Римські штори

Римські штори

Придумав жалюзі, в основному, для захисту вікон від сонця, людина не могла на цьому зупинитися, оскільки наша природа така, що ми у всьому шукаємо прекрасне. Тому і жалюзі в своїй трансформації зазнали безліч видозмін.
 
Один їх видів жалюзі - римські штори. Вони, також як і горизонтальні жалюзі, відмінно регулюють освітленість кімнати, але при цьому ще й надають інтер'єру приміщення м'якості, створюють затишну домашню атмосферу.
 
Римські штори в закритому вигляді - це рівне полотно тканини, що закриває віконний проріз, а в відкритому вигляді вони створюють рівномірно розташовані м'які горизонтальні складки. Можливість вибору тканини для римських штор дає величезний простір для уяви - можна вибрати однотонну тканину всіляких квітів і відтінків, або ж будь-який малюнок на свій смак, відповідно дизайну інтер'єру.
 
Римські штори чудово прикрашають вікна - вам більше не знадобляться пишні штори та гардини, які вимагають багато часу для прання, прасування, закріплення. Адже римські штори можна просто протерти в закритому стані злегка вологою тканиною, і вони довго будуть радувати ваші очі, а також захищати їх від сліпучих променів сонця.
 
Автор: Микола Пунько
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному | Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори