Рольставні для касової зони магазину

Зміст
Особливості та переваги захисних рольставен

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Захисні ролети для касової зони магазини активно використовуються в торговельній зоні, коли необхідно захистити продавця, товар і касу від проникнення зловмисників. Максимальну безпеку забезпечують сталеві і алюмінієві рольставні.

Вибираючи конструкцію для захисту товару необхідно в першу чергу звернути увагу на характеристики конструкції і її габарити. Залежно від вибору, ролокасети можуть виконувати декоративну або захисну функцію. Багато моделей об'єднують в собі обидва показники.

Особливості та переваги захисних рольставен

Розрізняють три основних види рольставен:

  • алюмінієві;
  • сталеві;
  • перфоровані.

Алюмінієвий сплав відрізняється відмінними противандальні характеристиками. Такі рольставні витримують прямі удари, не прогинаючись навіть під сильним впливом. При монтуванні рольставен, необхідно дотримуватися певних обмежень - ширина отвору конструкції не більше 6 метрів, в іншому випадку міцність рольставен знижується.

При необхідності встановлюється автоматичний привід для комфортного управління конструкцією. Алюмінієві ламелі складаються з вертикальних або горизонтальних направляючих, додатково вбудовуються ребра надають жорсткість всієї конструкції. Ребра використовуються для перекриття великих отворів.

Серед додаткових переваг - можливість блокування ламелей, незалежно від їх положення. Алюмінієве полотно не піддається корозії, відрізняється гнучкістю і міцністю.

Сталеві рольставні виділяються максимальною міцністю, багато в чому за рахунок більшої ваги. Збільшені габарити рольставен потребують особливого підходу при монтуванні. Багато конструкцій оснащуються електричним приводом для комфортного відкриття і закриття. Для цього в комплекті поставляється пульт дистанційного керування. Додатково присутній спеціальний захист, що дозволяє управляти конструкцією за допомогою спеціального ключа. Сталеві рольставні дозволяють витримувати відмінний робочий темп навіть за умови постійної вологості, незалежно від кількості атмосферних опадів.

Щоб надати додаткової протикорозійного захисту, використовується оцинковане покриття. Сталеві рольставні відрізняються більш потужним видом, але це не є недоліком, так як комерційна зона знаходиться під максмімальной захистом.

Перфоровані рольставні виготовляються на основі алюмінію і сталі. Товщина шару коливається від 0,8 до 1 мм. Рольставні виділяються міцністю, довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом. Незважаючи на міцну захист, отвори в поверхні дозволяють пропускати світло, навіть якщо конструкція повністю опущена. Додатково присутній стійкість до опадів, механічних пошкоджень, ролокасети не потребують спеціального догляду. Відрізняються тривалим терміном використання - як мінімум 10-15 років. Оснащення автоматикою спрощує процес експлуатації, незалежно від місця монтування. Різноманітність колірних варіантів дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожної касової зони.

Щоб продовжити термін використання конструкції, необхідно дотримуватися рекомендацій виробника з монтування

Популярні питання наших клієнтів
Чи можна поєднати захисні властивості ґратчастих ролетів від злому, із захистом від вірусів?

Можна виконати за індивідуальним замовленням рулонні решітки з прозорими вставками. Крім захисних антивандальних функцій, вони додатково будуть виконувати функцію захисного екрану.

Де можна застосувати такі захисні рулонні решітки?

Такі вироби актуальні для ларьків, на касах АЗС, магазинів, в супермаркетах. Крім того такі вироби ідеально піддаються дезінфекції, що останнім часом знаходиться на порядку денному.

Які ще заходи обережності можна прийняти для облаштування касової зони магазину?

Для того, щоб не вдаватися до зовнішніх огорож, можна скористатися відеоспостереженням, касовим боксом, впровадити онлайн-каси. Комплекс заходів безпеки залежить тільки від фінансових можливостей.

Якщо вікна магазину вже мають рольставні, обов'язково ще й касу захищати?

Звичайно, ні. Відповідно до технічних вимог, досить зміцнити зовнішні вікна підвальних і цокольних поверхів, приміщень касової зони і забезпечити відеоспостереження. Всі інші заходи по необхідності посилити безпеку.

Чи надійні рольставні для складських приміщень?

100% надійного захисту знайти важко. Але рольставні, безсумнівно, будуть значною перешкодою на шляху зловмисників.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Японські панелі
Японські штори - розсувні конструкції, появою яких на світло світ зобов'язаний невеликим за площею осель японців. Вони знайшли рішення, повністю відповідне своїм менталітетом - лаконічне і елегантне.
Детальніше
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
На загальну думку, коричневий вважається нудним і занадто простим, тому його часто не приймають до уваги при оформленні інтер'єру. Але це поширена помилка, адже в поєднанні з правильно
Люстри в східному стилі
Люстри в східному стилі
Освітлення відіграє дуже важливу роль в інтер'єрі будь-якого приміщення. Створити правильне освітлення будинку, в кафе або на веранді, завдання не з простих. Тут важливо вибрати бажаний ефект. Для створення вишуканого затишку, екзотичності обстановки, популярно використання люстр в східному стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00