Сірі шпалери для спальні

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сірі шпалери прекрасно підходять для спальні, оскільки сприяють розслабленню і створюють атмосферу спокою. Вони можуть бути самостійною прикрасою кімнати або служити фоном для різних декоративних елементів. Цей нейтральний колір стін дозволить швидко змінити кольорові акценти в кімнаті, просто помінявши яскраві текстильні елементи.

При виборі шпалер, враховуйте колір меблів, це дозволить вам правильно підібрати потрібний відтінок. Також існує кілька рекомендацій щодо вибору сірих шпалер:

  1. Великі малюнки або візерунки на стінах зменшать і без того маленьке приміщення.
  2. Сірий колір також робить кімнату візуально менше.
  3. А світло-сірі шпалери розширять спальню.
  4. Правильне поєднання відтінків дозволить візуально моделювати простір.

Сірі шпалери можна використовувати різних стилях інтер'єру. Головне правильно поєднувати різні кольори. Наприклад, для стилю прованс характерне поєднання сірого і світлих пастельних відтінків, в класиці допустимо тандем з кремовим або бежевим кольором, а арт-деко дозволяє поєднувати з базовим сірим будь-які, навіть самі кислотні кольори.

Сірий колір зовсім нудний, як це може здатися на перший погляд. Залежно від насиченості, він може мати відтінок курній троянди, грозового неба, перламутру, каменю, срібла і т.д. Завдяки такому різноманіттю, можна створювати монохромний інтер'єр, зробивши його просто витвором мистецтва.

Крім цього, сірий добре поєднується з іншими кольорами і відтінками, тільки варто враховувати, що доповнюють кольору повинні бути однієї гами, тобто бути або "теплими" або "холодними".

Також важливо дотримуватися загальноприйнятих правил поєднання різних кольорів:

  1. З білим. Це вважається класикою, яку також можна доповнити чорним. Залежно від того, який колір в інтер'єрі буде переважати, спальня може бути створена, як в спокійній, так і в різкій кольоровій гамі.
  2. З блакитним. Таке поєднання робить атмосферу більш "прохолодною". Ідеально підходить для спальні, вікна якої виходять на південну сторону.
  3. З рожевим. Завдяки тому, що обидва кольори мають безліч відтінків, можна створити різні цікаві поєднання, які привнесуть родзинку в інтер'єр.
  4. З жовтим. Цей насичений "сонячний" колір добре виглядає в спальні з північними вікнами.

Сірий колір дуже глибокий і має безліч варіантів, завдяки цьому, ви можете комбінувати його з іншими квітами, створюючи у вашій спальні унікальний і неповторний дизайн

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як створити затишний білий інтер'єр
Вибираючи білий інтер'єр, велика частина людей не знають - він відмінно поєднується з пастельними тонами. Подібну комбінацію досить часто використовують при оформленні житлового простору самих різних стилів, завдяки чому виходять справжні витвори інтер'єру. Спокійна кольорова палітра пастельних відтінків сприяє появі позитивних емоцій, почуття свободи, розкутості, гарного настрою
Детальніше
Рольставні для касової зони магазина
Рольставні для касової зони магазина
Захист касової зони магазинів від зловмисників сприяє збереження грошових коштів. З метою забезпечення безпеки можна використовувати міцні алюмінієві або сталеві рольставні, ціна на які залежить від габаритів і характеристик конструкції.
Кухня в дерев'яному будинку
Кухня в дерев'яному будинку
Планувати дизайн кухні у власному дерев'яному будинку - одне задоволення, адже ви не обмежені площею, і вам ніщо не заважає об'єднати кілька кімнат в одну. Крім того, кухня в дерев'яному будинку - це відмінний плацдарм для вираження ваших творчих фантазій. Перше, з чого потрібно почати, так це визначитися зі стилем майбутньої кухні. Дизайн інтер'єру в сучасних будинках з бруса - великі можливості для творчої самореалізації. Особливе місце - кухня, де важлива не тільки меблювання і декор, але і особлива атмосфера, де хотілося б до пізнього вечора засиджуватися з гостями в довірчій бесіді.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень