Рулонні ворота

Рулонні ворота

Легкокеровані, але в той же час дуже міцні, рулонні ворота захистять не тільки ваш гараж, але і на території приватних володінь, виробництв, а також можуть виконувати охоронну функцію будь-яких територій установ.

Рулонні ворота виготовляють з алюмінієвого екструдованого профілю з пінним наповнювачем, що забезпечує найвищу міцність серед захисних систем. Горизонтальні металеві смуги, надійно скріплені між собою, фіксуються бічними напрямними і при підйомі згортаються в рулон, який прихований в металевому контейнері, укріпленому над прорізом, який необхідно закривати.

Купити рулонні ворота не представляє праці, їх виготовлення виконується швидко, завдяки налагодженому виробництву на новітньому обладнанні. Зробивши замовлення і запросивши замірника, ви можете бути впевненими в тому, що в призначений термін рулонні ворота будуть виготовлені за точним замірам і встановлені для захисту вашої території найякіснішим чином.

Гарантійні зобов'язання нашої фірми дають впевненість споживачеві, що встановлені рулонні ворота будуть працювати без всяких проблем.

Дуже важливо те, що можна замовити рулонні ворота з профілю такий забарвлення, яка найбільше підійде за кольором до фасаду вашого будинку або виробничого приміщення. Пройшли ті часи, коли міцність воріт відтісняла на другий план їх естетичний вигляд. Зараз кожен господар прагне, щоб його володіння були не тільки надійно захищені, але і виглядали красиво, радуючи око своїм екстер'єром. 

Монтаж рулонних воріт може здійснюватися як зовні приміщення, так і , внутрішній монтаж дає додаткові гарантії від пошкодження.

Перевагою рулонних воріт є їх відносно невисока вартість, простота конструкції і можливість установки на будь-яких отворах.

Автор: Микола Пунько

Популярні питання наших клієнтів
Як впливає на роботу гаражних ролет низька температура навколишнього середовища?

При зниженні температури, гаражні ролети вимагають якісного догляду. Перед тим, як піднімати ворота необхідно поплескуванням очистити їх від кірки льоду. Інакше скоринка може привести до погіршення роботи рухомих елементів.

Яка конструкція менше піддається корозії алюмінієва або сталева?

Сталеві конструкції міцніші, але при незначних пошкодженнях покриття фарба швидко здувається і з'являються іржаві плями.

Який монтаж рулонних воріт краще внутрішній або зовнішній?

При внутрішньому монтажі всі деталі конструкції краще захищені від опадів. Такі ворота важче демонтувати. Короб захищений від механічних пошкоджень. Накладні рулонні ворота мають доступну вартість і просту конструкцію.

Чи можна замовити рулонні ворота з вбудованими дверима?

Ні, конструкція рулонних воріт не передбачає двері. Якщо ви плануєте встановлювати рулонні ворота на в'їзді у двір, то хвіртка повинна виконуватися додатково.

Який час установки рулонних воріт?

Час установки залежить від габаритів воріт і від інших факторів. В середньому, бригада монтажників складається з 4 чоловік, може виконати монтаж протягом 4 годин.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Олег 27.10.2019 в 17:21
new comment
Только в этом году установил себе такие в гараж, в коричневом цвете. Пока очень доволен выбором.
Женя 08.09.2019 в 02:12
new comment
А если такие ворота выбрать не именно для гаража, будет ли это актуально? Так же необходимо уточнить такой вопрос, как практичность руллоных ворот, боятся ли они повышенных температур или влаги?
Степан 06.08.2019 в 14:32
new comment
Служат мне уже не первый десяток лет в гараже. Важно конечно иногда механическую часть обслуживать если она есть. А так, не убиваемые ворота, даже если кто-то и погнул или деформировали их, то всегда можно все быстро исправить, причем саморучно.
Отменить
Додати коментар
Ідеї по дизайну маленької спальні
Для деяких мешканців принципово присутність книжкового стелажа в спальні, кому-то потрібно викроїти дорогоцінні метри для установки дитячого ліжечка, а місця іноді не вистачає навіть для основних предметів меблів. Але вихід є завжди. Ми постаралися зібрати для всіх власників скромних житлових площ надихаючі приклади дизайнів спалень, мають дуже скромні розміри. Варіанти інтер'єрів в різних стилістичних напрямках, колірних палітрах, функціональної наповненості та суміщення з іншими житловими сегментами.
Детальніше
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Які жалюзі краще - вертикальні або горизонтальні? Відрізняються жалюзі горизонтальні від вертикальних тим, що у горизонтальних жалюзі не один, а два карниза: зверху і знизу. Вибираючи між горизонтальними і вертикальними, слід пам'ятати, що перший варіант довговічніше.
Як оформити спальню в стилі мінімалізм
Як оформити спальню в стилі мінімалізм
Оздоблення спальної кімнати. Меблі в спальні стилю мінімалізм. Поради дизайнерів. Мінімалізм не допускає будь-яких розкиданих речей або предметів в кімнаті, тому слід попередньо передбачити місця для зберігання особистих речей, постільних речей і т.д., щоб вони не псували стриману красу спальні. Існує кілька різновидів цього напрямку, в яких допускаються елементи японського або урбаністичного стилів, а також деякі складові стилю хай-тек. Кольорове оформлення спальні. Освітлення для спальні в стилі мінімалізм. Основний елемент в спальні. Декор мінімалізму в спальній кімнаті
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00