Римські штори для романтичних натур

Римські штори для романтичних натур

Все більше вікон в Україні стають схожими на вікна в європейських містах. Жалюзі різних моделей прийшли в наші міста так само стрімко, як Макдональдс, модні бутики і величезні торгові центри. Жителі Дніпропетровська і Луганська, Полтави, Харкова, Києва і Донецька уважно відстежують світові тенденції розвитку сонцезахисних систем, тому декор вікон в Україні нітрохи не поступається західним дизайнерським рішенням.
 
Звичайно, хтось помітить, що наші вікна тепер оформлені більш просто і лаконічно, ніж 10-20 років тому, зате шанувальники мінімалізму просто радіють. Залишилися в минулому важкі громіздкі штори, пишні тюлі, масивні карнизи. Тепер освітленість в кімнатах регулюють горизонтальні або вертикальні жалюзі, від яскравого світла нас вкривають рулонні штори, а зовні захищають ролставні. Все акуратно, просто, легко в управлінні і в догляді.
 
Але що ж робити романтичним натурам, які люблять м'які лінії, складки, волани, квіти і банти? Мода на жалюзі не забула і про них. Римські штори, які прикрашали вікна ще в Стародавньому Римі, знову відродилися в сучасному виконанні. Можна помітити, переглядаючи західні фільми останніх двох років, що вікна задекорована саме римськими шторами, іноді їх називають римські жалюзі.
 
Що ж таке ці римські штори? Як то кажуть, в трьох словах, - простота конструкції, величезна різноманітність вибору тканин для виготовлення і можливість найширшого польоту фантазії. Ось вже, є де розгулятися уяві і творчості романтичною натури. Простота конструкції - це рівне полотно тканини, з вивороту якого через однакові проміжки вшиті горизонтальні жорсткі планки і кільця, через які протягується шнур або ланцюжок для управління римської шторою і для її фіксації на певній висоті. Піднімаючись, римська штора ніяк не рулончик, як рулонні жалюзі, а м'які рівномірні горизонтальні складки. Карниз для римських штор можна кріпити і до віконного отвору, і до самої рами, і до стелі, і до самих важкодоступних місцях. Сама римська штора легко встановлюється і так же легко знімається при необхідності. Хоча знімати вам її для прання навряд чи доведеться, тканини для римських штор обробляються спеціальним просоченням від пилу і жирів. Тому навіть на кухні римська штора буде довго радувати ваші погляди.
 
Вибір тканин для виготовлення римської штори абсолютно необмежений - це і щільний жаккард, оксамит, це бавовна і поліестер, віскоза і шовк, навіть тонка тюль може стати основою для римської штори. Величезна палітра кольорів і відтінків, кольорів і малюнків відкриває широкий простір для дизайнерських вишукувань при створенні римських штор. Різноманітність забарвлень римських штор - це ще не все, адже краю римських штор можна зробити фігурними, прикрасити красивою тасьмою або всілякими квіточками, бантиками та хоч і стразами Сваровські - всі ваші вигадки, творчі фантазії втілять наші виробники римських штор. Також можна комбінувати римські штори з традиційними гардинами або купити римські штори двох видів на одне вікно.
 
Римські штори можна використовувати не тільки на вікнах для регулювання освітленості, ними можна розмежувати простір великої кімнати, повісити на стіну, використовувати як самостійний елемент декору в інтер'єрі квартири.
 
Замовити римські штори тепер можна не тільки в Харкові і Одесі, наша філія в Києві відкрив двері для всіх, хто дбає про свій комфорт, а також про прикрасу і збереження свого житла.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 484 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору