Рулонні ворота в Києві

Рулонні ворота в Києві

На зміну важким металевим воріт, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота. Мабуть, немає необхідності детально пояснювати, що це таке, оскільки рулонних воріт в Києві вже предостатньо. Зупинимося лише на деяких особливостях цього, по суті, окремого виду жалюзі.
 
Так як і жалюзі, рулонні ворота складаються з ламелі. Але ці ламелі, будучи основою міцності рулонних воріт, виготовляють або зі сталі, або з алюмінію, який виробляється або шляхом прокатки або пресування, що надає йому особливу міцність. До того ж, для додаткової міцності ламелі рулонних воріт або профілі виробляють з наповненням м'яким або твердим наповнювачем.
 
З такого розмаїття профілів слід, що при їх виборі треба керуватися застосуванням рулонних воріт. Якщо це невеликі отвори, для виготовлення рулонних воріт можна використовувати тонкостінні профілі з м'яким наповнювачем, але для великих отворів і потужних воріт слід замовляти рулонні ворота з екструдованого алюмінію з твердим наповнювачем.
 
Профілі, що використовуються для виробництва рулонних воріт, фарбують в різні кольори, хоча для алюмінієвих профілів це і не є обов'язковим, оскільки вони не схильні до корозії. Але при установці рулонних воріт в Києві не хотілося б порушувати екстер'єр фасадів будівель, тому від ретельності вибору кольору залежить їх відповідність певному типу будівель.
 
Щоб купити рулонні ворота в Києві, достатньо зателефонувати за телефонами в нашу компанію, заміряє виїде в зручне для вас час, і рулонні ворота будуть виготовлені і встановлені в чітко обумовлені терміни. А гарантійні зобов'язання компанії забезпечать їх чітку роботу і ваш спокій.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Олег Е
17.08.2019 в 04:05
new comment
Хорошо, что теперь и в Киеве появилась такая возможность приобрести качественные рулонные ворота. Удобны в использовании, так же материал очень практичный и легко устанавливаются они.
Отменить
Додати коментар
Готика - історія створюється в вашому домі вже зараз
Готичний стиль в інтер'єрі та архітектурі зародився ще в Середні століття, але і на сьогоднішній день він не втратив своєї популярності. Загадкова привабливість готики викликає стійку асоціацію з таємничою містикою
Детальніше
Як вибрати захисні ролети
Як вибрати захисні ролети
На скільки ж ефективна установка захисних ролет замість металевих решіток або орних металевих воріт? Основними причинами вибору ролет на вікна і гаражних ролет є необхідність в комфорті і безпеки, а саме захист від сонця, шуму, пилу і проникнення зловмисників.
Екологічні жалюзі
Екологічні жалюзі
Вибір сонцезахисної системи - це завжди досить непросто, особливо з урахуванням сучасного розмаїття на ринку. Сьогодні захист приміщення від сонця і зайвого шуму не зводиться виключно до нудним пластиковим жалюзі або важким, вже старомодним портьєрам.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень