Штори Бриз

Штори Бриз

Бриз - легкий вітерець, який народжується там, де зустрічається велика вода і суша, вдень він йде від води, приносячи прохолоду, а вночі прагне до води від охолодженої землі. Повітряні штори Бриз недарма отримали таку назву, вони колишуться, як ніжний вітерець, при цьому вільно пропускаючи потоки повітря.
 
Штори Бриз ще можна назвати нитяними жалюзі, оскільки їх ламелі складаються з тонких ниток різноманітних кольорів і відтінків. Своєю невагомістю штори Бриз надають інтер'єру легкості. Навіть якщо в кімнаті масивна темні меблі, ці жалюзі додадуть грайливості і пустощі в строгий інтер'єр.
 
Завдяки величезному спектру кольорів ниток, дизайнерам і господарям квартир легко вдається підібрати штори Бриз під колір меблів або колір стін. Штори Бриз можна використовувати не тільки в якості жалюзі, ними можна задрапірувати міжкімнатні дверні прорізи, двері на балкон, лоджію або веранду. Якщо у вас одна кімната, нитяні штори можуть послужити чудовою легкої ширмою, пропускає повітря і відокремлює куточок дитини.
 
Ваша фантазія може бути безмежна, і ще безліч варіантів для застосування штор Бриз вам підкажуть наші дизайнери.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 290 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору