Що краще - грати або захисні ролети

Зміст
Плюси і мінуси ролетів

Абсолютно кожен власник квартир на перших поверхах і в приватних будинках, в першу чергу після покупки думає про безпеку свого житла. Десяток років тому така проблема вирішувалася за допомогою установки решіток. Незважаючи на таку грубу структуру, решітки прикрашали різними візерунками і розфарбовували яскравими квітами. Але, час іде і прогрес не стоїть на місці, до того ж у решіток є один істотний мінус – вони закривають огляд з вікна. Вид це не останній недолік, так як помити вікно так само проблематично, а про провітрювання кімнати за допомогою кватирки, можна зовсім забути. Сьогодні, на заміну до ґрат прийшли ролети, які також можуть забезпечити безпеку, тільки найбільш зручним способом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вони підвладні автоматичного управління, їх можна пересувати, як тільки вам завгодно. Давайте, все-таки, розберемося, що краще - грати або ролети? Почнемо з раніше з'явилися решіток:

 • Сьогодні вже все рідше помітиш установку звичайних старих решіток. Так як на зміну їм прийшли вдосконалені монолітні і розсувні моделі. Це значно відрізняється в ціні в порівнянні з установкою ролетів.
 • Спочатку потрібно заміряти всі параметри, замовити бажаний візерунок і чекати деякий час, поки решітки виготовити.
 • Значний мінус полягає в тому, що через прутів не видно огляду, навіть якщо вони тонкі.
 • ґрати – це велика небезпека в екстрених випадках, так як зняття їх займає багато часу.
 • Грати не так вже й важко зірвати, за допомогою троса і авто.
 • І в саму останню чергу, решітки не створюють естетичного вигляду, а навпаки викликають не найкращі враження.
 • Незамінним залишиться одне – довговічність.

Плюси і мінуси ролетів

Як вже зрозуміло, ролети вважаються найоптимальнішим варіантом для заміни решіток. Використання ролетів хвалиться багатьма користувачами, тому вони стали такими популярними. Ролети представляють собою набір металевих ламелей, якими можна управляти. Кріпляться вони як завгодно, і зсередини і між рамами, кому як зручніше. Такий спосіб убезпечити себе був придуманий через непрактичність решіток. Ряд переваг, перед якими решітки поступаються роллетам:

 • Установка не займе у вас багато часу.
 • Для замовлення ролетів потрібно всього лише залишити заявку на сайті. Виготовлення ролет здійснюється швидше, ніж решіток, а головне - в ціні абсолютно не дорожче.
 • Як було вже вище сказано, ролетами можна управляти, відкривати їх і закривати, а головне, в складеному вигляді вони не захаращують огляд.
 • Ролети можуть похвалитися своєю довговічністю і міцністю.
 • Чи здатні охороняти вікно від попадання бруду і різних предметів, з метою пошкодження скла.
 • До того ж, опущені ролети служать не тільки для безпеки, а ще для ізоляції шуму і світла.
 • У холодну пору року, ролети збережуть тепло, що не може не порадувати мешканців, адже це економія опалення.
 • У разі відсутності електроенергії, ними можна керувати вручну.

Приходимо до висновку, що ролети набагато ефективніше і безпечніше, ніж грати. До того ж, їх вид більш естетичний і привабливий. Також ролети ідеально вписуються в будь-який дизайн і стиль. Якщо ж ви, все – таки, сумніваєтеся, що краще вибрати, зверніться до фахівців, які знаються в цій справі. Вони підкажуть і все детально розкажуть, чому все-таки варто зупинитися на виборі ролетів.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Алина Хавбе 30.10.2020 в 10:08
new comment
Я предпочитаю решетки, это более надеждно, чтобы их снять их нужно пились, а вот роллеты можно и кулаком сломать, но зато решетки очень не удобны.
Алина Хавбе 30.10.2020 в 10:06
new comment
Я предпочитаю решетки, это более надеждно, чтобы их снять их нужно пились, а вот роллеты можно и кулаком сломать, но зато решетки очень не удобны.
Алекс 18.09.2019 в 23:29
new comment
Мне больше нравятся защитные роллеты, в последнее время именно защитные роллеты пользуются хорошим спросом. Так же их имеется широкая разновидность, так же роллеты не пропускают сквозняк, это и есть большой плюс.
Отменить
Додати коментар
Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири
Двоповерхові квартири є широкий простір діяльності для дизайнерів. Необхідно докласти зовсім небагато зусиль і в результаті можна отримати просторе і комфортне приміщення, яке не поступається за своїми габаритами приватних будинків. І це проживаючи в місті, не відмовляючи собі в звичному способі життя. Облаштовуючи двоярусну квартиру, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
Детальніше
Жалюзі день-ніч: як зібрати і встановити?
Жалюзі день-ніч: як зібрати і встановити?
Однією з новинок в сфері захисту приміщення від сонячного світла - рулонні штори типу «день-ніч». Основна їх мета та ж, що і у інших - контроль рівня світла. Унікальна технологія, що застосовується в такій системі дає можливість регулювати кількість світла в офісі, квартирі, будинку починаючи повної темрявою до півтіні і більш яскравого освітлення. Саме можливість регулювати світло і зробила цю технологію такою популярною.
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Відгуки про Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Різних сонцезахисних систем на ринку зараз існує більше, ніж достатньо і, ми впевнені, що можна знайти безліч альтернатив громіздким, вже зовсім немодним портьєрам.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00