Що таке гратчасті ролети

Зміст
Різновиди
Про проблеми

Захисні ролети – це ідеальний спосіб убезпечити свій будинок або офіс. Особливо, якщо ваше приміщення знаходиться на перших поверхах, або зовсім на приватній території. Як правило, ролети виготовляються з міцного матеріалу, такого як сталь і алюміній. Встановлюють ролети часто на вікна та двері, пошкодити зовні їх практично неможливо. Не виключаючи той факт, якщо ролети були встановлені неправильно, то ймовірність поломки збільшується. Ролети гратчастого типу використовуються зазвичай в бутиках і магазинах. Даний спосіб ідеально підходить для надання візуально товару. Будь-який бажаючий може подивитися товар в будь-який час доби, так як гратчасті ролети не захаращують огляд. Але це ніяк не означає, що злодії і хулігани можуть дістатися до товару, адже ролети даного типу користуються такою великою популярністю через свою міцності.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Різновиди

Існує кілька видів короба ґратчастих ролетів:

 • Округлений - даний тип підходить більше для будинків, ніж для магазинів і офісів. Все, завдяки його плавних ліній і вигинів.
 • Напівкруглий – такий тип вже більш наближений до магазинів і офісів. Створює вигляд прямокутної форми.
 • 45 градусний – підходить для будівель зі стриманою архітектурою.

Зверніть увагу, що короб ніяк не впливає на захисну властивість. Який би з видів коробів ви не вибрали, все будуть міцні і сталеві. Вище наведені різновиди коробів - лише примха естетичного смаку. Переходимо до найголовнішого питання, чому ж ви повинні вибрати саме гратчасті ролети і в чому їх перевага:

 • У першу чергу, варто сказати про якість матеріалу, алюміній вважається довговічним матеріалом і міцним в експлуатації.
 • Зовнішній вигляд ролетів різноманітний, він зовсім не псує фасад будівель.
 • При правильному виборі ролетів, ви підвищуєте можливість збільшити привабливість будівлі.
 • Конструкція виконана таким чином, що не вимагає до себе особливого догляду.
 • Ролети не вигоряють на сонці, можна не переживати, що після спекотного літа, їх зовнішній вигляд зіпсується.
 • Ролети ніяк не реагують на перепади температур.
 • Прекрасно контактують з вологою.
 • Стійкі до зовнішніх пошкоджень.

Повертаюся до пункту догляду, можна сказати єдине – досить щодня протирати ролет вологою ганчіркою, тільки не особливо мильним розчином.

Про проблеми

Важливо знати, якщо ви стали помічати, що ролети важко опускаються і піднімаються, то викликайте відразу ж майстри. Не рекомендується самостійно усувати проблему, бо це призведе до серйозної поломки, ремонт якої обійдеться дорого. У разі ігнорування поломки, в кінцевому підсумку, конструкція може не підлягати ремонту. Для того, щоб не допустити різних поломок, потрібно стежити, щоб в механізм не потрапляли різні предмети. Фінансова складова залежить від розмірів (довжини і ширини), від функціоналу, марки самої конструкції. Не варто гнатися за низькими цінами і знижками, як показує практика, такі виверти чреваті поганою якістю. Запам'ятайте, що заощадити на покупці ролетів, означає наблизити себе до ризику зниження рівня безпеки.

Популярні питання наших клієнтів
У чому переваги рулонних решіток перед захисними ролетами?

Рулонні решітки не перешкоджають Потік повітря і зберігають світлопроникність, в той же час зберігають охоронні функції. Це досягається завдяки перфорованому алюмінієвого профілю. При закритій решітці можна повністю відкривати вікно на провітрювання.

Де застосовуються рулонні решітки?

Крім того, що вони ідеально підходять для використання охорони вітрин (вони забезпечують огляд товарів постійно, в будь-який час, коли магазин закритий), решітки з прозорим вставками можна використовувати для альтанок, вікон, дверей, для автостоянок, автомийок, для будь-яких підприємств.

Чи можна демонтувати захисні решітки?

Якщо необхідно виконати серйозний ремонт, то можна тимчасово демонтувати рулонні решітки і потім встановити їх знову, легкий алюмінієвий профіль дозволяє це робити швидко і якісно. Вони цінуються за легкість і міцність.

Рулонні решітки тільки ручного управління?

Рулонні решітки, як і будь-які захисні жалюзі можуть бути облаштовані автоматичним управлінням. Їх гідність - установка можлива зовні і всередині приміщення, при цьому якість і зовнішній вигляд відповідають найвищим вимогам.

Чи можна вибратися з приміщення в разі пожежі?

У разі пожежі подібні решітки можна швидко підняти і безперешкодно покинути приміщення через вікна або двері, де вони встановлені. Також, можна підключити пожежну сигналізацію, щоб в екстреному випадку, ролети автоматично піднімалися.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 5
Коментарі
Наталья 19.05.2021 в 10:25
new comment
Заменили старые роллеты на новые, решетчатые. Этот вариант мне больше понравился, так как и товар видно, но в тоже время его никто не украдет. Спасибо мастерам за быструю доставку и аккуратную установку!
Эля 23.10.2020 в 22:40
new comment
Никогда такие решетчатые ролеты не встречала. Интересная и внушительная конструкция.
Валя 07.09.2019 в 00:01
new comment
У нас в гипермаркете практически у всех именно такие варианты защитных роллет. Действительно удобно - я часто бегу в продуктовый, который открывается с 8.00, по пути может бросится в глаза какая-то вещица, которую уже позже можно и посмотреть.
Владимир 06.08.2019 в 07:58
new comment
Заказал такие решетчатые роллеты на окна и двери магазина, так как он расположен на первом этаже. Конструкция довольно прочная. Проникновение снаружи исключено. Устанавливали специалисты.
Саша 01.08.2019 в 23:03
new comment
Очень удобные жалюзи: и товар не закрывает, и от воров защищает. А как на счет цветовой гаммы: есть ли выбор, или цвет всего один? Хотелось бы, чтобы цвет гармонировал с общей картиной здания.
Отменить
Додати коментар
Античний стиль в інтер'єрі
Антична культура залишила величезний відбиток на всій європейській цивілізації. Відлуння античної культури можна знайти не тільки в місцях археологічних розкопок, характерні її риси запросто простежуються в, здавалося б, зовсім повсякденних речах, в тому числі - в інтер'єрах.
Детальніше
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня
Ліжко в японському стилі
Ліжко в японському стилі
Японський стиль завойовує все більшу популярність на наших просторах. Пояснюється це просто, він чудово відповідає сучасним концепціям в оформленні приміщень і при цьому виглядає дуже свіжо. Він цілком лаконічний, легкий і в ньому відсутня перевантаженість.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00