Римські штори або жалюзі

Зміст
Що з себе представляють римські штори?
Переваги римських штор: в чому вони полягають?
Недоліки римських штор: які вони?
Переваги жалюзі: в чому вони полягають?
Недоліки жалюзі: які вони?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Перш за все, особливо хочеться відзначити, що ідеального варіанту на всі випадки життя просто не існує. При належному догляді і експлуатації, а також за умови грамотного виконання і установки, навіть недорогі пластикові жалюзі здатні довго і вірно виконувати свої функції. Ну а в цій статті ми спробуємо розібратися, що ж буде більш вдалим рішенням для різних випадків.

Що з себе представляють римські штори?

Різноманітність сонцезахисних систем сьогодні неймовірно велике. І надзвичайно популярними серед всіх видів є римські штори. Принцип дії римських штор разюче відрізняється від рулонних. При підйомі римська штора
НЕ намотується на вал при підйомі, а просто драпируется естетично привабливою "гармошкою".

Переваги римських штор: в чому вони полягають?

Плюсами використання римських штор можна називати:

 1. Виняткову простоту конструкції, яку під силу виготовити самостійно. Виготовляти їх, звичайно, самостійно, ми не рекомендуємо, а ось змонтувати - цілком можливо.
 2. Легка вага і можливість установки на вікно мінімальних габаритів. Римські штори, самі по собі, просто надзвичайно компактні;
 3. Візуально римські штори здатні збільшувати простір. Тому вони відмінно підійдуть для невеликих приміщень і для квартир-студій;
 4. Можливість встановлювати римські штори на вікна будь-якої форми і будь-якого розміру;
 5. Можливість вибору кольору тканини з безлічі можливих. Таким чином, ви зможете вписати римські штори в абсолютно будь-який інтер'єр - що за стилем, що за колірним рішенням.
 6. Спеціальні просочення тканини надають додаткові функції і збільшують довговічність;
 7. Можливість прати штори при сильних забрудненнях. Але в цілому, це потрібно досить рідко.

Недоліки римських штор: які вони?

Мінуси римських штор такі:

 1. Виключно ручне управління; неможливість відсунути штору для швидкого «виглядиванія», необхідно підняти / опустити всі полотно.
 2. Якісні римські штори - це досить недешеве задоволення. Але в цілому, їх довговічність цілком окупає немаленьку ціну.
 3. Римські штори, мабуть, не варто використовувати для кухні: адже в цьому приміщенні висока ймовірність випадкових забруднень. У цьому сенсі, їх можна назвати неуніверсальними.

Переваги жалюзі: в чому вони полягають?

Жалюзі - це цілком звична всім сонцезахисна система. Жалюзі можуть бути горизонтальними, вертикальними, пластиковими, алюмінієвими, тканинними, дерев'яними - варіантів вистачає. Серед переваг можна відзначити наступне:

 1. Жалюзі, як правило, досить бюджетні (якщо, звичайно, мова не йде про респектабельних дерев'яних ламелях);
 2. Жалюзі представлені в надзвичайно широкій колірній гамі, яку ви запросто підберете під абсолютно будь-який інтер'єр;
 3. Управління жалюзі досить просте. Як правило, система оснащена спеціальною ланцюжком, яка призначена для регулювання ступеня освітленості.
 4. Догляд за жалюзі не менш простий, особливо за горизонтальними. Досить час від часу протирати їх вологою ганчірочкою. Ламелі вертикальних тканинних жалюзі можна прати в пральній машині на делікатному режимі.
 5. Навіть за невелику ціну ви отримуєте цілком надійну і відмінно захищає від сонця систему.

Недоліки жалюзі: які вони?

 • Жалюзі не всім подобаються з естетичної точки зору. У багатьох вони асоціюються з сірими, казенними офісами. Втім, цього ефекту можна уникнути, якщо використовувати вертикальні, тканинні жалюзі.

Як бачите, переваги і недоліки є у обох видів сонцезахисних систем. А вже що вибрати в підсумку, - вирішувати тільки вам!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.08.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Юрий 22.10.2020 в 20:08
new comment
Ну для офиса я бы все таки выбрал именно жалюзи, а вот римские шторы подойдут для квартирного варианта.
Отменить
Додати коментар
Як кріпити рулонні штори
Штори рулонного типу часто застосовуються при оформленні житлових будинків, квартир, а також офісних приміщень. Вони виглядають стильно і акуратно, не займають додаткове місце і надійно захищають кімнату від небажаного сонячного світла. Існують певні варіанти кріплення рулонних фіранок, які використовуються для вікон різних форм, типів і розмірів.
Детальніше
Як зібрати вертикальні жалюзі
Як зібрати вертикальні жалюзі
Безперечно, кращим варіантом для закривання вікон вважаються жалюзі. Їх найчастіше вішають вдома, на роботі, в школах, університетах та лікарнях. Слід зазначити, що збірка вертикальних жалюзі - це зовсім просто.
Екологічна меблі: плетені меблі з ротанга в сучасному інтер'єрі
Екологічна меблі: плетені меблі з ротанга в сучасному інтер'єрі
Плетені меблі з ротанга: фото ідеї для вашого інтер'єру. Поради щодо вибору плетених меблів ротанга. Види плетених меблів: ротанг, бамбук, верба, очерет.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00