З чого почати ремонт в квартирі

Зміст
Основні види ремонтних робіт
Етапи проведення ремонту

Ремонт в квартирі, незалежно від його масштабів, повинен проводитися максимально відповідально. Важливо вибирати якісні матеріали, продумувати етапи виконання і враховувати безліч дрібниць. Головне завдання - складання стратегії, дотримуючись якої ви зможете провести той ремонт, який буде радувати вас протягом тривалого часу. Це правило актуально як для косметичного, так і капітального ремонту.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні види ремонтних робіт


Ремонт в квартирі може проводитися двох типів:

 

  • капітальний;
  • косметичний.


Капітальні ремонтні роботи більш масштабні і трудомісткі, тому вимагають великих фінансових і тимчасових витрат. В процесі здійснюється повна реконструкція приміщення з можливою заміною вікон, дверей, сантехніки, підлогового покриття. Можуть зноситися міжкімнатні стіни, за умови що вони не виконують роль несучих.

 

Косметичний ремонт не передбачає подібних масштабних робіт. Він обмежується заміною декоративного оздоблення в одній кімнаті або у всій квартирі. При цьому можна здійснювати вирівнювання поверхонь стін і підлоги. Головна перевага - при мінімальних затратах сил, часу і фінансів, ви можете перетворити своє приміщення.

 

Деякі також виділяють «євроремонт», в такому випадку наголос робиться на реалізацію дизайнерської ідеї, використання якісних будівельних матеріалів з-за кордону, модних стильових напрямків. Подібний ремонт вважається ексклюзивним, тому коштує дорого.

 

Етапи проведення ремонту


Перш за все необхідно визначитися з тим, який ремонт необхідно для вашої квартири або кімнати, як проведений ремонт відіб'ється на інших приміщеннях. Після продумується підсумковий вид кімнати, де будуть розташовуватися системи освітлення, меблі, аж до декору. На цьому етапі продумується яка палітра кольорів буде використовуватися в інтер'єрі і які оздоблювальні матеріали для вас в пріоритеті.

 

При це додатково необхідно звернути увагу не тільки на виробника оздоблювальних матеріалів. Від них залежить не тільки зовнішній вигляд кімнати, а й рівень гідро-, тепло- і звукоізоляції. Подібні характеристики завжди вказуються на упаковці, а якщо ви сумніваєтеся у виборі, можете звернутися за допомогою до фахівців.

 

Після можна починати демонтажні роботи. Цей етап обов'язковий для будь-якого ремонту, в тому числі косметичного. Полягає в усуненні настінного, стельового і підлогового покриття. Одночасно з цим знімаються віконні та дверні прорізи, щоб в подальшому встановити більш якісні та міцні вироби. Якщо заміна здійснювалася не більше пари років тому, цей крок можна пропустити.

 

Після проводиться вирівнювання стін, підлоги і стелі. Надалі всі ремонтні роботи здійснюються зверху-вниз. Спочатку ремонтується стеля, потім стіни, підлогу в самому кінці. В такому випадку ви не зможете пошкодити або забруднити стіни або підлогу після закінчення ремонту. На етапі вирівнювання стін і підлоги здійснюється демонтаж комунікацій і освітлювальних приладів.

 

Щоб отримати якісний і надійний результат після проведеного ремонту, досить використовувати якісні будівельні матеріали. У деяких випадках можна скористатися допомогою дизайнерів, які могли б продумати індивідуальний проект для вашого будинку.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Лиза 29.10.2020 в 10:40
new comment
Ремонт это не только трудности и затраты. Это увлекательный творческий процесс! Разнообразие современных материалов позволяет поместиться в любой бюджет. Делать свое жилье комфортнее и уютнее всегда приятно.
Милана 23.10.2020 в 22:26
new comment
От того, насколько качественно проведены демонтажные работы зависит весь дальнейший результат. Ведь новое покрытие может плохо держаться, если старое снято недостаточно тщательно.
Клинко К. 22.10.2020 в 17:15
new comment
Для начала необходимо определиться, какой ремонт вы хотите и на какую сумму рассчитываете, уже после приступать к делу самостоятельно, или же нанять профессионалов.
Отменить
Додати коментар
Готичний стиль в інтер'єрі
Готичний стиль - надзвичайно старий і, насправді, його досить рідко використовують у дизайні сучасних інтер'єрів. Як мінімум, тому, що в інтер'єрах сучасних невеликих квартир він може виглядати досить дивно, а ось в приватних будинках - цілком.
Детальніше
Стиль авангард в інтер'єрі
Стиль авангард в інтер'єрі
Авангард досить серйозно виділяється на тлі інших сучасних еклектичних стилів. Авангард, безумовно, це стиль про поєднання непоєднуваного, при цьому, це робиться настільки легко, невимушено і гармонійно, що в цілому, все виглядає досить єдиним концептом.
Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори
Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори
Слово ролети з'явилося в обігу не так давно, з приходом в наше життя таких видів жалюзі як тканинні ролети і захисні ролети. Слід зауважити, що за своїм виглядом і виконуваних функцій вони абсолютно різні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00