Рулонні штори в дитячій

Рулонні штори в дитячій

Створення комфортних умов у кімнаті дитини - процес непростий і дуже важливий. Затишну атмосферу і особливу привабливість дитячій кімнаті надає правильне оформлення та декорація вікон. В даний час сучасні батьки вибирають саме рулонні штори для дитячої кімнати. І не дивно, бо, на відміну від звичайних тканинних матеріалів, рулонні штори дозволяють легко регулювати інтенсивність світла в приміщенні, в залежності від часу доби і активності малюка.
 
Так, наприклад, для комфортного денного сну, під час якого дитині не потрібні яскраві промені сонця, рулонні штори будуть особливо зручні і прості у використанні. Яскраве світло ліхтаря за вікном, під час нічного сну, також може певним чином відволікати дитину від повноцінної якісної сну. Для школярів, регулювання освітлення в кімнаті дуже необхідна при виконанні уроків, так як з усіма цими дрібними незручностями легко впоратися, якщо декорувати вікна дитячої кімнати рулонними шторами, так як саме вони допомагають домогтися оптимального освітлення в певний період часу.
 
Важливу роль відіграє вибір якісних матеріалів для декорації вікон в дитячій кімнаті особливо в тому випадку, якщо дитина схильна до алергії. Пил недопустима в такому приміщенні, тому є відмінна можливість використовувати рулонні штори з анти-грязьовий і антибактеріальним просоченням. Також варто приділити увагу і безпеки використовуваних матеріалів, уникати використання ламелей з гострими краями. Якщо Ваша дитина любить грати в активні ігри, рулонні штори будуть ще одним плюсом. Не потрібно думати про те, щоб не заплутатися в шарах тканини, бігаючи по кімнаті. А батькам, в свою чергу, можна абсолютно не турбуватися, що їх непосида, актівнічая, зірве довгу тканину і разом з нею зірветься карниз.
 
Особливо захоплююче і цікаво дитині буде грати і проводити час у своїй кімнаті, якщо на рулонних шторах будуть красуватися його улюблені герої з мультфільмів або ігор. Для дівчаток це можуть бути зображення популярних персонажів Монстр Хай, або Вінкс. Для хлопчиків - зображення сміливих героїв, таких як Людина-павук, Залізний Людина або інші персонажі з улюблених мультфільмів. Для дітей старшого віку це можуть бути зображення спортивних кумирів або відомих акторів. Техніка фотодруку на рулонних шторах допоможе створити унікальний інтер'єр саме для Вашої дитини.
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Василиса
25.08.2019 в 22:47
new comment
Такие шторы намного практичней обычных жалюзей или гардин. Удобны в использовании, так же идут с различными рисунками и расцветками, что очень удобно использовать для детской комнаты.
Виктор
06.08.2019 в 15:01
new comment
Думаю не стоит говорить о том, что ребенок играясь в своей комнате просто может обычные жалюзи превратить в груду пластика или металла?) Потому выбор рулонных штор как-то сам по себе очевиден. Регуляторы правда мы убираем, ну мало ли:)
Алексей
04.10.2019 в 07:36
new comment
С регуляторами согласен, но если откровенно, то они не так уж и опасны скажем так, просто их можно компактно свернуть, а при необходимости развернуть, когда нужно сделать чистку окна или штор.
Нина
03.08.2019 в 22:15
new comment
Недавно сделали рулонные шторы в детской, ребенок и мы вполне довольны. Шторы из яркого, цветастого материала, красиво смотрятся. Сын быстро научился, как их открывать и закрывать.
Оля
13.08.2019 в 13:21
new comment
Главное чтобы он их не повредил, хотя рулонные шторы смотря более-стильно, но в детской пока обычные висят. Вот с началом ремонта, так же думаем рассмотреть идею насчет рулонных штор!
Отменить
Додати коментар
Як правильно фарбувати пластикові вікна
Стандартний білий колір вікон може швидко набриднути. За допомогою домашнього фарбування можна заощадити кошти і освіжити інтер'єр. Але важливо дотримувати правильну технологію і розуміти, як правильно фарбувати пластикові вікна, щоб не пошкодити матеріал.
Детальніше
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки.
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Відкрита і закрита система рулонних штор: в чому відмінності і як зробити правильний вибір. Тому перед тим, як встановити рулонні жалюзі на пластикові вікна вам потрібно визначитися з типом тканинних штор і видом їх установки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень