Що таке гратчасті ролети

Захисні ролети – це ідеальний спосіб убезпечити свій будинок або офіс. Особливо, якщо ваше приміщення знаходиться на перших поверхах, або зовсім на приватній території. Як правило, ролети виготовляються з міцного матеріалу, такого як сталь і алюміній. Встановлюють ролети часто на вікна та двері, пошкодити зовні їх практично неможливо. Не виключаючи той факт, якщо ролети були встановлені неправильно, то ймовірність поломки збільшується. Ролети гратчастого типу використовуються зазвичай в бутиках і магазинах. Даний спосіб ідеально підходить для надання візуально товару. Будь-який бажаючий може подивитися товар в будь-який час доби, так як гратчасті ролети не захаращують огляд. Але це ніяк не означає, що злодії і хулігани можуть дістатися до товару, адже ролети даного типу користуються такою великою популярністю через свою міцності.

Що таке гратчасті ролети

Різновиди

Існує кілька видів короба ґратчастих ролетів:

 • Округлений - даний тип підходить більше для будинків, ніж для магазинів і офісів. Все, завдяки його плавних ліній і вигинів.
 • Напівкруглий – такий тип вже більш наближений до магазинів і офісів. Створює вигляд прямокутної форми.
 • 45 градусний – підходить для будівель зі стриманою архітектурою.

Зверніть увагу, що короб ніяк не впливає на захисну властивість. Який би з видів коробів ви не вибрали, все будуть міцні і сталеві. Вище наведені різновиди коробів - лише примха естетичного смаку. Переходимо до найголовнішого питання, чому ж ви повинні вибрати саме гратчасті ролети і в чому їх перевага:

 • У першу чергу, варто сказати про якість матеріалу, алюміній вважається довговічним матеріалом і міцним в експлуатації.
 • Зовнішній вигляд ролетів різноманітний, він зовсім не псує фасад будівель.
 • При правильному виборі ролетів, ви підвищуєте можливість збільшити привабливість будівлі.
 • Конструкція виконана таким чином, що не вимагає до себе особливого догляду.
 • Ролети не вигоряють на сонці, можна не переживати, що після спекотного літа, їх зовнішній вигляд зіпсується.
 • Ролети ніяк не реагують на перепади температур.
 • Прекрасно контактують з вологою.
 • Стійкі до зовнішніх пошкоджень.

Повертаюся до пункту догляду, можна сказати єдине – досить щодня протирати ролет вологою ганчіркою, тільки не особливо мильним розчином.

Про проблеми

Важливо знати, якщо ви стали помічати, що ролети важко опускаються і піднімаються, то викликайте відразу ж майстри. Не рекомендується самостійно усувати проблему, бо це призведе до серйозної поломки, ремонт якої обійдеться дорого. У разі ігнорування поломки, в кінцевому підсумку, конструкція може не підлягати ремонту. Для того, щоб не допустити різних поломок, потрібно стежити, щоб в механізм не потрапляли різні предмети. Фінансова складова залежить від розмірів (довжини і ширини), від функціоналу, марки самої конструкції. Не варто гнатися за низькими цінами і знижками, як показує практика, такі виверти чреваті поганою якістю. Запам'ятайте, що заощадити на покупці ролетів, означає наблизити себе до ризику зниження рівня безпеки.

5/ 5 (2)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 410 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору