Рулонні штори на кухні

Рулонні штори на кухні

Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному окремо взятому приміщенні атмосфери затишку і комфорту.
 
Особливу увагу варто звернути на штори, які використовуються в кухні. З огляду на специфіку приміщення, на сьогоднішній день все більше і більше домогосподарок віддають перевагу рулонним шторам перед традиційними тканинними шторами і фіранками.
 
Рулонні штори мають ряд значних переваг, а саме: вони більш компактні (що не маловажно в невеликих кухнях), відмінно регулюють ступінь проникнення денного світла, більш практичні з точки зору догляду так як завдяки спеціальній багатошарової просочення такі штори легко піддаються очищенню (як вологою, так і сухий), не вигоряють на сонці і не так притягують до себе пил. Завдяки особливостям своєї конструкції прибирання та очищення рулонних штор не вимагає значних зусиль, досить просто протерти їх вологою губкою з невеликою кількістю миючого засобу, а потім протерти сухою перфорованої ганчірочкою.
 
На ринку присутня два види рулонних штор - рулонні штори відкритого і закритого типу.
 
У рулонних шторах відкритого типу, тканину закріплена на спеціальному валу і згортається на нього за допомогою спеціального механізму, який буває, як ручного, так і автоматичного типу. З переваг даного виду штор можна виділити їх більш низьку вартість в порівнянні з рулонними шторами інших видів.
 
Рулонні штори закритого виду (їх ще називають «касетними шторами») в них тканину намотується на вал, який знаходиться в спеціальному боксі. Штори такого типу можна закріпити і аналогічно відкритим штор, над вікном або ж безпосередньо на сам склопакет, що створює відчуття цілісності рулонної штори з вікном.
 
Як правило, рекомендується використовувати для кухні рулонні штори касетного (закритого) типу, так як при їх використанні штора в складеному положенні знаходиться в закритому коробі і менш схильна до впливу зовнішніх факторів.
 
Широкий вибір тканин і їх забарвлень дасть Вам можливість підібрати саме ті рулонні штори, які будуть ідеально підходити для Вашої кухні.
Популярні питання наших клієнтів
Наскільки вигідно використовувати рулонні штори в кухні?

Досить вигідно. Рулонний штора добре комбінується з фіранками, що дає додаткові можливості для декорації. Конструкція відкритого типу з тканиною просоченої антипиреном і обробленої водовідштовхувальним просоченням буде служити довго.

То яку ж забарвлення ви б порекомендували, враховуючи, що кухня і кухонний гарнітур в темних тонах?

Якщо кухонний гарнітур в темних тонах, то швидше за все ви віддаєте перевагу стиль Хай-тек або мінімалізм. В цьому випадку вам підійдуть рулонні штори білого або сталевого кольору.

Чи підійдуть рулонні штори для маленької кухні?

Рулонні штори - найкращий варіант для маленької кухні. Відкритий підвіконня візуально розширює простір. Вони прості у догляді, не руйнуються від вологості, підвищених температур, попадання частинок жиру.

Які рулонні штори можна легко знімати і встановлювати назад самостійно?

Можна використовувати штори міні, які відрізняються полегшеною конструкцією. Вони кріпляться на стулку пластикового вікна за допомогою двостороннього скотча. Вал конструкції має зменшений діаметр. Як напрямні використовується волосінь або магніти.

Як "розвеселити кухню" рулонними шторами?

Клітка, смужка, рослинний або гастрономічний візерунок, однотонне полотно з геометричним орнаментом - яскраві і оригінальні рулонні штори додадуть оформлення кухні новизни та індивідуальності.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.06.2021
Коментарів: 10
Коментарі
Алёна Г. 19.05.2021 в 08:59
new comment
У рулонных штор и цена не большая и практичность выше, установить, снять - проще простого, регулировка уличного света, два месяца как поставили - назад уже ни на что не поменяю.
Екатерина 03.12.2020 в 14:18
new comment
Меня смущает, что такие шторы могут пачкаться и впитывать жир, который так или иначе в воздухе кухонь. Так ли это?
Марго 03.12.2020 в 13:59
new comment
В рулонных шторах есть один минус - чаще всего они открыты, закрываются только в жару. Если такой вариант подходит, то... почему нет.
Даяна 02.12.2020 в 20:54
new comment
Я вот тоже присматриваю такие шторы для кухни, только еще не в курсе, как рулонные шторы переносят высокие температуры, учитывая, что это кухня.
Суратова 08.09.2019 в 02:21
new comment
Самый лучший вариант я считаю, такие шторы очень красиво выглядят, хотя стирать вы правы, что придется их часто. Но ведь это и не самое главное, если будет такая красота постоянно на виду.
Ivanna 17.08.2019 в 22:17
new comment
Насколько практично использовать рулонные шторы для кухни? Так же если выбирать именно рулонные шторы, какую расцветку вы бы порекомендовали, учитывая, что кухня и кухонный гарнитур в темных тонах.
Галина 06.08.2019 в 14:51
new comment
Простые шторы визуально уменьшают пространство комнаты, что хорошо для спальни к примеру, но не на кухне. Не каждая кухня обладает простором, и занимать место шторами глупо, и не практично. У меня кухня маленькая, но светлая, и рулонные шторы как раз идеально подходят, широкий подоконник придает пространства.
Клава 03.08.2019 в 22:09
new comment
На кухне рулонные шторы смотрятся очень гармонично, убедилась в этом на собственном опыте. По сравнению с обычными шторами они более стильные, интерьер только выигрывает, думаю.
Алина 01.08.2019 в 23:16
new comment
Рулонные шторы на кухне очень практичны и удобны. Многие хозяйки оценили именно эти шторы по заслугам. Их большой плюс заключается в неприхотливости по уходу за ними, мамочки меня поймут
Марья 10.09.2019 в 23:29
new comment
Алина, да что вы говорите! А мне вот кажется наоборот, что жалюзи будут в самый раз. Это же сколько придется отстирывать такие шторы от накипи и прочих пятен, которые будут появляться из-за готовки!
Отменить
Додати коментар
Помилки при створенні елітного інтер'єру
Забезпечені люди, які не шкодують грошей на створення елітного інтер'єру, впевнені, що наявність хорошого фінансування - це гарантія того, що їхнє житло стане ідеальним. Однак це зовсім не так, і часто можна побачити квартири або будинку, в які були вкладені великі гроші, але виглядають вони при цьому нудно, непоказно і нецікаво. А деяким навпаки вдається створити щось виняткове при досить скромному бюджеті. Розглянемо основні помилки, які допускаються при створенні елітного інтер'єру.
Детальніше
Як вибрати і на що слід звернути увагу при розробці інтер'єру офісу?
Як вибрати і на що слід звернути увагу при розробці інтер'єру офісу?
Успіх, позитивний імідж і статус компанії частково залежать від того, як виглядає офіс фірми, оскільки перше враження потенційні клієнти і партнери отримують під час візиту.
Малогабаритна кухня 7 кв. м
Малогабаритна кухня 7 кв. м
Створити функціональний дизайн кухні 7 кв.м. далеко не легке завдання. Благо в світі дизайну інтер'єру давно з'явилися прийоми для вирішення цього завдання і перетворення маленької площі в саме функціональне місце в будинку. Приділіть увагу дрібницям і планування кімнати. Зібравши в одній статті вишукані дизайни, креативні підходи та чинне прийоми, ми полегшимо ваш ремонт і допоможемо створити кухню мрії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00