Що таке гратчасті ролети

Зміст
Різновиди
Про проблеми

Захисні ролети – це ідеальний спосіб убезпечити свій будинок або офіс. Особливо, якщо ваше приміщення знаходиться на перших поверхах, або зовсім на приватній території. Як правило, ролети виготовляються з міцного матеріалу, такого як сталь і алюміній. Встановлюють ролети часто на вікна та двері, пошкодити зовні їх практично неможливо. Не виключаючи той факт, якщо ролети були встановлені неправильно, то ймовірність поломки збільшується. Ролети гратчастого типу використовуються зазвичай в бутиках і магазинах. Даний спосіб ідеально підходить для надання візуально товару. Будь-який бажаючий може подивитися товар в будь-який час доби, так як гратчасті ролети не захаращують огляд. Але це ніяк не означає, що злодії і хулігани можуть дістатися до товару, адже ролети даного типу користуються такою великою популярністю через свою міцності.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Різновиди

Існує кілька видів короба ґратчастих ролетів:

 • Округлений - даний тип підходить більше для будинків, ніж для магазинів і офісів. Все, завдяки його плавних ліній і вигинів.
 • Напівкруглий – такий тип вже більш наближений до магазинів і офісів. Створює вигляд прямокутної форми.
 • 45 градусний – підходить для будівель зі стриманою архітектурою.

Зверніть увагу, що короб ніяк не впливає на захисну властивість. Який би з видів коробів ви не вибрали, все будуть міцні і сталеві. Вище наведені різновиди коробів - лише примха естетичного смаку. Переходимо до найголовнішого питання, чому ж ви повинні вибрати саме гратчасті ролети і в чому їх перевага:

 • У першу чергу, варто сказати про якість матеріалу, алюміній вважається довговічним матеріалом і міцним в експлуатації.
 • Зовнішній вигляд ролетів різноманітний, він зовсім не псує фасад будівель.
 • При правильному виборі ролетів, ви підвищуєте можливість збільшити привабливість будівлі.
 • Конструкція виконана таким чином, що не вимагає до себе особливого догляду.
 • Ролети не вигоряють на сонці, можна не переживати, що після спекотного літа, їх зовнішній вигляд зіпсується.
 • Ролети ніяк не реагують на перепади температур.
 • Прекрасно контактують з вологою.
 • Стійкі до зовнішніх пошкоджень.

Повертаюся до пункту догляду, можна сказати єдине – досить щодня протирати ролет вологою ганчіркою, тільки не особливо мильним розчином.

Про проблеми

Важливо знати, якщо ви стали помічати, що ролети важко опускаються і піднімаються, то викликайте відразу ж майстри. Не рекомендується самостійно усувати проблему, бо це призведе до серйозної поломки, ремонт якої обійдеться дорого. У разі ігнорування поломки, в кінцевому підсумку, конструкція може не підлягати ремонту. Для того, щоб не допустити різних поломок, потрібно стежити, щоб в механізм не потрапляли різні предмети. Фінансова складова залежить від розмірів (довжини і ширини), від функціоналу, марки самої конструкції. Не варто гнатися за низькими цінами і знижками, як показує практика, такі виверти чреваті поганою якістю. Запам'ятайте, що заощадити на покупці ролетів, означає наблизити себе до ризику зниження рівня безпеки.

Задати питання
Опубликавано: 17.07.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Валя
07.09.2019 в 00:01
new comment
У нас в гипермаркете практически у всех именно такие варианты защитных роллет. Действительно удобно - я часто бегу в продуктовый, который открывается с 8.00, по пути может бросится в глаза какая-то вещица, которую уже позже можно и посмотреть.
Владимир
06.08.2019 в 07:58
new comment
Заказал такие решетчатые роллеты на окна и двери магазина, так как он расположен на первом этаже. Конструкция довольно прочная. Проникновение снаружи исключено. Устанавливали специалисты.
Саша
01.08.2019 в 23:03
new comment
Очень удобные жалюзи: и товар не закрывает, и от воров защищает. А как на счет цветовой гаммы: есть ли выбор, или цвет всего один? Хотелось бы, чтобы цвет гармонировал с общей картиной здания.
Отменить
Додати коментар
Русский стиль як відображення душевного спокою
Що являє собою російський стиль в інтер'єрі? Напрямок гармонійно поєднало в собі елементи язичництва і християнства, вплив Заходу і Сходу. Друга назва течії - російський кантрі стиль в інтер'єрі. Нагадаємо, кантрі має на увазі створення обстановки в сільському дусі з урахуванням особливостей, характерних для країни або регіону.
Детальніше
Яскрава двушка в попелястих тонах
Яскрава двушка в попелястих тонах
Цікаві проекти можна втілювати не тільки в приватних будинках з декількома спальнями і величезною вітальні. У двокімнатній квартирі можна створити цікавий і сучасний дизайн-проект. Для цього потрібен як і професійний підхід, так і побажання клієнта з розумінням майбутньої картини.
Рулонні штори: догляд і особливості конструкції
Рулонні штори: догляд і особливості конструкції
Серед різних різновидів жалюзі, рулонні штори на сьогодні виділяються, мабуть, найшвидшим зростанням попиту. І пов'язано це, в першу чергу, з який вирізняє їх в позитивну сторону зовнішнім виглядом.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень