Рулонні ворота

Рулонні ворота

Легкокеровані, але в той же час дуже міцні, рулонні ворота захистять не тільки ваш гараж, але і на території приватних володінь, виробництв, а також можуть виконувати охоронну функцію будь-яких територій установ.

Рулонні ворота виготовляють з алюмінієвого екструдованого профілю з пінним наповнювачем, що забезпечує найвищу міцність серед захисних систем. Горизонтальні металеві смуги, надійно скріплені між собою, фіксуються бічними напрямними і при підйомі згортаються в рулон, який прихований в металевому контейнері, укріпленому над прорізом, який необхідно закривати.

Купити рулонні ворота не представляє праці, їх виготовлення виконується швидко, завдяки налагодженому виробництву на новітньому обладнанні. Зробивши замовлення і запросивши замірника, ви можете бути впевненими в тому, що в призначений термін рулонні ворота будуть виготовлені за точним замірам і встановлені для захисту вашої території найякіснішим чином.

Гарантійні зобов'язання нашої фірми дають впевненість споживачеві, що встановлені рулонні ворота будуть працювати без всяких проблем.

Дуже важливо те, що можна замовити рулонні ворота з профілю такий забарвлення, яка найбільше підійде за кольором до фасаду вашого будинку або виробничого приміщення. Пройшли ті часи, коли міцність воріт відтісняла на другий план їх естетичний вигляд. Зараз кожен господар прагне, щоб його володіння були не тільки надійно захищені, але і виглядали красиво, радуючи око своїм екстер'єром. 

Монтаж рулонних воріт може здійснюватися як зовні приміщення, так і , внутрішній монтаж дає додаткові гарантії від пошкодження.

Перевагою рулонних воріт є їх відносно невисока вартість, простота конструкції і можливість установки на будь-яких отворах.

Автор: Микола Пунько

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.03.2019
Просмотрено: 263 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору