Римські штори або жалюзі

Перш за все, особливо хочеться відзначити, що ідеального варіанту на всі випадки життя просто не існує. При належному догляді і експлуатації, а також за умови грамотного виконання і установки, навіть недорогі пластикові жалюзі здатні довго і вірно виконувати свої функції. Ну а в цій статті ми спробуємо розібратися, що ж буде більш вдалим рішенням для різних випадків.

Що з себе представляють римські штори?

Різноманітність сонцезахисних систем сьогодні неймовірно велике. І надзвичайно популярними серед всіх видів є рімвіе штори. Принцип дії римських штор нагадує рулонні, за тим винятком, що римська різновид не звертати вгорі на вал, а просто драпируется естетично привабливими складками.

Переваги римських штор: в чому вони полягають?

Плюсами використання римських штор можна називати:

 1. Виняткову простоту конструкції, яку під силу виготовити самостійно. Виготовляти їх, звичайно, самостійно, ми не рекомендуємо, а ось змонтувати - цілком можливо.
 2. Легка вага і можливість установки на вікно мінімальних габаритів. Римські штори, самі по собі, просто надзвичайно компактні;
 3. Візуально римські штори здатні збільшувати простір. Тому вони відмінно підійдуть для невеликих приміщень і для квартир-студій;
 4. Можливість встановлювати римські штори на вікна будь-якої форми і будь-якого розміру;
 5. Можливість вибору кольору тканини з безлічі можливих. Таким чином, ви зможете вписати римські штори в абсолютно будь-який інтер'єр - що за стилем, що за колірним рішенням.
 6. Спеціальні просочення тканини надають додаткові функції і збільшують довговічність;
 7. Можливість прати штори при сильних забрудненнях. Але в цілому, це потрібно досить рідко.

Недоліки римських штор: які вони?

Мінуси римських штор такі:

 1. Виключно ручне управління; неможливість відсунути штору для швидкого «виглядиванія», необхідно підняти / опустити всі полотно.
 2. Якісні римські штори - це досить недешеве задоволення. Але в цілому, їх довговічність цілком окупає немаленьку ціну.
 3. Римські штори, мабуть, не варто використовувати для кухні: адже в цьому приміщенні висока ймовірність випадкових забруднень. У цьому сенсі, їх можна назвати неуніверсальними.

Переваги жалюзі: в чому вони полягають?

Жалюзі - це цілком звична всім сонцезахисна система. Жалюзі можуть бути горизонтальними, вертикальними, пластиковими, алюмінієвими, тканинними, дерев'яними - варіантів вистачає. Серед переваг можна відзначити наступне:

 1. Жалюзі, як правило, досить бюджетні (якщо, звичайно, мова не йде про респектабельних дерев'яних ламелях);
 2. Жалюзі представлені в надзвичайно широкій колірній гамі, яку ви запросто підберете під абсолютно будь-який інтер'єр;
 3. Управління жалюзі досить просте. Як правило, система оснащена спеціальною ланцюжком, яка призначена для регулювання ступеня освітленості.
 4. Догляд за жалюзі не менш простий, особливо за горизонтальними. Досить час від часу протирати їх вологою ганчірочкою. Ламелі вертикальних тканинних жалюзі можна прати в пральній машині на делікатному режимі.
 5. Навіть за невелику ціну ви отримуєте цілком надійну і відмінно захищає від сонця систему.

Недоліки жалюзі: які вони?

 • Жалюзі не всім подобаються з естетичної точки зору. У багатьох вони асоціюються з сірими, казенними офісами. Втім, цього ефекту можна уникнути, якщо використовувати вертикальні, тканинні жалюзі.

Як бачите, переваги і недоліки є у обох видів сонцезахисних систем. А вже що вибрати в підсумку, - вирішувати тільки вам!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 77 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору