Штори для вітальні у різних стилях

Зміст
Штори для вітальні в скандинавському стилі
Штори для вітальні в стилі ретро і вінтаж
Сучасні штори для вітальні

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Штори у вітальні в основному виконують декоративну функцію. З їх допомогою ви можете завершити облаштування інтер'єру, підкреслити його стиль і характер. Штори і портьєри повинні бути адаптовані до інтер'єру кімнати. Варто зазначити, що мова йде не тільки про стиль оформлення, а й про ступінь сонячного світла або розмірі вікна. Якщо ваша мета - обмежити кількість сонця, що потрапляє в кімнату, варто вибрати більш щільні штори. А якщо ви хочете наповнити вітальню сонячним світлом, то штори з напівпрозорого або прозорого матеріалу стануть ідеальним рішенням.

Штори для вітальні в скандинавському стилі

Все ще популярний скандинавський стиль орієнтований на комфорт, функціональність і естетику. Інтер'єри, оформлені відповідно до його основ, світлі, просторі і позбавлені зайвих прикрас, при цьому комфортні і затишні. Не бракує м'яких тканин, килимків і подушок. Штори з натуральних тканин, таких як льон, вовна або бавовна, також є важливим елементом декору. Штори для вітальні в скандинавському стилі повинні бути світлими і легкими, щоб вони пропускали якомога більше світла.

Штори для вітальні в стилі ретро і вінтаж

Тенденції дизайну інтер'єру останніх років також включають вінтажний і стиль ретро. Їх відрізняє перш за все сучасна функціональність в поєднанні з дизайном і естетикою минулої епохи. Інтер'єр в цьому стилі доповнюють штори з геометричними візерунками або прості тваринні і квіткові мотиви. Занадто виразні, барвисті комбінації допустимі тільки в тому випадку, якщо ви врівноважите їх більш спокійним відтінком стін. Вінтажний декор також включає відтінки золота, бежевого, поєднання чорного і білого, а також гірчичний колір, характерний для 1970-х років.

Сучасні штори для вітальні

Міські джунглі останнім часом - один з наймодніших стилів інтер'єру. Вітальні в такому стилі вміло поєднують тему дикої природи з функціональністю міського інтер'єру. Таким чином, у кумнті повинні бути рослини, але їх мотив також може з'являтися у вигляді принтів на тканинах і шпалерах. Штори у відтінках соковитого зеленого кольору або у вигляді пальмового листя стануть прекрасним доповненням композиції. Звичайно, варто звернути увагу на натуральні матеріали, особливо на льон і бавовну.

Модною альтернативою є інтер'єри, оформлені в стилі середини двадцятого століття. Його визначальними факторами є прості, нескладні форми, універсальність і розумне використання кольорів і матеріалів. Домінують яскраві, сонячні кольори, такі як канарейка, лайм, бірюза або апельсин. Цікава ідея полягає в тому, щоб використовувати сучасні штори з яскравими візерунками і кольорами як барвистий акцент на тлі нейтральних одноколірних стін. Завдяки їм інтер'єр буде здаватися більш динамічним.

Задати питання
Опубликавано: 18.07.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Установка жалюзі в Борисполі
Якісні, правильно підібрані жалюзі або ролети - це відмінний вихід для тих, хто втомився від непрактичності традиційних штор і хоче отримати легке, функціональне рішення.
Детальніше
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?
Американський стиль в інтер'єрі
Американський стиль в інтер'єрі
Можна сміливо говорити про те, що серед усіх етнічних стилів, американський - самий суперечливий і самий, в якомусь сенсі, нейтральний. До американського стилю умовно можна віднести найрізноманітніші напрямки - від кантрі до лофт. Саме тому ми б хотіли поговорити в цій статті про американському стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень