Римська штора з пензликом в інтер'єрі

Зміст
З чого складаються римські штори
 
Види римських штор
 
Види тканини, які підходять для римських штор з пензликами

Римські штори останнім часом набувають все більшої популярності серед дизайнерів. Серед всіх різновидів коротких штор вони виділяються своєю різноманітністю, зручністю управління і різними варіаціями прикрас. Найбільш популярні римські штори з пензликом. Подібний аксесуар завжди буде до речі і підходить до багатьох видів інтер'єру, його використовують при створенні сільського, неокласичного та античного стилів. Для того, щоб правильно підібрати римську штору з пензликом для своєї квартири слід розбиратися в видах подібного аксесуара, його відтінках і конструкціях. А, для покупки подібного аксесуара найкраще навідатися на сайт nikoss.com.ua, там можна знайти найбільші каталоги з будь-якими видами римських штор.

З чого складаються римські штори


Початкова базова модель подібних штор представляла собою тканину з закріпленими на нею кільцями, яка піднімалася і опускалася за допомогою шнурків або стрічок. На сьогоднішній день існує декілька варіацій механізму, за допомогою якого можна без проблем керувати римської шторою, але деталі у них приблизно однакові. Подібний віконний екран і його механізм управління складаються з:

 1. Тканинної основи. Полотно, що повторює фігуру вікна, виготовляється з різного матеріалу.
 2. Кулісок. Невеликі ніші у вигляді кишеньок, в які входять стрижневі власники.
 3. Стрижневих власників. Монтуються на каркас, відповідають за жорсткість штори і допомагають їй прийняти потрібний вид - хвилястий або складчастий. Можуть бути м'якими або твердими.
 4. Механізму підйому. Система складається з кілець, які перебувають на виворітного стороні тканинної основи, знаходиться поруч з кулисками, в неї протягується шнур або стрічка за допомогою яких відбувається закриття і відкриття штори.
 5. Підвісу або утяжелителя. Знаходиться в низу конструкції, являє собою металеву або пластикову смугу, за допомогою якої розтягується штора.

Це основні складові римської штори, але звичайно без такої прикраси як пензлика, вона не буде по-справжньому завершеною.

 

Види римських штор


Не дивлячись на те, що загальна конструкція у римських штор з пензликами практично однотипна, дизайнери ділять їх на кілька видів залежно від того, як формується полотно після того як піднімається в гору. Не дивлячись на те, що управління у них відбувається однаково, римські екрани для вікон діляться на:

 1. Класику. Відрізняється створенням рівних складок, які лягають один на одному при відкритті. Коли штора закривається, полотно стає ідеально рівним, пензлики при цьому, висять трохи нижче підвіконня, створюючи неповторний інтер'єр. Формування складок відбувається завдяки гнучким стрижневим власникам. Використовуються в інтер'єрі таких кімнат як вітальня і спальня, але іноді їх розташовують на кухнях і навіть у ванних.
 2. Що не мають каркас. З назви подібної штори стає зрозуміло, чим вона відрізняється від класичної. Цей вид римського аксесуара не має стрижневих власників. Тому, замість того, щоб накладатися одна на одну та частина тканини, що збирається в складки вільно обвисає. Подібне виглядає дуже естетично і прекрасно підходить для створення зони відпочинку або вітальні.
 3. Лягають каскадом. Завдяки безумовно створеному механізму власників, тканину у подібних штор лягає рівномірними горизонтальними складками, розташованими у вигляді каскаду. Підкреслені пензликами подібні штори виглядають вкрай привабливо і прекрасно підходять для багатого інтер'єру вітальні.

Варто пам'ятати, що крім цих стандартних видів штор існують різні напрямки, які можуть комбінувати в собі кілька типів одночасно.

 

Види тканини, які підходять для римських штор з пензликами


Для подібного типу віконних екранів, прикрашених китицями, підходить кілька видів матеріалу. Вони використовуються для різних кімнат і можуть сильно відрізнятися один від одного. Тому при виборі тканини, з якої буде зроблено ваші штори, треба перш за все визначиться, яку саме функцію віконний екран буде виконувати. Якщо він монтується в вітальні і здійснює декоративні функції, то тканина може бути легкою і навіть напівпрозорої, якщо штора закриває вікна спальні, то вона повинна бути щільною, не пропускає світло, а для кухні краще використовувати тканину, яка буде найменш схильна до осідання нагару і кіптяви .

Найбільш поширеним матеріалом, який використовується для створення римських штор з пензликом, є:

 1. Бавовна. Легка натуральна тканина, яка часто використовується як основа. При виготовленні штор в неї додають компоненти синтетики й інших не природних сполук. Це покращує його властивості, але прибирає екологічну складову. Плюсами використання подібного матеріалу для римських штор з пензликами можна назвати невисоку ціну, слухняність, великий вибір відтінків. Мінусами цієї тканини є зайва здатність м'ятися, складність у відході (вмощується після прання в гарячій воді) і схильність до зовнішніх факторів (швидко втрачає колір потрапляючи під сильні сонячні промені).
 2. Льон. Найкраще для римських штор з пензликами підійде незабарвлене лляне полотно. Його природний сталевий відтінок додасть благородних фарб таким видам дизайнерського фону як римський або неокласичний. Плюсами використання подібного матеріалу вважається його натуральна природність, висока стійкість до зношування, легкість при експлуатації (легко розгладжується і може витримати велику кількість прань). Мінусом подібної тканини є те, що вона недовго тримає форму і легко застрягає.
 3. Сумішеві матеріал. Це демократичне з'єднання, в якому сплітаються один з одним натуральні і синтетичні волокна. Вони прекрасно не пропускають світло і просочуються особливими хімічними складовими, які чинять опір вигоряння і вологи. Плюсами використання цього матеріалу при створений 

ії римських штор з пензликами є його послух (практично не мнеться) і легкість в догляді (витримує безліч прань і прекрасно прасується). Мінусами вважається той факт, що він електризується і на певному етапі експлуатації починає утворювати катишки.

Перед тим як визначиться з матеріалом, добре подумайте, який саме інтер'єр ви будете створювати, використовуючи римські штори з китицями.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.08.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що таке фотожалюзі
Любителям незвичайного дизайну сподобаються жалюзі з фотодруком. Це - завіси, на поверхню ламелей яких наноситься малюнок. Вибір зображень необмежений
Детальніше
Штори для спальні
Штори для спальні
Ни одно из помещений в квартире не должно обходиться без штор, и спальня не исключение. Тут требования к оформлению окна особые, поскольку нужно создать спокойную атмосферу, но, в то же время, позаботиться о том, чтобы шторы выполняли свое прямое предназначение: защищали от посторонних глаз, если это первый этаж, от солнца, уличного шума и т.д. Очень важно правильно подобрать модель, цвет и рисунок штор, ведь часто именно шторы способны преобразить интерьер, а в случае неправильного выбора – испортить его
Сучасний стиль в інтер'єрі домівки
Сучасний стиль в інтер'єрі домівки
Вітальня не повинна бути захаращена меблями, тому оптимальним варіантом є кутовий диван. Найпопулярніші відтінки сучасного стилю - сірий, бежевий, білий, чорний. Сучасний стиль в інтер'єрі особливо підходить для оформлення кухні, він відрізняється функціональністю, зручністю і комфортом. Всі кухонні меблі повинна приносити максимум користі, при цьому кількість її має бути мінімальним.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00