Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Зміст
10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру
Roomstyler
Planner 5D
Design a Room - Armstrong
Tarkett Art Designer
HomeByMe
SketchUp
Decomagia
IKEA Home Planner
Sweet Home 3D

Не завжди навіть дизайнери можуть допомогти з вибором, адже у кожного свій смак, та й не у всіх є можливість оплатити таку послугу фахівця. Дизайн - це творчий задум, тому якщо у вас добре розвинена фантазія, то ви можете кардинально змінити інтер'єр самостійно. Як правило, професіонали використовують програми, які необхідно завантажувати на пристрій, але є такі, які вимагають тільки наявність Інтернету. Пропонуємо вам 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру, які точно допоможуть в цій нелегкій завданні.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Roomstyler

Доповнюйте інтер'єр з більш ніж 120 000 предметами від улюблених брендів (John Lewis, Marks & Spencer, Design with Reach і інші) .Для реєстрації необхідний тільки аккаунт в Facebook. Додаток інтегровано з соціальними мережами, тому є можливість знайти друзів, а завдяки якісним 3D моделям, все виглядає цілком реалістично.

Planner 5D

Простий і зручний інструмент для планування приміщень і дизайну інтер'єру у вигляді 2D і 3D моделей. В основі сервісу лежить ідея надання людям без навичок в цій сфері можливості створити міні-копію майбутнього будинку і окремих кімнат. Ми живемо в 21 столітті, тому не дивно, що це додаток доступний навіть для iPad. Це російський стартап, але використовується також за кордоном.

Design a Room - Armstrong

Компанія з виробництва підлогових покриттів Armstrong зробила веб-сайт дизайнера інтерактивних кімнат «Design a Room». Ви можете використовувати, щоб візуалізувати різні підлогові покриття, кольори фарби та оздоблення для будь-якої кімнати в вашому домі, яку ви хочете переробити. Веб-сайт пропонує фотографії кімнат або ви можете завантажити фотографію своєї кімнати для роботи.

Tarkett Art Designer

Онлайн-сервіс для дизайну модульного статі в інтер'єрі житлових і громадських приміщень. Для початку ви вибираєте приміщення, колекцію, продукт, а потім варіанти матеріалу для укладання. Сайт простий у використанні, є можливість поекспериментувати з геометричними формами, кольорами, постатями.

StolPlit 3D
Програма, яка допомагає спланувати житлове приміщення, розставити меблі і оформити кімнату або квартиру. Вибрати можна навіть матрац для вашої ліжка, світло, а також предмети для дачі.

Особливості програми:

  • перегляд внутрішніх наповнень шаф, комодів, кухонь і т.д., використовуючи анімацію меблів;
  • вибір комплектації, кольору виконання меблів;
  • простота додавання меблів здійснюється переносом з каталогу в кімнату.

HomeByMe

Додаток, за допомогою якого можна представити свої ідеї у форматі 3D. Є можливість «гри» з тисячами квітів, матеріалів і широко поширених продуктів, щоб подивитися, як ваші ідеї будуть виглядати в дійсності.

Переваги цієї програми:

  • Креслення стін в потрібному масштабі;
  • Оцінка витрат за допомогою спеціального інструменту;
  • Нові меблі від сучасних провідних виробників;
  • Тисячі різних кольорів, матеріалів і текстур для продуктів і будівельних елементів.

SketchUp

Інтерфейс досить простий і зрозумілий. Величезним плюсом є можливість підпису розмірів окремих елементів, це набагато полегшує роботу архітекторові. А мінусом є невелике різноманітність об'єктів. Все, що потрібно - це ідеї та місце для їх втілення. За допомогою SketchUp навіть можна створювати тривимірні моделі ділянки, дороги, автомобіля або інших предметів.

Decomagia

Онлайн-магазин готових дизайн-проектів для кімнат типових квартир. Сервіс буде зручний тим, хто планує ремонт покомнатно і хоче відразу розуміти бюджетні рамки. Магазин стартував з набором з 100 дизайн-проектів санвузлів - суміщених і роздільних. Ви можете безкоштовно вивчити варіанти представлених інтер'єрів з бюджетом на придбання матеріалів. А платна підписка відкриє ще більше можливостей, наприклад, деталізацію.

IKEA Home Planner

Перетворіть свої мрії в реальність! Виберіть і розмістіть ваш вибір меблів для кухні та їдальні, підберіть її за розмірами вашого будинку. Перегрупуються і спробуйте різні стилі, поки не будете задоволені результатом. Подивіться його в 3D і роздрукуйте з вимірами, як архітектор. Подивіться, скільки це буде коштувати і отримаєте список всіх продуктів. Сервіс корисний для тих, хто збирається купувати меблі в IKEA.

Sweet Home 3D

Крім запуску програми з будь-якого носія, також можливе використання додатка в веб-браузері, за умови встановленої в операційній системі програми Java Runtime Environment і її підтримки цим браузером. Великі проекти не під силу цій програмі, але дрібні експерименти легко здійснити.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Які жалюзі краще - вертикальні або горизонтальні? Відрізняються жалюзі горизонтальні від вертикальних тим, що у горизонтальних жалюзі не один, а два карниза: зверху і знизу. Вибираючи між горизонтальними і вертикальними, слід пам'ятати, що перший варіант довговічніше.
Детальніше
Світильники в японському стилі
Світильники в японському стилі
Коли стандартні рішення набридають своєю банальністю і хочеться чогось нового, екзотичного, то відмінним вибором стане використання елементів декору в японському стилі. Тренд на запозичення національних і етнічних декорів активно розвивається, адже це дозволяє впровадити в інтер'єрі щось оригінальне.
Світлопрозорі рольставні з полікарбонату
Світлопрозорі рольставні з полікарбонату
Прозорі рольставні з полікарбонату - відмінний спосіб захистити ваше приміщення від опадів, вітру і пилу. Завдяки естетичному зовнішньому вигляду конструкції і високою світлопроникності використання рольставней з полікарбонта на веранді, терасі, балконі або альтанці дозволить вам проводити час в улюблених відкритих приміщеннях навіть в негоду, а в осінньо-зимовий період

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень