Найчастіші помилки в оформленні інтер'єру

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сучасний дизайн передбачає мінімалізм і спрощення щоденного побуту. Іншими словами, сучасний інтер'єр не передбачає зайвих елементів. Кожен дизайн є ретельно продуманим проектом, який відповідає всім побажанням замовника.

На етапі реалізації такого проекту, нерідко, виникають деякі нюанси і недоліки, які можливо побачити тільки в готовому інтер'єрі. Щоб мінімізувати такі помилки і виправити вже існуючі, слід розглянути їх детальніше.

  1. Стандартні меблі не підходить за розміром.
    Така помилка виникає в результаті того, що розміри стандартних меблів не були враховані при плануванні квартири. Щоб цього уникнути, слід використовувати в дизайн проекті стандартні розміри. Тоді вам не доведеться виготовляти меблі на замовлення, підганяючи її під план дизайнера.
  2. Лампи і світильники заважають відкриванню вікон, дверей або дверцятами шаф. У сучасному інтер'єрі часто використовуються накладні та підвісні світильники. Вони можуть заважати відкриванню дверей або вікон, особливо в тих випадках, коли вони займають всю стіну, тобто досягають стелі. Найчастіше така проблема виникає через те, що при створенні дизайн-проекту не було враховано опускання стелі. Ця помилка може принести незручності, оскільки візуально все буде виглядати красиво, а наприклад двері відкриватися не буде. Щоб уникнути таких незручностей потрібно заздалегідь прорахувати розміри всіх шаф, а також врахувати, на яку з сторін і яким чином будуть відкриватися всі вікна та двері.
  3. Використання занадто багато оздоблювальних матеріалів і різних текстур. При створенні інтер'єру в сучасному стилі нерідко використовують велику кількість різноманітних текстур і забарвлень. При тому, що суть сучасного дизайну полягає саме в лаконічності і простоти, що дає оці відпочити. Для того, щоб не переборщити в цьому питанні, потрібно виділяти кольором або текстурою лише окремі елементи інтер'єру, щоб додати в нього акцент. Яскравим елементом може стати одна зі стін кімнати, пофарбована в контрастний колір або можна використовувати різні декоративні речі, наприклад диванні подушки, абажур або текстиль меблів.
  4. Бракує місця для зберігання речей. Приховані системи зберігання дуже часто використовуються в сучасному інтер'єрі. Вони дозволяють економити простір і додають більше повітря в інтер'єр, роблячи його комфортнішим. Але іноді, місця для зберігання всіх речей просто бракує.  Щоб уникнути цієї помилки, слід заздалегідь врахувати кількість речей, розміри шаф, які є у вас зараз, кількість людей, що проживають в квартирі і т.д. З огляду на всі ці нюанси, ви зможете уникнути помилок і заощадите свій час і гроші.
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль прованс в інтер'єрі
Сучасна різноманітність інтер'єрних стилів просто вражає, але це прекрасно: адже абсолютно кожен може вибрати варіант по собі. Сьогодні ми трохи докладніше поговоримо про надзвичайно естетичному, милому і красивому стилі прованс.
Детальніше
Елементи дерева в дизайні інтер'єру
Елементи дерева в дизайні інтер'єру
Популярність дерева знову зросла. Дерево популярно в якості меблів, предметів декору, обробки і інших складових. При цьому дерев'яні предмети стали виглядати інакше: це вже не ті жовті лаковані дошки, як раніше.
Журнальний столик у якості елементу декору
Журнальний столик у якості елементу декору
Журнальний столик можна використовувати для чого завгодно. На нього можна ставити напої, проводячи час у вітальні, складати журнали і книги і навіть зробити головною прикрасою кімнати
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень