Установка захисних ролет та енергоефективність будинку

Установка захисних ролет та енергоефективність будинку

Кожному необхідно жити в комфортних умовах. Будинок – це саме те місце, де потрібно добре відпочивати і відчувати себе впевнено. Сучасні технології для житла дозволяють економити кошти, роблячи проживання більш комфортним. Давайте розберемося, як установка додаткових елементів будинку здатна підвищити енергоефективність будинку.

Початкове тепло

Через дах, стіни, вікна йде багато тепла з квартири. Дослідження показали, що 15% тепла йде через підлогу, ще стільки ж – через двері. Стіни, які виходять на вулицю, випускають до 20% домашнього тепла. Якщо говорити про приватний будинок або верхній поверх, то через дах виходить 25% тепла. Такий же показник і для вікон. Цифри, зрозуміло, варіюються від приміщення до приміщення. У деяких будинках з утепленими стінами відсоток знизиться. Але висновок один – через вікна йде найбільше тепла з квартири. Тому потрібно відповідально поставитися до питання утеплення вікон.

Коли варіанти скорочення домашнього тепла закінчилися, радимо звернути увагу на вікна. Відсоток виходу енергії не маленький, тому проблему варто вирішувати вчасно. Варіантом вирішення завдання виступає використання захисних ролет на вікнах. Принцип дії дуже простий: віконне простір (між вікном і ролетами) стає повітряною подушкою, яка затримує вихід тепла з приміщення. У теплу пору року температура будинку буде на кілька градусів вище, ніж зазвичай. Влітку навпаки – жарке повітря з вулиці не проникне в будинок або квартиру.

Навіщо потрібні захисні ролети?

Підвищення енергоефективності для деяких здасться не настільки важливою. Але є переваги захисних ролет, які здатні переконати в зворотному.

  • Теплозбереження. З моменту установки захисних віконниць енергоефективність значно зросте. Бар'єр не пропускає тепле повітря в будинок і з нього. Так, взимку холод не проникне в квартиру, а тепло не піде. Влітку навпаки.
  • Економія. Через менших витрат на опалення приміщення гроші на прогрівання будинку будуть витрачатися набагато раціональніше. Особливо актуально в умовах солідних тарифів на утримання будинку в теплі взимку.
  • Захисна функція. Міцний матеріал не тільки допомагає тримати тепло, але і надійно захищає вікна від злому. Алюміній або сталь, з яких виконані ролети, не піддаються стандартним способам злому. Тому шахраї, які хочуть проникнути в будинок через вікно, на всі 100% зазнають поразки.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Захист і надійність це, безумовно, добре. Але не варто нехтувати красою зовнішнього вигляду установки. Сучасні магазини пропонують хороший вибір красивих і акуратних ролет за адекватними цінами.

Важливий момент: від правильності установки сталевих або алюмінієвих ролет залежить їх надійність. якщо правила установки були проігноровані, то тепло таки зможе вийти з приміщення, а зламати конструкцію буде простіше простого. Делегуйте цей процес на досвідченого майстра, який дасть гарантію на свою роботу. Самостійна установка займе більше часу і сил, а результат може не порадувати з першого разу.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 357 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору