Рожеві ролети і рожевий колір в інтер'єрі

Зміст
Рожевий колір в інтер'єрі: основні особливості
Чи варто встановлювати рожеві ролети?
З чим в інтер'єрі найкраще поєднувати рожеві ролети?

Стиль в інтер'єрі - це, безумовно, дуже важливо. Але менш важливо і колірне рішення. саме колір задає інтер'єру настрій, саме колір здатний зробити інтер'єр максимально стильним - або ж зовсім нестильна. І сьогодні ми трохи детальніше поговоримо про особливості рожевого кольору в інтер'єрі, а також про те, чи варто встановлювати рожеві ролети.

Рожевий колір в інтер'єрі: основні особливості

Ніжний, чуттєвий і, одночасно, стриманий - цей колір чудово поєднується з насиченими відтінками, такими як чорний антрацитовий і глибоким синім. Пильно-рожевий колір відмінно підійде тим прихильникам рожевих відтінків, хто при всій любові до них не бажає робити зі свого помешкання ляльковий будиночок або побоюється перестаратися з гламуром в інтер'єрі. Але якщо хочеться гламуру, то чому б і ні? Насправді, в цьому немає абсолютно нічого поганого.

Використовуючи цей колір в інтер'єрі, треба бути вкрай обережним. По-перше, його не можна поєднувати з деякими люмінесцентними квітами, які своєю яскравістю просто можуть затьмарити приглушений рожевий відтінок. По-друге, цей відтінок немає сенсу використовувати в затемнених інтер'єрах, в деякому сенсі, навіть похмурих, де він ризикує перетворитися на звичайний темно-рожевий або брудно-бордовий. Та й в цілому, найкраще рожеві відтінки виглядають, звичайно ж, в інтер'єрах пастельних тонів.

Чи варто встановлювати рожеві ролети?

По-перше, варто розуміти, що відтінків рожевого існує дуже багато. Це може бути пильна троянд, насичений теплий, практично кораловий відтінок, практично фуксія і ніжний рожево-бежевий. І саме від відтінку ролетів залежить загальний настрій кольору в інтер'єрі. По-друге, питання встановлювати або не встановлювати залежить виключно від вашого бажання.

З чим в інтер'єрі найкраще поєднувати рожеві ролети?

Як вже було сказано вище, рожевий найкраще поєднується з інтер'єрами в пастельних відтінках. Головне, звичайно ж, дотримати "температуру" тону, за принципом тепле - до теплого, холодну - до холодного. З бежевим, світло-блакитним, світло-фіолетовим, з відтінками шампань і айвори. Зі світлими, практично білими інтер'єрами в скандинавському стилі - також вельми вдало. Такі штори будуть гарні в інтер'єрі дівочої спальні, в дитячій, а також на кухні. В цілому, головне не поєднувати їх з контрастними червоними, синіми інтер'єрами, а також стилями, які не мають на увазі наявність настільки ніжних відтінків (як, наприклад, хей-тек або стімпанк).

Наш вердикт: рожевим ролетів - бути, але за умови, якщо ви плануєте встановлювати їх в гармонійному інтер'єрі - світлому, в пастельних тонах.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 05.12.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Наталья 28.10.2020 в 18:24
new comment
Заказывала рулонные шторы в комнаты и вертикальные жалюзи на кухню.Смотрятся очень оригинально. Нет больше громоздкого пылесборника ,в виде штор! Советую в комнаты покупать потемнее, чтобы не пропускали солнечный свет.
Sterim Kolya 23.10.2020 в 12:58
new comment
Хорошо, что уже в Никополе имеется возможность приобрести жалюзи Nikoss по доступной цене.
Отменить
Додати коментар
Типи захисних ролет
Види і особливості захисних ролет. Альтернативою старим добрим ставням в наші дні можна назвати ролети. Існують різні типи управління захисних ролет: такі як класичні приводи ручного управління, так і електроприводи
Детальніше
Якісні жалюзі і ролети в Кременчузі
Якісні жалюзі і ролети в Кременчузі
Якісні, правильно підібрані жалюзі або ролети можуть істотно полегшити життя і додати вашому будинку неперевершеного затишку. Багато противляться можливості установки жалюзі, мотивуючи це тим, що мовляв, зі звичайними шторами теж нормально.
Як зробити з балкона теплу кімнату
Як зробити з балкона теплу кімнату
Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Благоустрій балкона - що можна і не можна робити.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00