Штори Бриз

Штори Бриз

Бриз - легкий вітерець, який народжується там, де зустрічається велика вода і суша, вдень він йде від води, приносячи прохолоду, а вночі прагне до води від охолодженої землі. Повітряні штори Бриз недарма отримали таку назву, вони колишуться, як ніжний вітерець, при цьому вільно пропускаючи потоки повітря.
 
Штори Бриз ще можна назвати нитяними жалюзі, оскільки їх ламелі складаються з тонких ниток різноманітних кольорів і відтінків. Своєю невагомістю штори Бриз надають інтер'єру легкості. Навіть якщо в кімнаті масивна темні меблі, ці жалюзі додадуть грайливості і пустощі в строгий інтер'єр.
 
Завдяки величезному спектру кольорів ниток, дизайнерам і господарям квартир легко вдається підібрати штори Бриз під колір меблів або колір стін. Штори Бриз можна використовувати не тільки в якості жалюзі, ними можна задрапірувати міжкімнатні дверні прорізи, двері на балкон, лоджію або веранду. Якщо у вас одна кімната, нитяні штори можуть послужити чудовою легкої ширмою, пропускає повітря і відокремлює куточок дитини.
 
Ваша фантазія може бути безмежна, і ще безліч варіантів для застосування штор Бриз вам підкажуть наші дизайнери.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Для яких вікон підходять штори Бриз?

Штори Бриз ідеально підходять для оформлення великих і панорамних вікон, з причини їх легкої конструкції і чудовому виду. Крім того, на них можна розмістити принт.

Чому штори Бриз так популярні?

Мотузкові ламелі добре виконує сонцезахисну функцію, при цьому не перешкоджаючи руху повітря. Предок Бриз - серпанкові штори. Вони використовувалися на Сході ще в давнину: переховували будинок від зайвих очей; захищали від палючого сонця. Раніше серпанок робили з натуральних матеріалів. Штори Бриз виготовляють в основному з поліестеру або віскози, що дозволяє вільно прати їх у разі потреби.

Де можна застосовувати штори Бриз?

Штори Бриз - унікальний варіант в сучасному оформленні вікон, це оригінальне поєднання вертикальних жалюзі і класичних штор. Їх з успіхом можна використовувати з горизонтальними жалюзі, з їх допомогою можна зонувати простір.

Як доглядати за шторами Бриз?

Їх можна прати, при цьому ні форма, ні колір не втратять як. Щоб випрати штору, бажано її заплести в косу і зв'язати джгутом, це виключить заплутування окремих ниток. Зав'язані штори укладають в сітку для прання. Штори Бриз перуть в режимі "ручне прання".

Чи варто купувати штору Бриз, якщо в будинку є тварини?

З такою шторкою улюблений кіт розправиться дуже швидко, так як колишуться мотузочки, будуть постійно залучати його увагу.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 8
Коментарі
Саша 24.05.2021 в 13:24
new comment
Хорошие шторы. Раньше о них понятия не имела. сейчас висят и украшают комнату. Рада очень и довольна. Возможно ещё буду приобретать для дачи.
Леона 02.12.2020 в 21:05
new comment
Часто встречаю только белые шторы такого типа, когда цветные смотрятся намного интереснее.
Ясенко О. 02.12.2020 в 19:01
new comment
Мне очень нравятся шторы Бриз, вот такие как раз подойдут в спальную комнату, будут отличным дополнением.
Яра 19.08.2019 в 02:13
new comment
Шторы Бриз отличная находка для квартиры или иного помещения, расцветок имеется большое количество. Такие шторы Бриз, создают необычно-красивую обстановку в любом помещении.
Анюта 17.08.2019 в 21:37
new comment
А мне такие шторы нравятся из-за возможности как-то дополнить спальную комнату. Шторы бриз можно даже повесить на арочной перегородке, смотрятся они просто супер, для меня чем ярче, тем лучше!
Евгения 06.08.2019 в 13:50
new comment
Шторами бриз очень хорошо делать зонирование комнаты или большого помещения. Уникальность в том, что не теряется чувство пространства, но в то же время создается ощущение комфорта, уюта и своего личного пространства.
Лика 21.08.2019 в 23:41
new comment
Евгения, согласна с вами на все 100 %. У меня была однушка, так мы так и разделили комнату - для дочки и для себя. Получилось красиво, в тоже время очень просто в плане установки ил следующего демонтажа.
Дейзи 03.10.2019 в 03:53
new comment
Лика, так такие шторы можно и сделать самостоятельно, помню еще в детстве мы делали такие шторы из бумаги и потом закрепляли из скрепками. Работа занимала много времени, но то того стоило.
Отменить
Додати коментар
Металеві зварні решітки на вікна
Є кілька способів закріпити грати на вікні. Конструкцію вставляють з зовнішньої сторони будівлі, всередині приміщення або між стеклами. Такі металеві огорожі надійно захистять приміщення від проникнення зловмисників, адже їх досить складно демонтувати без наявності спеціальних інструментів.
Детальніше
Вікна по фен-шуй
Вікна по фен-шуй
У вченні Фен шуй вікна і двері займають дуже важливе місце і заслуговують на пильну увагу. Найкраще і правильне вікно, згідно з ученням фен-шуй, - це розташоване на сході. Вважається, що вікна - це очі нашого будинку, вони відображають його життя і енергетику.
Англійський стиль в інтер'єрі
Англійський стиль в інтер'єрі
Обгрунтованість, педантичність і дотримання пристойності - приблизно такі асоціації викликає у нас англійська побут. При сьогоднішньому розмаїтті різних стилів в інтер'єрі, англійська стає все більш популярним через високу естетичність, практичність.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00