Рулонні ворота в Києві

Рулонні ворота в Києві

На зміну важким металевим воріт, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота. Мабуть, немає необхідності детально пояснювати, що це таке, оскільки рулонних воріт в Києві вже предостатньо. Зупинимося лише на деяких особливостях цього, по суті, окремого виду жалюзі.
 
Так як і жалюзі, рулонні ворота складаються з ламелі. Але ці ламелі, будучи основою міцності рулонних воріт, виготовляють або зі сталі, або з алюмінію, який виробляється або шляхом прокатки або пресування, що надає йому особливу міцність. До того ж, для додаткової міцності ламелі рулонних воріт або профілі виробляють з наповненням м'яким або твердим наповнювачем.
 
З такого розмаїття профілів слід, що при їх виборі треба керуватися застосуванням рулонних воріт. Якщо це невеликі отвори, для виготовлення рулонних воріт можна використовувати тонкостінні профілі з м'яким наповнювачем, але для великих отворів і потужних воріт слід замовляти рулонні ворота з екструдованого алюмінію з твердим наповнювачем.
 
Профілі, що використовуються для виробництва рулонних воріт, фарбують в різні кольори, хоча для алюмінієвих профілів це і не є обов'язковим, оскільки вони не схильні до корозії. Але при установці рулонних воріт в Києві не хотілося б порушувати екстер'єр фасадів будівель, тому від ретельності вибору кольору залежить їх відповідність певному типу будівель.
 
Щоб купити рулонні ворота в Києві, достатньо зателефонувати за телефонами в нашу компанію, заміряє виїде в зручне для вас час, і рулонні ворота будуть виготовлені і встановлені в чітко обумовлені терміни. А гарантійні зобов'язання компанії забезпечать їх чітку роботу і ваш спокій.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 220 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору