• Головна
  • Блог
  • Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Зміст
10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру
Roomstyler
Planner 5D
Design a Room - Armstrong
Tarkett Art Designer
HomeByMe
SketchUp
Decomagia
IKEA Home Planner
Sweet Home 3D

Не завжди навіть дизайнери можуть допомогти з вибором, адже у кожного свій смак, та й не у всіх є можливість оплатити таку послугу фахівця. Дизайн - це творчий задум, тому якщо у вас добре розвинена фантазія, то ви можете кардинально змінити інтер'єр самостійно. Як правило, професіонали використовують програми, які необхідно завантажувати на пристрій, але є такі, які вимагають тільки наявність Інтернету. Пропонуємо вам 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру, які точно допоможуть в цій нелегкій завданні.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Roomstyler

Доповнюйте інтер'єр з більш ніж 120 000 предметами від улюблених брендів (John Lewis, Marks & Spencer, Design with Reach і інші) .Для реєстрації необхідний тільки аккаунт в Facebook. Додаток інтегровано з соціальними мережами, тому є можливість знайти друзів, а завдяки якісним 3D моделям, все виглядає цілком реалістично.

Planner 5D

Простий і зручний інструмент для планування приміщень і дизайну інтер'єру у вигляді 2D і 3D моделей. В основі сервісу лежить ідея надання людям без навичок в цій сфері можливості створити міні-копію майбутнього будинку і окремих кімнат. Ми живемо в 21 столітті, тому не дивно, що це додаток доступний навіть для iPad. Це російський стартап, але використовується також за кордоном.

Design a Room - Armstrong

Компанія з виробництва підлогових покриттів Armstrong зробила веб-сайт дизайнера інтерактивних кімнат «Design a Room». Ви можете використовувати, щоб візуалізувати різні підлогові покриття, кольори фарби та оздоблення для будь-якої кімнати в вашому домі, яку ви хочете переробити. Веб-сайт пропонує фотографії кімнат або ви можете завантажити фотографію своєї кімнати для роботи.

Tarkett Art Designer

Онлайн-сервіс для дизайну модульного статі в інтер'єрі житлових і громадських приміщень. Для початку ви вибираєте приміщення, колекцію, продукт, а потім варіанти матеріалу для укладання. Сайт простий у використанні, є можливість поекспериментувати з геометричними формами, кольорами, постатями.

StolPlit 3D
Програма, яка допомагає спланувати житлове приміщення, розставити меблі і оформити кімнату або квартиру. Вибрати можна навіть матрац для вашої ліжка, світло, а також предмети для дачі.

Особливості програми:

  • перегляд внутрішніх наповнень шаф, комодів, кухонь і т.д., використовуючи анімацію меблів;
  • вибір комплектації, кольору виконання меблів;
  • простота додавання меблів здійснюється переносом з каталогу в кімнату.

HomeByMe

Додаток, за допомогою якого можна представити свої ідеї у форматі 3D. Є можливість «гри» з тисячами квітів, матеріалів і широко поширених продуктів, щоб подивитися, як ваші ідеї будуть виглядати в дійсності.

Переваги цієї програми:

  • Креслення стін в потрібному масштабі;
  • Оцінка витрат за допомогою спеціального інструменту;
  • Нові меблі від сучасних провідних виробників;
  • Тисячі різних кольорів, матеріалів і текстур для продуктів і будівельних елементів.

SketchUp

Інтерфейс досить простий і зрозумілий. Величезним плюсом є можливість підпису розмірів окремих елементів, це набагато полегшує роботу архітекторові. А мінусом є невелике різноманітність об'єктів. Все, що потрібно - це ідеї та місце для їх втілення. За допомогою SketchUp навіть можна створювати тривимірні моделі ділянки, дороги, автомобіля або інших предметів.

Decomagia

Онлайн-магазин готових дизайн-проектів для кімнат типових квартир. Сервіс буде зручний тим, хто планує ремонт покомнатно і хоче відразу розуміти бюджетні рамки. Магазин стартував з набором з 100 дизайн-проектів санвузлів - суміщених і роздільних. Ви можете безкоштовно вивчити варіанти представлених інтер'єрів з бюджетом на придбання матеріалів. А платна підписка відкриє ще більше можливостей, наприклад, деталізацію.

IKEA Home Planner

Перетворіть свої мрії в реальність! Виберіть і розмістіть ваш вибір меблів для кухні та їдальні, підберіть її за розмірами вашого будинку. Перегрупуються і спробуйте різні стилі, поки не будете задоволені результатом. Подивіться його в 3D і роздрукуйте з вимірами, як архітектор. Подивіться, скільки це буде коштувати і отримаєте список всіх продуктів. Сервіс корисний для тих, хто збирається купувати меблі в IKEA.

Sweet Home 3D

Крім запуску програми з будь-якого носія, також можливе використання додатка в веб-браузері, за умови встановленої в операційній системі програми Java Runtime Environment і її підтримки цим браузером. Великі проекти не під силу цій програмі, але дрібні експерименти легко здійснити.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як вибрати захисні ролети
На скільки ж ефективна установка захисних ролет замість металевих решіток або орних металевих воріт? Основними причинами вибору ролет на вікна і гаражних ролет є необхідність в комфорті і безпеки, а саме захист від сонця, шуму, пилу і проникнення зловмисників.
Детальніше
Дизайн кухні в хрущовці
Дизайн кухні в хрущовці
Зробити найтісніший кухню багатофункціональної, комфортною і дуже затишній цілком реально. Якщо площа вашої кухні не перевищує і 6 кв. м, то ви володар так званої кухні в хрущовці. Такі приміщення будувалися ще за часів правління товариша Хрущова. Кухні цього типу не відрізняються хорошим дизайном і великою площею, головне їх призначення це приготування їжі. Далі в статті ми розглянемо, які заходи потрібно вжити для того щоб збільшити площу на кухні і зробити її максимально зручною
ТОП-3 популярних стилів інтер'єру спальні
ТОП-3 популярних стилів інтер'єру спальні
Світ дизайну інтер'єрів воістину безмежний, в ньому мирно співіснує безліч стильових напрямків: сучасних, історичних і етнічних, які тісно взаємодіють між собою, нерідко доповнюючи один одного. Кожен стиль по-своєму унікальний і є невичерпним джерелом натхнення як для професійних дизайнерів, так і для тих, хто тільки почав знайомитися з мистецтвом оформлення житлових просторів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00