Рулонні ворота в Києві

Рулонні ворота в Києві

На зміну важким металевим воріт, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота. Мабуть, немає необхідності детально пояснювати, що це таке, оскільки рулонних воріт в Києві вже предостатньо. Зупинимося лише на деяких особливостях цього, по суті, окремого виду жалюзі.
 
Так як і жалюзі, рулонні ворота складаються з ламелі. Але ці ламелі, будучи основою міцності рулонних воріт, виготовляють або зі сталі, або з алюмінію, який виробляється або шляхом прокатки або пресування, що надає йому особливу міцність. До того ж, для додаткової міцності ламелі рулонних воріт або профілі виробляють з наповненням м'яким або твердим наповнювачем.
 
З такого розмаїття профілів слід, що при їх виборі треба керуватися застосуванням рулонних воріт. Якщо це невеликі отвори, для виготовлення рулонних воріт можна використовувати тонкостінні профілі з м'яким наповнювачем, але для великих отворів і потужних воріт слід замовляти рулонні ворота з екструдованого алюмінію з твердим наповнювачем.
 
Профілі, що використовуються для виробництва рулонних воріт, фарбують в різні кольори, хоча для алюмінієвих профілів це і не є обов'язковим, оскільки вони не схильні до корозії. Але при установці рулонних воріт в Києві не хотілося б порушувати екстер'єр фасадів будівель, тому від ретельності вибору кольору залежить їх відповідність певному типу будівель.
 
Щоб купити рулонні ворота в Києві, достатньо зателефонувати за телефонами в нашу компанію, заміряє виїде в зручне для вас час, і рулонні ворота будуть виготовлені і встановлені в чітко обумовлені терміни. А гарантійні зобов'язання компанії забезпечать їх чітку роботу і ваш спокій.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Яка максимальна висота рулонних воріт?

Висота рулонних воріт може бути до 6м. Чим більше висота і ширина воріт, тим більше повинна бути товщина профілю, і важче ворота. Відповідно, ціна вироби зростає пропорційно.

У разі якщо рулонні ворота зламалися, чи можна звернутися в Никоссиі для проведення ремонтних робіт?

Так звичайно. Всі виниклі питання можна обговорити зв'язавшись з менеджером. Самостійно ремонтувати рулонні ворота не рекомендується, так як зламати остаточно їх дуже просто.

Чи можна продовжити безвідмовну роботу рулонних воріт?

Звичайно можна. Для цього необхідно 2 рази на рік виконувати профілактичне обслуговування конструкції, яке включає огляд і обробку спеціальними компонентами, що труться деталей і місць стикування.

Якщо ворота знаходяться на гарантії і стали погано працювати ремонт в будь-якому випадку буде безкоштовний?

Якщо в процесі обстеження буде встановлено, що до виробу не застосовувалося додаткове механічне вплив, то компанія усуває виявлені дефекти за гарантійними зобов'язаннями.

Як можна заощадити при покупці і установці рулонних воріт?

Так як рулонні ворота встановлюються на тривалий час експлуатації, то бажано, в цьому випадку, не економити. Але зменшити вартість можливо. Для цього треба відмовитися від автоматичного управління конструкцією і монтажу її фахівцями. Але наслідки економії можуть мати протилежний ефект.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Олег Е 17.08.2019 в 04:05
new comment
Хорошо, что теперь и в Киеве появилась такая возможность приобрести качественные рулонные ворота. Удобны в использовании, так же материал очень практичный и легко устанавливаются они.
Отменить
Додати коментар
Все про сантехнічних рольставнях
Здавалося б, про які рольставнях можна говорити, коли мова йде про звичайний туалеті, тобто приміщенні без вікон. Ми всі звикли бачити рольставні на вікнах і дверях квартир, приватних будинків, магазинів і установ, де на них покладається захисна функція. В туалеті ж вони необхідні, щоб приховати масу непривабливих комунікацій.
Детальніше
Жалюзі і ролети в Черкасах
Жалюзі і ролети в Черкасах
Грамотно підібрані жалюзі або рольставні - це дуже важливий елемент затишку в домі. Вони здатні прекрасно захищати житло від надлишку сонячного світла, а значить - оберігати ваш сон, виконувати функції шумоізоляції, а ще попереджати злом.
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
При будівництві будівлі окрему увагу необхідно приділити гідроізоляції підвалу і захисту його від проникнення грунтових вод. В іншому випадку фундамент будівлі буде регулярно піддаватися негативному впливу і зруйнуватися набагато раніше, ніж заплановано. Щоб запобігти передчасному руйнуванню, необхідно використовувати якісні матеріали і враховувати всі рекомендації
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00