Русский стиль як відображення душевного спокою

Важко підібрати більш колоритний, насичений і комфортний для проживання інтер'єр, ніж той який виконаний в стилі класичного російського терема. Монументальність і надійність досягається за рахунок простору в кожній кімнаті і використання великої кількості деревини при обробці і вибору меблів. Досягти подібної монументальності можливо навіть в міській квартирі, а ми поділимося порадами як це зробити.

Русский стиль як відображення душевного спокою

Основні нюанси

Найголовніше, в процесі обробки використовувати натуральні матеріали. Незважаючи на те, що сам стиль зародився тільки в кінці 20 століття, в процесі формування враховувалося створення затишної і домашньої обстановки. Це ідеальний варіант для тих, хто звик відчувати себе вдома максимально захищеним. При цьому чітких обмежень не існує. Кожен дизайнер додає щось від себе, що дозволяє по різному обігравати інтер'єр будинку. Але, при цьому існують кілька основних моментів, на які варто звернути увагу:

  • максимальна екологічність, в процесі обробки використовуються виключно натуральні матеріали, окреме перевага віддається глині ​​і дереву;
  • особливе місце займає фактурність предметів меблів і оздоблювальних матеріалів, ідеально якщо матеріали будуть відбуватися мінімально, досить просто покрити поверхню лаком;
  • рекомендується використання максимальну кількість предметів ручної роботи, до яких відносяться різні скатертини, предмети кухонного вжитку та меблі.

Окрема увага приділяється обробці вікон. Не варто використовувати жалюзі, навіть якщо вони виконані з натурального дерева. Рекомендується установка віконниць для захисту від сонця. Штори краще використовувати з натуральної щільної тканини. Не обов'язково домотканной, важливо відсутність фактурної обробки і високої якості обробки. Ці умови можна легко реалізувати як в заміському будинку, так і квартирі, просто в першому випадку ви отримуєте більше переваг для маневру.

Як реалізувати проект

Ідеально, якщо в приміщенні є можливість встановити кам'яну піч, яка даруватиме живе тепло. Піч можна встановити невелику і декоративну, в тому числі і зі штучного каменю. Головне, надати їй особливої ​​колоритності за допомогою розпису. Найчастіше використовується хохломская, але ви можете використовувати з будь-якого іншого регіону.

В процесі реалізації російського інтер'єру, ви можете також використовувати:

  • дерев'яні меблі покриту ручним різьбленням;
  • розписні стелі;
  • підлоги з дощок;
  • стіни викладені дерев'яними панелями;
  • дерев'яна драбина.

При цьому виділяють кілька основних напрямків, кожен з яких володіє неповторними елементами:

  • вітається використання предметів народного декору, в тому числі самовара, розписного посуду, дерев'яних меблів і домотканих скатертин;
  • використання строкатих відтінків, дерево в якості оздоблювальних матеріалів, скрині для зберігання речей і ікони як елементи декору.

Печі відводиться окрема увага. При необхідності вона може використовуватися не тільки як елемент декору, але і для приготування їжі або навіть в якості спального місця. Але в такому випадку необхідно порадитися з фахівцями, як можна максимально безпечно реалізувати такий проект.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 289 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору