• Головна
  • Блог
  • Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Зміст
10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру
Roomstyler
Planner 5D
Design a Room - Armstrong
Tarkett Art Designer
HomeByMe
SketchUp
Decomagia
IKEA Home Planner
Sweet Home 3D

Не завжди навіть дизайнери можуть допомогти з вибором, адже у кожного свій смак, та й не у всіх є можливість оплатити таку послугу фахівця. Дизайн - це творчий задум, тому якщо у вас добре розвинена фантазія, то ви можете кардинально змінити інтер'єр самостійно. Як правило, професіонали використовують програми, які необхідно завантажувати на пристрій, але є такі, які вимагають тільки наявність Інтернету. Пропонуємо вам 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру, які точно допоможуть в цій нелегкій завданні.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру

Roomstyler

Доповнюйте інтер'єр з більш ніж 120 000 предметами від улюблених брендів (John Lewis, Marks & Spencer, Design with Reach і інші) .Для реєстрації необхідний тільки аккаунт в Facebook. Додаток інтегровано з соціальними мережами, тому є можливість знайти друзів, а завдяки якісним 3D моделям, все виглядає цілком реалістично.

Planner 5D

Простий і зручний інструмент для планування приміщень і дизайну інтер'єру у вигляді 2D і 3D моделей. В основі сервісу лежить ідея надання людям без навичок в цій сфері можливості створити міні-копію майбутнього будинку і окремих кімнат. Ми живемо в 21 столітті, тому не дивно, що це додаток доступний навіть для iPad. Це російський стартап, але використовується також за кордоном.

Design a Room - Armstrong

Компанія з виробництва підлогових покриттів Armstrong зробила веб-сайт дизайнера інтерактивних кімнат «Design a Room». Ви можете використовувати, щоб візуалізувати різні підлогові покриття, кольори фарби та оздоблення для будь-якої кімнати в вашому домі, яку ви хочете переробити. Веб-сайт пропонує фотографії кімнат або ви можете завантажити фотографію своєї кімнати для роботи.

Tarkett Art Designer

Онлайн-сервіс для дизайну модульного статі в інтер'єрі житлових і громадських приміщень. Для початку ви вибираєте приміщення, колекцію, продукт, а потім варіанти матеріалу для укладання. Сайт простий у використанні, є можливість поекспериментувати з геометричними формами, кольорами, постатями.

StolPlit 3D
Програма, яка допомагає спланувати житлове приміщення, розставити меблі і оформити кімнату або квартиру. Вибрати можна навіть матрац для вашої ліжка, світло, а також предмети для дачі.

Особливості програми:

  • перегляд внутрішніх наповнень шаф, комодів, кухонь і т.д., використовуючи анімацію меблів;
  • вибір комплектації, кольору виконання меблів;
  • простота додавання меблів здійснюється переносом з каталогу в кімнату.

HomeByMe

Додаток, за допомогою якого можна представити свої ідеї у форматі 3D. Є можливість «гри» з тисячами квітів, матеріалів і широко поширених продуктів, щоб подивитися, як ваші ідеї будуть виглядати в дійсності.

Переваги цієї програми:

  • Креслення стін в потрібному масштабі;
  • Оцінка витрат за допомогою спеціального інструменту;
  • Нові меблі від сучасних провідних виробників;
  • Тисячі різних кольорів, матеріалів і текстур для продуктів і будівельних елементів.

SketchUp

Інтерфейс досить простий і зрозумілий. Величезним плюсом є можливість підпису розмірів окремих елементів, це набагато полегшує роботу архітекторові. А мінусом є невелике різноманітність об'єктів. Все, що потрібно - це ідеї та місце для їх втілення. За допомогою SketchUp навіть можна створювати тривимірні моделі ділянки, дороги, автомобіля або інших предметів.

Decomagia

Онлайн-магазин готових дизайн-проектів для кімнат типових квартир. Сервіс буде зручний тим, хто планує ремонт покомнатно і хоче відразу розуміти бюджетні рамки. Магазин стартував з набором з 100 дизайн-проектів санвузлів - суміщених і роздільних. Ви можете безкоштовно вивчити варіанти представлених інтер'єрів з бюджетом на придбання матеріалів. А платна підписка відкриє ще більше можливостей, наприклад, деталізацію.

IKEA Home Planner

Перетворіть свої мрії в реальність! Виберіть і розмістіть ваш вибір меблів для кухні та їдальні, підберіть її за розмірами вашого будинку. Перегрупуються і спробуйте різні стилі, поки не будете задоволені результатом. Подивіться його в 3D і роздрукуйте з вимірами, як архітектор. Подивіться, скільки це буде коштувати і отримаєте список всіх продуктів. Сервіс корисний для тих, хто збирається купувати меблі в IKEA.

Sweet Home 3D

Крім запуску програми з будь-якого носія, також можливе використання додатка в веб-браузері, за умови встановленої в операційній системі програми Java Runtime Environment і її підтримки цим браузером. Великі проекти не під силу цій програмі, але дрібні експерименти легко здійснити.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дерев'яні жалюзі в сучасному інтер'єрі
Що, як не натуральне дерево, біліше за все радує наше око, коли ми оглядаємо вітальню, кухню або дитячу. Так приємно спертися ліктем об дерев'яну кришку столу або пройтися босоніж по дерев'яній підлозі, відчути тепло натурального дерева, помилуватися неповторним візерунком структури, створеним
Детальніше
Спальня і вітальня в одній кімнаті
Спальня і вітальня в одній кімнаті
В однокімнатних або двокімнатних квартирах часто доводиться поєднувати спальню і вітальню. Але як це зробити? Деякі вважають за краще не викручуватись і просто відпочивати на дивані, але є більш цікаві способи зробити багатофункціональну кімнату з гарним дизайном. Давайте розглянемо кожен з них.
Жалюзі всередині склопакета - оптимальне і недороге дизайнерське рішення
Жалюзі всередині склопакета - оптимальне і недороге дизайнерське рішення
Вбудовані в склопакет жалюзі - оригінальне рішення регулювання надходження світла з вулиці. Детальний опис вбудованих жалюзі всередину склопакета.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00