Рольставні для касової зони магазину

Зміст
Особливості та переваги захисних рольставен

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Захисні ролети для касової зони магазини активно використовуються в торговельній зоні, коли необхідно захистити продавця, товар і касу від проникнення зловмисників. Максимальну безпеку забезпечують сталеві і алюмінієві рольставні.

Вибираючи конструкцію для захисту товару необхідно в першу чергу звернути увагу на характеристики конструкції і її габарити. Залежно від вибору, ролокасети можуть виконувати декоративну або захисну функцію. Багато моделей об'єднують в собі обидва показники.

Особливості та переваги захисних рольставен

Розрізняють три основних види рольставен:

  • алюмінієві;
  • сталеві;
  • перфоровані.

Алюмінієвий сплав відрізняється відмінними противандальні характеристиками. Такі рольставні витримують прямі удари, не прогинаючись навіть під сильним впливом. При монтуванні рольставен, необхідно дотримуватися певних обмежень - ширина отвору конструкції не більше 6 метрів, в іншому випадку міцність рольставен знижується.

При необхідності встановлюється автоматичний привід для комфортного управління конструкцією. Алюмінієві ламелі складаються з вертикальних або горизонтальних направляючих, додатково вбудовуються ребра надають жорсткість всієї конструкції. Ребра використовуються для перекриття великих отворів.

Серед додаткових переваг - можливість блокування ламелей, незалежно від їх положення. Алюмінієве полотно не піддається корозії, відрізняється гнучкістю і міцністю.

Сталеві рольставні виділяються максимальною міцністю, багато в чому за рахунок більшої ваги. Збільшені габарити рольставен потребують особливого підходу при монтуванні. Багато конструкцій оснащуються електричним приводом для комфортного відкриття і закриття. Для цього в комплекті поставляється пульт дистанційного керування. Додатково присутній спеціальний захист, що дозволяє управляти конструкцією за допомогою спеціального ключа. Сталеві рольставні дозволяють витримувати відмінний робочий темп навіть за умови постійної вологості, незалежно від кількості атмосферних опадів.

Щоб надати додаткової протикорозійного захисту, використовується оцинковане покриття. Сталеві рольставні відрізняються більш потужним видом, але це не є недоліком, так як комерційна зона знаходиться під максмімальной захистом.

Перфоровані рольставні виготовляються на основі алюмінію і сталі. Товщина шару коливається від 0,8 до 1 мм. Рольставні виділяються міцністю, довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом. Незважаючи на міцну захист, отвори в поверхні дозволяють пропускати світло, навіть якщо конструкція повністю опущена. Додатково присутній стійкість до опадів, механічних пошкоджень, ролокасети не потребують спеціального догляду. Відрізняються тривалим терміном використання - як мінімум 10-15 років. Оснащення автоматикою спрощує процес експлуатації, незалежно від місця монтування. Різноманітність колірних варіантів дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожної касової зони.

Щоб продовжити термін використання конструкції, необхідно дотримуватися рекомендацій виробника з монтування

Опубликавано: 20.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Бежеві ролети
Вибір правильного відтінку для сонцезахісної системи - це НЕ Менш важліво, чем вибір самой моделі. І если від Вибори моделі покладах, Перш за все, якість захисту від сонця, то самє від Вибори відтінку Залежить ті, як в результате буде віглядаті інтер'єр Всього приміщення
Детальніше
Японська меблі
Японська меблі
Якщо ви бажаєте в своїй квартирі відпочивати від стресів навколишнього життя, бажаєте поринути в атмосферу спокою і комфорту, варто звернути увагу на можливість облаштування кімнати в японському стилі.
Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці
Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці
Англійська класика в інтер'єрі припадати до смаку багатьом. У той же час такий стиль, якщо втілювати його в строгих рамках вже не відповідає сучасному ритму життя. З цієї причини улюблена багатьма англійська класика набуваючи сучасних рис, які дозволяють насолодитися тонкої естетикою стилю і в той же час зробити його максимально функціональним, адаптованим під нинішній спосіб життя.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень