• Головна
  • Блог
  • Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення

Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення

Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення

Захисні ролети на вікна користуються великою популярністю, у великій частині завдяки зручності у використанні і привабливому виду, ніж звичайні решітки на вікна. Основною функцією і головною перевагою є захист віконного отвору від зловмисників і вандалів. Спроби розкрити даний механізм складе великих труднощів і все ж увінчаються невдачею, а також приведуть до створення шуму і втрати величезної кількості часу. Для тих, хто турбується про свою безпеку ролети - найнадійніший спосіб захисту, завдяки їх міцності і довгого рядок використання. Новітні матеріали і технології застосовуються при їх виготовленні, що робить їх якість бездоганним. Їх надійність перевірена численними краш тестами, які показали їх ефективність.
 
Крім основної функції ролети також захищають приміщення від погодних умов. Володарям ролети не страшні проникнення холоду та спеки, шуму і вітру, злива, снігопад, град, які можуть завдати сильні пошкодження будинку, і особливо ризику піддаються скла. Якщо поставити ролети не доведеться, потім міняти вікна, які не витримали погодні умови. Ще одним плюсом є те, що дане пристосування відмінно захищає від проникнення в будинок яскравих сонячних променів, тобто стає перепоною підвищення температури в спекотні літні дні, а також перешкоджає вицвітання меблів і штор, що знаходяться в будинку.
 
Для мешканців перших поверхів і господарів власних будинків основний ще однією проблемою є цікаві погляди в їхній оселі. У даній ситуації ролети дозволяють відчути себе комфортно у власному домі.
 
Ще однією перевагою є гарний дизайн ролети, який можна підібрати під абсолютно будь-який стиль будинку, як під сучасний, так і під старовинний. Зручність монтажу полягає в тому, що їх можна встановлювати на будь-якому етапі будівництва будинку (при готових отворах). Також не має значення вік будівлі і матеріали, з якого воно побудовано. Дані пристосування не потребують спеціального догляду, що є ще однією важливою перевагою.
За захисними ролетами тільки до фахівців компанії Nikoss!
Популярні питання наших клієнтів
Як відбувається фіксація захисної ролети в закритому положенні?

Якщо ви будете купувати рольставні з ручним керуванням, то в них буде вбудований пружинно-інерційний механізм, він буде завжди тягнути ролету вгору. Щоб ролету зафіксувати в закритому положенні застосовують ручні засувки або замок ригеля.

Коли треба встановлювати електропривод на ролокасети?

Без електроприводу не обійтися, якщо вага вашої конструкції більше 80 кг. Ну і якщо кількість вікон в приміщенні значне, то витрачати величезну кількість часу на процедуру підняти / закрити жалюзі - недоцільно, і без електроприводу, тут, не обійтися.

Рольставні можуть іржавіти?

Якщо рольставні виконані з алюмінієвого профілю, то пошкодження покриття зіпсує лише зовнішній вигляд ролети. Але навіть якщо вони виконані з металевого профілю, то покриття вистачить на довгий термін експлуатації.

Яку конструкцію захисних ролет краще вибрати з вбудованим коробом або накладним?

Звичайно до вбудованого короба набагато важче дістатися, але монтаж такої ролети необхідно продумувати заздалегідь.

Який рівень теплоеффектівності забезпечують захисні жалюзі.?

Варто відзначити, що теплоізоляцію забезпечують тільки ролети виконані з пенонаполненного профілю. Економія теплоносіїв, в цьому випадку, може досягати 30%.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 13.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Федор 07.08.2019 в 14:37
new comment
Мой офис располагается на первом этаже, потому сразу же были установлены защитные ролеты. Удобная и крайне необходимая вещь в наше неспокойное время. Периодически даже разрисовываем их в различные картины.
Отменить
Додати коментар
Африканський стиль в інтер'єрі
Різного роду етнічні інтер'єри сьогодні стають все більш і більш популярними. Але тут дуже важливо враховувати одну річ. Непорушне правило пристрою інтер'єрів в етнічному стилі.
Детальніше
Основи дизайну однокімнатної кімнатної
Основи дизайну однокімнатної кімнатної
Може здатися, що наявність однокімнатної квартири - це привід відкинути сміливі ідеї інтер'єру. Однак це зовсім не так. Навіть найскромніші за розміром простору ви зможете перетворити в стильний і в той же час затишний будинок. Як це зробити? Давайте розберемо основні нюанси планування та оформлення дизайну однокімнатної квартири в 2020 році.
Організація простору на кухні
Організація простору на кухні
На кухні є три найважливіші точки, переміщуючись між якими готують їжу - раковина, робоча поверхня і піч. Зараз окрім цього з'явився ще й холодильник
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00