Рулонні штори: догляд і особливості конструкції

Рулонні штори: догляд і особливості конструкції

Серед різних різновидів жалюзі, рулонні штори на сьогодні виділяються, мабуть, найшвидшим зростанням попиту. І пов'язано це, в першу чергу, з який вирізняє їх в позитивну сторону зовнішнім виглядом.
Але якщо ваш вибір припав на рулонні штори, то тепер не зайвим буде дізнатися і правила догляду за ними. Для того, щоб продукція радувала око протягом довгого часу, необхідно грамотно доглядати за ними і виконувати елементарні вимоги. Для збереження первісного вигляду на довгі роки буде потрібно:
1. Регулярно робити вологе прибирання, щоб бруд не проникала в волокна, адже це може призвести до проблем з подальшим очищенням.
Ідеальним способом догляду вважається постійне провітрювання, особливо коли на вулиці сильний вітер. Завдяки цій дії, ваші ролети матимуть чистий і свіжий вигляд.
 
2. Використання пилососа допоможе в догляді. Прибираючи кімнату, обов'язково пройдіться по поверхні конструкцій. Щоб не пошкодити матеріал бажано надіти на насадку чохол на гумці. Завдяки цьому якість пристрою буде збережено.
 
3. Прання в мильному розчині. Для виведення плям можна застосовувати для виведення плям. Всілякі розчинники можуть зіпсувати ролети. Після закінчення процедур, рекомендується ретельно прополоскати. Деякі види можна відносити в хімчистку.
 
Гладити конструкції гранично акуратно, а для швів використовувати вологу тканину.
 
4. І найголовніше, прибираючи в домі, штори згорнути в короб, щоб поверхня не загрязнялась.
При виконанні всіх перерахованих вище вказівок, первісна краса збережеться на тривалий час.
Вагомою перевагою тканинних ролет є те, що їх не треба часто прати в результаті обробки спеціальним складом. Вони допомагають приховати кімнату від сторонніх поглядів і променів сонця. Завдяки функціональності і відмінним естетичним показниками, їх можна поєднувати з портьєрами. А величезний асортимент дозволить внести в будь-який інтер'єр неперевершений вигляд!
 
Інтернет-магазин Nikoss пропонує купити рулонні штори в Києві закритого, відкритого та інших типів. З їх допомогою можна змінювати ступінь освітленості. Для цього буде потрібно підняти або опустити конструкцію ланцюговий механізмом.
Закриті моделі захищають від пилу і не дають розгойдуватися по сторонам. Крім цього, вони розсіюють промені крізь поверхню. У відкритих моделях просочування світла здійснюється за боками пристрою.
Основним призначенням моделей закритого типу є установка на вікна, відкритий тип допускається встановлювати ще й із захопленням частини стіни, повністю приховуючи отвір вікна.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 198 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору