Рулонні ворота в Києві

Рулонні ворота в Києві

На зміну важким металевим воріт, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота. Мабуть, немає необхідності детально пояснювати, що це таке, оскільки рулонних воріт в Києві вже предостатньо. Зупинимося лише на деяких особливостях цього, по суті, окремого виду жалюзі.
 
Так як і жалюзі, рулонні ворота складаються з ламелі. Але ці ламелі, будучи основою міцності рулонних воріт, виготовляють або зі сталі, або з алюмінію, який виробляється або шляхом прокатки або пресування, що надає йому особливу міцність. До того ж, для додаткової міцності ламелі рулонних воріт або профілі виробляють з наповненням м'яким або твердим наповнювачем.
 
З такого розмаїття профілів слід, що при їх виборі треба керуватися застосуванням рулонних воріт. Якщо це невеликі отвори, для виготовлення рулонних воріт можна використовувати тонкостінні профілі з м'яким наповнювачем, але для великих отворів і потужних воріт слід замовляти рулонні ворота з екструдованого алюмінію з твердим наповнювачем.
 
Профілі, що використовуються для виробництва рулонних воріт, фарбують в різні кольори, хоча для алюмінієвих профілів це і не є обов'язковим, оскільки вони не схильні до корозії. Але при установці рулонних воріт в Києві не хотілося б порушувати екстер'єр фасадів будівель, тому від ретельності вибору кольору залежить їх відповідність певному типу будівель.
 
Щоб купити рулонні ворота в Києві, достатньо зателефонувати за телефонами в нашу компанію, заміряє виїде в зручне для вас час, і рулонні ворота будуть виготовлені і встановлені в чітко обумовлені терміни. А гарантійні зобов'язання компанії забезпечать їх чітку роботу і ваш спокій.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Яка максимальна висота рулонних воріт?

Висота рулонних воріт може бути до 6м. Чим більше висота і ширина воріт, тим більше повинна бути товщина профілю, і важче ворота. Відповідно, ціна вироби зростає пропорційно.

У разі якщо рулонні ворота зламалися, чи можна звернутися в Никоссиі для проведення ремонтних робіт?

Так звичайно. Всі виниклі питання можна обговорити зв'язавшись з менеджером. Самостійно ремонтувати рулонні ворота не рекомендується, так як зламати остаточно їх дуже просто.

Чи можна продовжити безвідмовну роботу рулонних воріт?

Звичайно можна. Для цього необхідно 2 рази на рік виконувати профілактичне обслуговування конструкції, яке включає огляд і обробку спеціальними компонентами, що труться деталей і місць стикування.

Якщо ворота знаходяться на гарантії і стали погано працювати ремонт в будь-якому випадку буде безкоштовний?

Якщо в процесі обстеження буде встановлено, що до виробу не застосовувалося додаткове механічне вплив, то компанія усуває виявлені дефекти за гарантійними зобов'язаннями.

Як можна заощадити при покупці і установці рулонних воріт?

Так як рулонні ворота встановлюються на тривалий час експлуатації, то бажано, в цьому випадку, не економити. Але зменшити вартість можливо. Для цього треба відмовитися від автоматичного управління конструкцією і монтажу її фахівцями. Але наслідки економії можуть мати протилежний ефект.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Олег Е 17.08.2019 в 04:05
new comment
Хорошо, что теперь и в Киеве появилась такая возможность приобрести качественные рулонные ворота. Удобны в использовании, так же материал очень практичный и легко устанавливаются они.
Отменить
Додати коментар
Грецький стиль в інтер'єрі
Грецький стиль в інтер'єрі - це прекрасне рішення для всіх, хто не хоче зупинятися на чомусь банальному, але при цьому, хоче отримати легкий, повітряний, досить простий інтер'єр з родзинкою. Не варто плутати грецький стиль з античним або римським.
Детальніше
Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку
Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку
У дерев'яному будинку всі деталі інтер'єру слід продумати дуже ретельно. Досконалий дизайн і висока якість - міжкімнатні двері в приватному будинку обов'язково повинні відповідати цим критеріям. Особливо ретельно слід вибирати міжкімнатні двері при оформленні інтер'єру будинку з бруса.
Броньовані ролети
Броньовані ролети
До різного роду ролетів і жалюзі все вже давно звикли: це - функціональна захист від занадто яскравих сонячних променів, від перегріву приміщення, якісно підібрані ролети або жалюзі дозволяють зберігати тепло в приміщенні навіть в самий холодний сезон.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00