Що краще - грати або захисні ролети

Зміст
Плюси і мінуси ролетів

Абсолютно кожен власник квартир на перших поверхах і в приватних будинках, в першу чергу після покупки думає про безпеку свого житла. Десяток років тому така проблема вирішувалася за допомогою установки решіток. Незважаючи на таку грубу структуру, решітки прикрашали різними візерунками і розфарбовували яскравими квітами. Але, час іде і прогрес не стоїть на місці, до того ж у решіток є один істотний мінус – вони закривають огляд з вікна. Вид це не останній недолік, так як помити вікно так само проблематично, а про провітрювання кімнати за допомогою кватирки, можна зовсім забути. Сьогодні, на заміну до ґрат прийшли ролети, які також можуть забезпечити безпеку, тільки найбільш зручним способом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вони підвладні автоматичного управління, їх можна пересувати, як тільки вам завгодно. Давайте, все-таки, розберемося, що краще - грати або ролети? Почнемо з раніше з'явилися решіток:

 • Сьогодні вже все рідше помітиш установку звичайних старих решіток. Так як на зміну їм прийшли вдосконалені монолітні і розсувні моделі. Це значно відрізняється в ціні в порівнянні з установкою ролетів.
 • Спочатку потрібно заміряти всі параметри, замовити бажаний візерунок і чекати деякий час, поки решітки виготовити.
 • Значний мінус полягає в тому, що через прутів не видно огляду, навіть якщо вони тонкі.
 • ґрати – це велика небезпека в екстрених випадках, так як зняття їх займає багато часу.
 • Грати не так вже й важко зірвати, за допомогою троса і авто.
 • І в саму останню чергу, решітки не створюють естетичного вигляду, а навпаки викликають не найкращі враження.
 • Незамінним залишиться одне – довговічність.

Плюси і мінуси ролетів

Як вже зрозуміло, ролети вважаються найоптимальнішим варіантом для заміни решіток. Використання ролетів хвалиться багатьма користувачами, тому вони стали такими популярними. Ролети представляють собою набір металевих ламелей, якими можна управляти. Кріпляться вони як завгодно, і зсередини і між рамами, кому як зручніше. Такий спосіб убезпечити себе був придуманий через непрактичність решіток. Ряд переваг, перед якими решітки поступаються роллетам:

 • Установка не займе у вас багато часу.
 • Для замовлення ролетів потрібно всього лише залишити заявку на сайті. Виготовлення ролет здійснюється швидше, ніж решіток, а головне - в ціні абсолютно не дорожче.
 • Як було вже вище сказано, ролетами можна управляти, відкривати їх і закривати, а головне, в складеному вигляді вони не захаращують огляд.
 • Ролети можуть похвалитися своєю довговічністю і міцністю.
 • Чи здатні охороняти вікно від попадання бруду і різних предметів, з метою пошкодження скла.
 • До того ж, опущені ролети служать не тільки для безпеки, а ще для ізоляції шуму і світла.
 • У холодну пору року, ролети збережуть тепло, що не може не порадувати мешканців, адже це економія опалення.
 • У разі відсутності електроенергії, ними можна керувати вручну.

Приходимо до висновку, що ролети набагато ефективніше і безпечніше, ніж грати. До того ж, їх вид більш естетичний і привабливий. Також ролети ідеально вписуються в будь-який дизайн і стиль. Якщо ж ви, все – таки, сумніваєтеся, що краще вибрати, зверніться до фахівців, які знаються в цій справі. Вони підкажуть і все детально розкажуть, чому все-таки варто зупинитися на виборі ролетів.

Задати питання
Опубликавано: 17.07.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Алекс
18.09.2019 в 23:29 #
new comment
Мне больше нравятся защитные роллеты, в последнее время именно защитные роллеты пользуются хорошим спросом. Так же их имеется широкая разновидность, так же роллеты не пропускают сквозняк, это и есть большой плюс.
Отменить
Додати коментар
Який ширини бувають рулонні штори?
Розміри рулонних штор бувають різними. Вони прекрасно підходять для звичайних і для панорамних вікон. Можна звичайно визначити необхідні розміри для установки самостійно, але краще довіритися роботі професіоналів
Детальніше
Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді
Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді
Питання розробки планування для невеликих готелів і міні-готелів один з найважливіших для тих, хто вирішує відкрити свій проект. Але, багато хто стикається з тим, що будівництво нових будівель в країні недоцільно і доводиться купувати житло в старому фонді з метою подальшої перепланування
Вітальня в класичному стилі
Вітальня в класичному стилі
Класика в інтер'єрі вітальні, впевнено продовжує залишатися одним з найпопулярніших стильових напрямків. Правда, зараз дизайнери більше віддають переваги неокласика. Симетричність в розстановці предметів, меблі, в якій гармонійно поєднуються легкість лаконічних сучасних рішень і краса витончених ліній і пропорцій, натуральні оздоблювальні матеріали та художня ліпнина - саме так можна охарактеризувати дизайн вітальні, тяжіє до класики. Причин популярності класичного стильового напрямку кілька. По-перше, класика викликає у людей довіру як щось, перевірене часів і попереднім досвідом. У класичних інтер'єрах ми, як правило, відчуваємо себе спокійно і впевнено. По-друге, у класичних дизайн-проектів немає терміну придатності. Тобто ваш інтер'єр, вирішений в класиці або неокласика, ніколи не вийде з моди.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень