Сірі шпалери для спальні

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сірі шпалери прекрасно підходять для спальні, оскільки сприяють розслабленню і створюють атмосферу спокою. Вони можуть бути самостійною прикрасою кімнати або служити фоном для різних декоративних елементів. Цей нейтральний колір стін дозволить швидко змінити кольорові акценти в кімнаті, просто помінявши яскраві текстильні елементи.

При виборі шпалер, враховуйте колір меблів, це дозволить вам правильно підібрати потрібний відтінок. Також існує кілька рекомендацій щодо вибору сірих шпалер:

  1. Великі малюнки або візерунки на стінах зменшать і без того маленьке приміщення.
  2. Сірий колір також робить кімнату візуально менше.
  3. А світло-сірі шпалери розширять спальню.
  4. Правильне поєднання відтінків дозволить візуально моделювати простір.

Сірі шпалери можна використовувати різних стилях інтер'єру. Головне правильно поєднувати різні кольори. Наприклад, для стилю прованс характерне поєднання сірого і світлих пастельних відтінків, в класиці допустимо тандем з кремовим або бежевим кольором, а арт-деко дозволяє поєднувати з базовим сірим будь-які, навіть самі кислотні кольори.

Сірий колір зовсім нудний, як це може здатися на перший погляд. Залежно від насиченості, він може мати відтінок курній троянди, грозового неба, перламутру, каменю, срібла і т.д. Завдяки такому різноманіттю, можна створювати монохромний інтер'єр, зробивши його просто витвором мистецтва.

Крім цього, сірий добре поєднується з іншими кольорами і відтінками, тільки варто враховувати, що доповнюють кольору повинні бути однієї гами, тобто бути або "теплими" або "холодними".

Також важливо дотримуватися загальноприйнятих правил поєднання різних кольорів:

  1. З білим. Це вважається класикою, яку також можна доповнити чорним. Залежно від того, який колір в інтер'єрі буде переважати, спальня може бути створена, як в спокійній, так і в різкій кольоровій гамі.
  2. З блакитним. Таке поєднання робить атмосферу більш "прохолодною". Ідеально підходить для спальні, вікна якої виходять на південну сторону.
  3. З рожевим. Завдяки тому, що обидва кольори мають безліч відтінків, можна створити різні цікаві поєднання, які привнесуть родзинку в інтер'єр.
  4. З жовтим. Цей насичений "сонячний" колір добре виглядає в спальні з північними вікнами.

Сірий колір дуже глибокий і має безліч варіантів, завдяки цьому, ви можете комбінувати його з іншими квітами, створюючи у вашій спальні унікальний і неповторний дизайн

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Влада 22.10.2020 в 20:10
new comment
Ну если в спальне будут именно обои серого цвета, тогда спальная мебель должна быть обязательно в светлых тонах.
Отменить
Додати коментар
Вітальня з кухнею для сталінки
Будинки, які були побудовані ще в 30-х - початку 60-х років минулого століття завжди вважалися, і як і раніше вважаються найкращим варіантом при виборі житла на вторинному ринку. У народі ці будинки називаються сталинками.
Детальніше
Тренд: кухня без верхнього ярусу
Тренд: кухня без верхнього ярусу
І знову ми говоримо про облаштування кухні, як про один з найпопулярніших приміщень в будинку, де щодня збирається вся родина, друзі або гості. Тут важливий комфорт, функціональність і, звичайно, естетика, адже кухня повинна бути гармонійною.
Як зняти розсувні вікна на балконі
Як зняти розсувні вікна на балконі
Ось, хто коли-нибудь приймає рішення провести полноценний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному з них знаходиться квартира, яка вимагає заміни старих віконних конструкцій на нові.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00