• Головна
  • Блог
  • Рулонні штори: догляд і особливості конструкції

Рулонні штори: догляд і особливості конструкції

Рулонні штори: догляд і особливості конструкції

Серед різних різновидів жалюзі, рулонні штори на сьогодні виділяються, мабуть, найшвидшим зростанням попиту. І пов'язано це, в першу чергу, з який вирізняє їх в позитивну сторону зовнішнім виглядом.
Але якщо ваш вибір припав на рулонні штори, то тепер не зайвим буде дізнатися і правила догляду за ними. Для того, щоб продукція радувала око протягом довгого часу, необхідно грамотно доглядати за ними і виконувати елементарні вимоги. Для збереження первісного вигляду на довгі роки буде потрібно:
1. Регулярно робити вологе прибирання, щоб бруд не проникала в волокна, адже це може призвести до проблем з подальшим очищенням.
Ідеальним способом догляду вважається постійне провітрювання, особливо коли на вулиці сильний вітер. Завдяки цій дії, ваші ролети матимуть чистий і свіжий вигляд.
 
2. Використання пилососа допоможе в догляді. Прибираючи кімнату, обов'язково пройдіться по поверхні конструкцій. Щоб не пошкодити матеріал бажано надіти на насадку чохол на гумці. Завдяки цьому якість пристрою буде збережено.
 
3. Прання в мильному розчині. Для виведення плям можна застосовувати для виведення плям. Всілякі розчинники можуть зіпсувати ролети. Після закінчення процедур, рекомендується ретельно прополоскати. Деякі види можна відносити в хімчистку.
 
Гладити конструкції гранично акуратно, а для швів використовувати вологу тканину.
 
4. І найголовніше, прибираючи в домі, штори згорнути в короб, щоб поверхня не загрязнялась.
При виконанні всіх перерахованих вище вказівок, первісна краса збережеться на тривалий час.
Вагомою перевагою тканинних ролет є те, що їх не треба часто прати в результаті обробки спеціальним складом. Вони допомагають приховати кімнату від сторонніх поглядів і променів сонця. Завдяки функціональності і відмінним естетичним показниками, їх можна поєднувати з портьєрами. А величезний асортимент дозволить внести в будь-який інтер'єр неперевершений вигляд!
 
Інтернет-магазин Nikoss пропонує купити рулонні штори в Києві закритого, відкритого та інших типів. З їх допомогою можна змінювати ступінь освітленості. Для цього буде потрібно підняти або опустити конструкцію ланцюговий механізмом.
Закриті моделі захищають від пилу і не дають розгойдуватися по сторонам. Крім цього, вони розсіюють промені крізь поверхню. У відкритих моделях просочування світла здійснюється за боками пристрою.
Основним призначенням моделей закритого типу є установка на вікна, відкритий тип допускається встановлювати ще й із захопленням частини стіни, повністю приховуючи отвір вікна.
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Svelli
04.10.2019 в 23:12 # Ответить
new comment
Сейчас практически каждый использует такие шторы, они стильно смотрятся и не дорогие между прочим.
Ниночка
18.09.2019 в 06:34 # Ответить
new comment
Рулонные шторы довольно-таки хорошо переносят разные температуры, поэтому их даже выбирают в помещение, где значительно повышена влажность. Чистятся такие шторы очень просто, без особого труда.
Антонина
06.08.2019 в 15:57 # Ответить
new comment
А какой тогда лучше всего материал выбирать для рулонных штор, чтобы и ухаживать за ними было просто и не портился внешний вид и сама ткань? Все равно хотя бы пару раз в год их придется мыть.
Отменить
Додати коментар
Рулонні штори на кухні
Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному
Детальніше
Установка захисних ролет та енергоефективність будинку
Установка захисних ролет та енергоефективність будинку
Чи впливає установка захисних ролет на енергоефективність будинку / квартири? Захисні ролети та енергоефективність: як це працює? Скільки вдасться заощадити з ролетами. Який профіль ролет наділений високою енергоефективністю?
Що краще встановити на кухонних вікнах
Що краще встановити на кухонних вікнах
Сьогоднішнє різноманітність різних сонцезахисних систем для будинку досить велике. Проте, конкуренція між ними і класичними шторами існує до цих пір: і досить серйозна.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень