Рулонні ворота

Рулонні ворота

Легкокеровані, але в той же час дуже міцні, рулонні ворота захистять не тільки ваш гараж, але і на території приватних володінь, виробництв, а також можуть виконувати охоронну функцію будь-яких територій установ.

Рулонні ворота виготовляють з алюмінієвого екструдованого профілю з пінним наповнювачем, що забезпечує найвищу міцність серед захисних систем. Горизонтальні металеві смуги, надійно скріплені між собою, фіксуються бічними напрямними і при підйомі згортаються в рулон, який прихований в металевому контейнері, укріпленому над прорізом, який необхідно закривати.

Купити рулонні ворота не представляє праці, їх виготовлення виконується швидко, завдяки налагодженому виробництву на новітньому обладнанні. Зробивши замовлення і запросивши замірника, ви можете бути впевненими в тому, що в призначений термін рулонні ворота будуть виготовлені за точним замірам і встановлені для захисту вашої території найякіснішим чином.

Гарантійні зобов'язання нашої фірми дають впевненість споживачеві, що встановлені рулонні ворота будуть працювати без всяких проблем.

Дуже важливо те, що можна замовити рулонні ворота з профілю такий забарвлення, яка найбільше підійде за кольором до фасаду вашого будинку або виробничого приміщення. Пройшли ті часи, коли міцність воріт відтісняла на другий план їх естетичний вигляд. Зараз кожен господар прагне, щоб його володіння були не тільки надійно захищені, але і виглядали красиво, радуючи око своїм екстер'єром. 

Монтаж рулонних воріт може здійснюватися як зовні приміщення, так і , внутрішній монтаж дає додаткові гарантії від пошкодження.

Перевагою рулонних воріт є їх відносно невисока вартість, простота конструкції і можливість установки на будь-яких отворах.

Автор: Микола Пунько

Популярні питання наших клієнтів
Як впливає на роботу гаражних ролет низька температура навколишнього середовища?

При зниженні температури, гаражні ролети вимагають якісного догляду. Перед тим, як піднімати ворота необхідно поплескуванням очистити їх від кірки льоду. Інакше скоринка може привести до погіршення роботи рухомих елементів.

Яка конструкція менше піддається корозії алюмінієва або сталева?

Сталеві конструкції міцніші, але при незначних пошкодженнях покриття фарба швидко здувається і з'являються іржаві плями.

Який монтаж рулонних воріт краще внутрішній або зовнішній?

При внутрішньому монтажі всі деталі конструкції краще захищені від опадів. Такі ворота важче демонтувати. Короб захищений від механічних пошкоджень. Накладні рулонні ворота мають доступну вартість і просту конструкцію.

Чи можна замовити рулонні ворота з вбудованими дверима?

Ні, конструкція рулонних воріт не передбачає двері. Якщо ви плануєте встановлювати рулонні ворота на в'їзді у двір, то хвіртка повинна виконуватися додатково.

Який час установки рулонних воріт?

Час установки залежить від габаритів воріт і від інших факторів. В середньому, бригада монтажників складається з 4 чоловік, може виконати монтаж протягом 4 годин.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Олег 27.10.2019 в 17:21
new comment
Только в этом году установил себе такие в гараж, в коричневом цвете. Пока очень доволен выбором.
Женя 08.09.2019 в 02:12
new comment
А если такие ворота выбрать не именно для гаража, будет ли это актуально? Так же необходимо уточнить такой вопрос, как практичность руллоных ворот, боятся ли они повышенных температур или влаги?
Степан 06.08.2019 в 14:32
new comment
Служат мне уже не первый десяток лет в гараже. Важно конечно иногда механическую часть обслуживать если она есть. А так, не убиваемые ворота, даже если кто-то и погнул или деформировали их, то всегда можно все быстро исправить, причем саморучно.
Отменить
Додати коментар
Римські штори
Придумав жалюзі, в основному, для захисту вікон від сонця, людина не могла на цьому зупинитися, оскільки наша природа така, що ми у всьому шукаємо прекрасне. Тому і жалюзі в своїй трансформації зазнали безліч видозмін.
Детальніше
Стиль конструктивізм в інтер'єрі
Стиль конструктивізм в інтер'єрі
Стиль конструктивізм буде ідеальним для тих, хто відчуває якусь ностальгію за радянською епосі. Насправді, сучасний конструктивізм натхненний саме цією епохою і в інтер'єрах такого стилю, як правило, поєднуються функціональність з аскетичностью.
Японські панелі
Японські панелі
Японські штори - розсувні конструкції, появою яких на світло світ зобов'язаний невеликим за площею осель японців. Вони знайшли рішення, повністю відповідне своїм менталітетом - лаконічне і елегантне.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00