Римські штори

Римські штори

Придумав жалюзі, в основному, для захисту вікон від сонця, людина не могла на цьому зупинитися, оскільки наша природа така, що ми у всьому шукаємо прекрасне. Тому і жалюзі в своїй трансформації зазнали безліч видозмін.
 
Один їх видів жалюзі - римські штори. Вони, також як і горизонтальні жалюзі, відмінно регулюють освітленість кімнати, але при цьому ще й надають інтер'єру приміщення м'якості, створюють затишну домашню атмосферу.
 
Римські штори в закритому вигляді - це рівне полотно тканини, що закриває віконний проріз, а в відкритому вигляді вони створюють рівномірно розташовані м'які горизонтальні складки. Можливість вибору тканини для римських штор дає величезний простір для уяви - можна вибрати однотонну тканину всіляких квітів і відтінків, або ж будь-який малюнок на свій смак, відповідно дизайну інтер'єру.
 
Римські штори чудово прикрашають вікна - вам більше не знадобляться пишні штори та гардини, які вимагають багато часу для прання, прасування, закріплення. Адже римські штори можна просто протерти в закритому стані злегка вологою тканиною, і вони довго будуть радувати ваші очі, а також захищати їх від сліпучих променів сонця.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 7
Коментарі
Инга
04.10.2019 в 07:45
new comment
Не спорю, если у вас по дому есть человек, который постоянно контролирует чистоту и порядок, то проблем с уходом за римскими шторами не будет, а если наоборот, то рулонные шторы оптимальный вариант во всех отношениях.
Nadejda
02.10.2019 в 22:48
new comment
Я римские шторы видела в какой-то рекламе, вот смотрятся они просто шикарно, учитывая что материал ля пошива используется самый лучший. Стоимость их не знаю, поэтому и пока не заказывали их.
Алена
05.08.2019 в 15:53
new comment
Выбирала себе вариант штор или жалюзи в спальню, и натолкнулась на вариант "римских штор". Изначально хотела вертикальные жалюзи, но просмотрев варианты штор решилась на покупку только их.
Даня
04.08.2019 в 00:18
new comment
Эти шторы очень удобные и практичные, не занимают много места, но придают интерьеру особую атмосферу. Уже есть подобные шторы в спальне. собираюсь еще на кухню сделать римские шторы.
Анна
12.08.2019 в 22:30
new comment
Мне вот интересно, насколько удобно ухаживать за римскими шторами? Как часто вы их чистите или стираете? Так же если касательно стирки, может все-таки отдать их в химчистку или же самостоятельно постирать?
Maglet
16.08.2019 в 18:59
new comment
Я уже поняла, что такие Римские шторы очень удобные, но вот меня интересует, насколько дорого они стоят и где бы посоветовали их заказать? Тем более если речь идет о двухэтажном доме, хотелось бы что-то необычное в виде таких штор.
Вероника
16.09.2019 в 23:45
new comment
Maglet, я бы не советовала в всем доме делать только римские шторы. Может в плане оптового заказа вы выиграете в деньгах, но никак ни в изюминке дизайна. Тем более они на порядок дороже тех же рулонных штор.
Отменить
Додати коментар
Топ помилок в дизайні і декорі інтер'єру
Розробка дизайну інтер'єру - це процес складний і дуже відповідальний. Насправді, наробити в ньому помилок досить просто і в цій статті ми б хотіли розглянути типові помилки більш докладно. Не допускайте цих помилок і ваш інтер'єр буде виглядати набагато краще: хто попереджений - той озброєний!
Детальніше
Готика - історія створюється в вашому домі вже зараз
Готика - історія створюється в вашому домі вже зараз
Готичний стиль в інтер'єрі та архітектурі зародився ще в Середні століття, але і на сьогоднішній день він не втратив своєї популярності. Загадкова привабливість готики викликає стійку асоціацію з таємничою містикою
Що потрібно знати, перш ніж пофарбувати стіни в білий колір
Що потрібно знати, перш ніж пофарбувати стіни в білий колір
Один з кращих способів надати новий вид інтер'єру будинку це пофарбувати його в білий колір. Багато хто хоче повністю оновити житло і створити в ньому ілюзію ідеальної чистоти і порожнього полотна
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень