Рольставні для касової зони магазина

Рольставні для касової зони магазина

Захисні ролети для касової зони магазини активно використовуються в торговельній зоні, коли необхідно захистити продавця, товар і касу від проникнення зловмисників. Максимальну безпеку забезпечують сталеві і алюмінієві рольставні.
 
Вибираючи конструкцію для захисту товару необхідно в першу чергу звернути увагу на характеристики конструкції і її габарити. Залежно від вибору, ролокасети можуть виконувати декоративну або захисну функцію. Багато моделей об'єднують в собі обидва показники.
 

Особливості та переваги захисних рольставен

Розрізняють три основних види рольставен:
 
  • алюмінієві;
  • сталеві;
  • перфоровані.
Алюмінієвий сплав відрізняється відмінними противандальні характеристиками. Такі рольставні витримують прямі удари, не прогинаючись навіть під сильним впливом. При монтуванні рольставен, необхідно дотримуватися певних обмежень - ширина отвору конструкції не більше 6 метрів, в іншому випадку міцність рольставен знижується.
 
При необхідності встановлюється автоматичний привід для комфортного управління конструкцією. Алюмінієві ламелі складаються з вертикальних або горизонтальних направляючих, додатково вбудовуються ребра надають жорсткість всієї конструкції. Ребра використовуються для перекриття великих отворів.
 
Серед додаткових переваг - можливість блокування ламелей, незалежно від їх положення. Алюмінієве полотно не піддається корозії, відрізняється гнучкістю і міцністю.
 
Сталеві рольставні виділяються максимальною міцністю, багато в чому за рахунок більшої ваги. Збільшені габарити рольставен потребують особливого підходу при монтуванні. Багато конструкцій оснащуються електричним приводом для комфортного відкриття і закриття. Для цього в комплекті поставляється пульт дистанційного керування. Додатково присутній спеціальний захист, що дозволяє управляти конструкцією за допомогою спеціального ключа. Сталеві рольставні дозволяють витримувати відмінний робочий темп навіть за умови постійної вологості, незалежно від кількості атмосферних опадів.
 
Щоб надати додаткової протикорозійного захисту, використовується оцинковане покриття. Сталеві рольставні відрізняються більш потужним видом, але це не є недоліком, так як комерційна зона знаходиться під максмімальной захистом.
 
Перфоровані рольставні виготовляються на основі алюмінію і сталі. Товщина шару коливається від 0,8 до 1 мм. Рольставні виділяються міцністю, довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом. Незважаючи на міцну захист, отвори в поверхні дозволяють пропускати світло, навіть якщо конструкція повністю опущена. Додатково присутній стійкість до опадів, механічних пошкоджень, ролокасети не потребують спеціального догляду. Відрізняються тривалим терміном використання - як мінімум 10-15 років. Оснащення автоматикою спрощує процес експлуатації, незалежно від місця монтування. Різноманітність колірних варіантів дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожної касової зони.
 
Щоб продовжити термін використання конструкції, необхідно дотримуватися рекомендацій виробника з монтування.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 20.10.2019
Просмотрено: 301 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору