Найчастіші помилки в оформленні інтер'єру

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сучасний дизайн передбачає мінімалізм і спрощення щоденного побуту. Іншими словами, сучасний інтер'єр не передбачає зайвих елементів. Кожен дизайн є ретельно продуманим проектом, який відповідає всім побажанням замовника.

На етапі реалізації такого проекту, нерідко, виникають деякі нюанси і недоліки, які можливо побачити тільки в готовому інтер'єрі. Щоб мінімізувати такі помилки і виправити вже існуючі, слід розглянути їх детальніше.

  1. Стандартні меблі не підходить за розміром.
    Така помилка виникає в результаті того, що розміри стандартних меблів не були враховані при плануванні квартири. Щоб цього уникнути, слід використовувати в дизайн проекті стандартні розміри. Тоді вам не доведеться виготовляти меблі на замовлення, підганяючи її під план дизайнера.
  2. Лампи і світильники заважають відкриванню вікон, дверей або дверцятами шаф. У сучасному інтер'єрі часто використовуються накладні та підвісні світильники. Вони можуть заважати відкриванню дверей або вікон, особливо в тих випадках, коли вони займають всю стіну, тобто досягають стелі. Найчастіше така проблема виникає через те, що при створенні дизайн-проекту не було враховано опускання стелі. Ця помилка може принести незручності, оскільки візуально все буде виглядати красиво, а наприклад двері відкриватися не буде. Щоб уникнути таких незручностей потрібно заздалегідь прорахувати розміри всіх шаф, а також врахувати, на яку з сторін і яким чином будуть відкриватися всі вікна та двері.
  3. Використання занадто багато оздоблювальних матеріалів і різних текстур. При створенні інтер'єру в сучасному стилі нерідко використовують велику кількість різноманітних текстур і забарвлень. При тому, що суть сучасного дизайну полягає саме в лаконічності і простоти, що дає оці відпочити. Для того, щоб не переборщити в цьому питанні, потрібно виділяти кольором або текстурою лише окремі елементи інтер'єру, щоб додати в нього акцент. Яскравим елементом може стати одна зі стін кімнати, пофарбована в контрастний колір або можна використовувати різні декоративні речі, наприклад диванні подушки, абажур або текстиль меблів.
  4. Бракує місця для зберігання речей. Приховані системи зберігання дуже часто використовуються в сучасному інтер'єрі. Вони дозволяють економити простір і додають більше повітря в інтер'єр, роблячи його комфортнішим. Але іноді, місця для зберігання всіх речей просто бракує.  Щоб уникнути цієї помилки, слід заздалегідь врахувати кількість речей, розміри шаф, які є у вас зараз, кількість людей, що проживають в квартирі і т.д. З огляду на всі ці нюанси, ви зможете уникнути помилок і заощадите свій час і гроші.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Ника 29.10.2020 в 23:50
new comment
Расположение светильников действительно стоит продумать заранее, как и место для хранения вещей. Лучше набросать план помещения еще до начала ремонтных работ.
Еня 24.10.2020 в 08:45
new comment
Мебель под заказ будет идеальным решением при планировании интерьера, учитывать все пожелания проживающих в квартире.
Оксана 23.10.2020 в 20:03
new comment
Особенно часто многие забывают заранее продумать места для хранения. Поэтому этот момент стоит учитывать сразу.
Отменить
Додати коментар
Стиль футуризм в інтер'єрі
Якщо ви не знаєте, який стиль краще всього вибрати для свого інтер'єру і вам абсолютно не до душі надмірно естетичні стилі, буяють величезною кількістю декоративних елементів, то зверніть увагу на стиль футуризм.
Детальніше
Жалюзі на дерев'яні вікна
Жалюзі на дерев'яні вікна
Завдяки своїй красі і функціональності жалюзі є популярним додатком для дерев'яних вікон, вони здатні прикрасити і підкреслити красу Ваших віконних дерев'яних конструкцій.
Меблі для спальні в японському стилі
Меблі для спальні в японському стилі
Японський стиль користується особливою популярністю. Багатьох приваблює саме простота, мінімалізм і функціональність. Додатково, при облаштуванні приміщень використовується меблі, виготовлені з природних матеріалів. Японці цінують при облаштуванні в першу чергу мінімалізм, простір не захаращується, важливий простір і зручність.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00