Рулонні штори на кухні

Рулонні штори на кухні

Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному окремо взятому приміщенні атмосфери затишку і комфорту.
 
Особливу увагу варто звернути на штори, які використовуються в кухні. З огляду на специфіку приміщення, на сьогоднішній день все більше і більше домогосподарок віддають перевагу рулонним шторам перед традиційними тканинними шторами і фіранками.
 
Рулонні штори мають ряд значних переваг, а саме: вони більш компактні (що не маловажно в невеликих кухнях), відмінно регулюють ступінь проникнення денного світла, більш практичні з точки зору догляду так як завдяки спеціальній багатошарової просочення такі штори легко піддаються очищенню (як вологою, так і сухий), не вигоряють на сонці і не так притягують до себе пил. Завдяки особливостям своєї конструкції прибирання та очищення рулонних штор не вимагає значних зусиль, досить просто протерти їх вологою губкою з невеликою кількістю миючого засобу, а потім протерти сухою перфорованої ганчірочкою.
 
На ринку присутня два види рулонних штор - рулонні штори відкритого і закритого типу.
 
У рулонних шторах відкритого типу, тканину закріплена на спеціальному валу і згортається на нього за допомогою спеціального механізму, який буває, як ручного, так і автоматичного типу. З переваг даного виду штор можна виділити їх більш низьку вартість в порівнянні з рулонними шторами інших видів.
 
Рулонні штори закритого виду (їх ще називають «касетними шторами») в них тканину намотується на вал, який знаходиться в спеціальному боксі. Штори такого типу можна закріпити і аналогічно відкритим штор, над вікном або ж безпосередньо на сам склопакет, що створює відчуття цілісності рулонної штори з вікном.
 
Як правило, рекомендується використовувати для кухні рулонні штори касетного (закритого) типу, так як при їх використанні штора в складеному положенні знаходиться в закритому коробі і менш схильна до впливу зовнішніх факторів.
 
Широкий вибір тканин і їх забарвлень дасть Вам можливість підібрати саме ті рулонні штори, які будуть ідеально підходити для Вашої кухні.
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Суратова
08.09.2019 в 02:21
new comment
Самый лучший вариант я считаю, такие шторы очень красиво выглядят, хотя стирать вы правы, что придется их часто. Но ведь это и не самое главное, если будет такая красота постоянно на виду.
Ivanna
17.08.2019 в 22:17
new comment
Насколько практично использовать рулонные шторы для кухни? Так же если выбирать именно рулонные шторы, какую расцветку вы бы порекомендовали, учитывая, что кухня и кухонный гарнитур в темных тонах.
Галина
06.08.2019 в 14:51
new comment
Простые шторы визуально уменьшают пространство комнаты, что хорошо для спальни к примеру, но не на кухне. Не каждая кухня обладает простором, и занимать место шторами глупо, и не практично. У меня кухня маленькая, но светлая, и рулонные шторы как раз идеально подходят, широкий подоконник придает пространства.
Клава
03.08.2019 в 22:09
new comment
На кухне рулонные шторы смотрятся очень гармонично, убедилась в этом на собственном опыте. По сравнению с обычными шторами они более стильные, интерьер только выигрывает, думаю.
Алина
01.08.2019 в 23:16
new comment
Рулонные шторы на кухне очень практичны и удобны. Многие хозяйки оценили именно эти шторы по заслугам. Их большой плюс заключается в неприхотливости по уходу за ними, мамочки меня поймут
Марья
10.09.2019 в 23:29
new comment
Алина, да что вы говорите! А мне вот кажется наоборот, что жалюзи будут в самый раз. Это же сколько придется отстирывать такие шторы от накипи и прочих пятен, которые будут появляться из-за готовки!
Отменить
Додати коментар
Як прати і чистити тканинні ролети
Пластикові та металеві жалюзі в будинках і квартирах - це стара тенденція, яка почалася ще в 1760-х роках. Вони мають трохи іншими пріоритетами, в порівнянні з тканинними жалюзі. Однак пластикові та металеві жалюзі не завжди підходять для інтер'єру, у них немає додання почуття зручності і улаштованості, як у жалюзі з тканини. В такому випадку ідеально підійдуть тканинні ролети.
Детальніше
равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина
равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина
Діти пізнають оточуючим світ кожну хвилину, і досить часто роблять це вони за допомогою смакових або тактильних відчуттів. Отже дорослим, відповідальним за життя і здоров'я дітей, дуже важливо створити для них безпечні умови в межах будинку.
Елементи дерева в дизайні інтер'єру
Елементи дерева в дизайні інтер'єру
Популярність дерева знову зросла. Дерево популярно в якості меблів, предметів декору, обробки і інших складових. При цьому дерев'яні предмети стали виглядати інакше: це вже не ті жовті лаковані дошки, як раніше.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень