Рулонні штори на кухні

Рулонні штори на кухні

Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному окремо взятому приміщенні атмосфери затишку і комфорту.
 
Особливу увагу варто звернути на штори, які використовуються в кухні. З огляду на специфіку приміщення, на сьогоднішній день все більше і більше домогосподарок віддають перевагу рулонним шторам перед традиційними тканинними шторами і фіранками.
 
Рулонні штори мають ряд значних переваг, а саме: вони більш компактні (що не маловажно в невеликих кухнях), відмінно регулюють ступінь проникнення денного світла, більш практичні з точки зору догляду так як завдяки спеціальній багатошарової просочення такі штори легко піддаються очищенню (як вологою, так і сухий), не вигоряють на сонці і не так притягують до себе пил. Завдяки особливостям своєї конструкції прибирання та очищення рулонних штор не вимагає значних зусиль, досить просто протерти їх вологою губкою з невеликою кількістю миючого засобу, а потім протерти сухою перфорованої ганчірочкою.
 
На ринку присутня два види рулонних штор - рулонні штори відкритого і закритого типу.
 
У рулонних шторах відкритого типу, тканину закріплена на спеціальному валу і згортається на нього за допомогою спеціального механізму, який буває, як ручного, так і автоматичного типу. З переваг даного виду штор можна виділити їх більш низьку вартість в порівнянні з рулонними шторами інших видів.
 
Рулонні штори закритого виду (їх ще називають «касетними шторами») в них тканину намотується на вал, який знаходиться в спеціальному боксі. Штори такого типу можна закріпити і аналогічно відкритим штор, над вікном або ж безпосередньо на сам склопакет, що створює відчуття цілісності рулонної штори з вікном.
 
Як правило, рекомендується використовувати для кухні рулонні штори касетного (закритого) типу, так як при їх використанні штора в складеному положенні знаходиться в закритому коробі і менш схильна до впливу зовнішніх факторів.
 
Широкий вибір тканин і їх забарвлень дасть Вам можливість підібрати саме ті рулонні штори, які будуть ідеально підходити для Вашої кухні.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 413 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору