Рожеві ролети і рожевий колір в інтер'єрі

Зміст
Рожевий колір в інтер'єрі: основні особливості
Чи варто встановлювати рожеві ролети?
З чим в інтер'єрі найкраще поєднувати рожеві ролети?

Стиль в інтер'єрі - це, безумовно, дуже важливо. Але менш важливо і колірне рішення. саме колір задає інтер'єру настрій, саме колір здатний зробити інтер'єр максимально стильним - або ж зовсім нестильна. І сьогодні ми трохи детальніше поговоримо про особливості рожевого кольору в інтер'єрі, а також про те, чи варто встановлювати рожеві ролети.

Рожевий колір в інтер'єрі: основні особливості

Ніжний, чуттєвий і, одночасно, стриманий - цей колір чудово поєднується з насиченими відтінками, такими як чорний антрацитовий і глибоким синім. Пильно-рожевий колір відмінно підійде тим прихильникам рожевих відтінків, хто при всій любові до них не бажає робити зі свого помешкання ляльковий будиночок або побоюється перестаратися з гламуром в інтер'єрі. Але якщо хочеться гламуру, то чому б і ні? Насправді, в цьому немає абсолютно нічого поганого.

Використовуючи цей колір в інтер'єрі, треба бути вкрай обережним. По-перше, його не можна поєднувати з деякими люмінесцентними квітами, які своєю яскравістю просто можуть затьмарити приглушений рожевий відтінок. По-друге, цей відтінок немає сенсу використовувати в затемнених інтер'єрах, в деякому сенсі, навіть похмурих, де він ризикує перетворитися на звичайний темно-рожевий або брудно-бордовий. Та й в цілому, найкраще рожеві відтінки виглядають, звичайно ж, в інтер'єрах пастельних тонів.

Чи варто встановлювати рожеві ролети?

По-перше, варто розуміти, що відтінків рожевого існує дуже багато. Це може бути пильна троянд, насичений теплий, практично кораловий відтінок, практично фуксія і ніжний рожево-бежевий. І саме від відтінку ролетів залежить загальний настрій кольору в інтер'єрі. По-друге, питання встановлювати або не встановлювати залежить виключно від вашого бажання.

З чим в інтер'єрі найкраще поєднувати рожеві ролети?

Як вже було сказано вище, рожевий найкраще поєднується з інтер'єрами в пастельних відтінках. Головне, звичайно ж, дотримати "температуру" тону, за принципом тепле - до теплого, холодну - до холодного. З бежевим, світло-блакитним, світло-фіолетовим, з відтінками шампань і айвори. Зі світлими, практично білими інтер'єрами в скандинавському стилі - також вельми вдало. Такі штори будуть гарні в інтер'єрі дівочої спальні, в дитячій, а також на кухні. В цілому, головне не поєднувати їх з контрастними червоними, синіми інтер'єрами, а також стилями, які не мають на увазі наявність настільки ніжних відтінків (як, наприклад, хей-тек або стімпанк).

Наш вердикт: рожевим ролетів - бути, але за умови, якщо ви плануєте встановлювати їх в гармонійному інтер'єрі - світлому, в пастельних тонах.

Опубликавано: 22.10.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як зняти горизонтальні жалюзі
Один з популярних методів оформлення віконного отвору - горизонтальні жалюзі. Такі вироби користуються попитом, особливо у власників пластикових вікон, і це зовсім не випадково, так як жалюзі є зручними і практичними в експлуатації. Їх не потрібно регулярно поправляти, та й прати їх не потрібно так часто, як звичайні гардини і штори. Але, все-таки, періодично мити жалюзі необхідно, але для цього потрібно знати, як зняти горизонтальні жалюзі правильно. Це не дуже складно, але якщо ви освоїте технологію самостійно, зможете заощадити кошти на оплату послуг клінінгової компанії.
Детальніше
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.
Дизайн маленької вітальні
Дизайн маленької вітальні
Поради щодо оформлення дизайну маленької вітальні. Фото ідей готового інтер'єру сучасної невеликій вітальні. Планування, зонування, колір, оздоблення, меблі - все тонкощі дизайну. Якщо кімната має невеликі розміри, то зробити її функціональної і не перевантаженою меблями досить складно. Особливо, коли мова йде про вітальні. Адже ця кімната є центром житлового простору і має кілька призначень. Перш за все, вона повинна підходити для прийому гостей, а також стати місцем комфортного відпочинку для всіх членів сім'ї.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень