Штори для вітальні у різних стилях

Штори для вітальні у різних стилях

Штори у вітальні в основному виконують декоративну функцію. З їх допомогою ви можете завершити облаштування інтер'єру, підкреслити його стиль і характер. Штори і портьєри повинні бути адаптовані до інтер'єру кімнати. Варто зазначити, що мова йде не тільки про стиль оформлення, а й про ступінь сонячного світла або розмірі вікна. Якщо ваша мета - обмежити кількість сонця, що потрапляє в кімнату, варто вибрати більш щільні штори. А якщо ви хочете наповнити вітальню сонячним світлом, то штори з напівпрозорого або прозорого матеріалу стануть ідеальним рішенням.

Штори для вітальні в скандинавському стилі

Все ще популярний скандинавський стиль орієнтований на комфорт, функціональність і естетику. Інтер'єри, оформлені відповідно до його основ, світлі, просторі і позбавлені зайвих прикрас, при цьому комфортні і затишні. Не бракує м'яких тканин, килимків і подушок. Штори з натуральних тканин, таких як льон, вовна або бавовна, також є важливим елементом декору. Штори для вітальні в скандинавському стилі повинні бути світлими і легкими, щоб вони пропускали якомога більше світла.

Штори для вітальні в стилі ретро і вінтаж

Тенденції дизайну інтер'єру останніх років також включають вінтажний і стиль ретро. Їх відрізняє перш за все сучасна функціональність в поєднанні з дизайном і естетикою минулої епохи. Інтер'єр в цьому стилі доповнюють штори з геометричними візерунками або прості тваринні і квіткові мотиви. Занадто виразні, барвисті комбінації допустимі тільки в тому випадку, якщо ви врівноважите їх більш спокійним відтінком стін. Вінтажний декор також включає відтінки золота, бежевого, поєднання чорного і білого, а також гірчичний колір, характерний для 1970-х років.

Сучасні штори для вітальні

Міські джунглі останнім часом - один з наймодніших стилів інтер'єру. Вітальні в такому стилі вміло поєднують тему дикої природи з функціональністю міського інтер'єру. Таким чином, у кумнті повинні бути рослини, але їх мотив також може з'являтися у вигляді принтів на тканинах і шпалерах. Штори у відтінках соковитого зеленого кольору або у вигляді пальмового листя стануть прекрасним доповненням композиції. Звичайно, варто звернути увагу на натуральні матеріали, особливо на льон і бавовну.

Модною альтернативою є інтер'єри, оформлені в стилі середини двадцятого століття. Його визначальними факторами є прості, нескладні форми, універсальність і розумне використання кольорів і матеріалів. Домінують яскраві, сонячні кольори, такі як канарейка, лайм, бірюза або апельсин. Цікава ідея полягає в тому, щоб використовувати сучасні штори з яскравими візерунками і кольорами як барвистий акцент на тлі нейтральних одноколірних стін. Завдяки їм інтер'єр буде здаватися більш динамічним.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 18.07.2020
Просмотрено: 396 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору