Рольставні

Рольставні

Що таке рольставні? Це одна з різновидів жалюзі, виконує не скільки захист від сонця, скільки захист від злому і вторгнення. Рольставні захищають вікна магазинів та офісів, а також надійно вкривають найдорожчі і красиві двері від пошкодження. У той же час, можна помітити, що фасадів міських будинків стають все більш привабливими, позбувшись від решіток на вікнах, якими б вигадливими вони не були, і громіздких броньованих дверей.

Рольставні являють собою міцну металеву конструкцію, в той же час, компактну і легкоуправляемую, яка своїм виглядом не тільки не порушує екстер'єр будівлі, але і є своєрідною прикрасою фасаду, оскільки рольставні можуть бути різноманітних забарвлень.

Профіль для виготовлення рольставен може бути сталевим або алюмінієвим. Звичайно, алюмінієвий переважніше, оскільки він не схильний до корозії. Міцні алюмінієві пластини при піднятті рольставні змотуються на металевий вал, який знаходиться в спеціальному коробі, укріпленому над вікном або дверима. Як уже згадувалося, і короб, і рольставні можуть бути виготовлені з матеріалу будь-якого кольору за вибором замовника, а також різної міцності. 

В більшості своїй рольставні використовуються для захисту віконних і дверних прорізів, але також можуть закривати вікна зимових садів, які розташовуються не тільки у вертикальних площинах, а і на дахах, під будь-яким кутом.

Керування рольставнями не представляє ніякої праці. Як вручну, так і за допомогою електромотора, воно не потребує значних фізичних зусиль.

Придбати рольставні для захисту будь-яких прорізів, то це вікна, двері або гаражні ворота, — значить убезпечити свої володіння від усіляких зазіхань.

Автор: Микола Пунько

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.03.2019
Просмотрено: 292 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору