• Головна
  • Блог
  • Рослини в інтер'єрі квартири: справжній домашній сад

Рослини в інтер'єрі квартири: справжній домашній сад

Зміст
Основні нюанси
На що варто звернути увагу при облаштуванні

Рослини вважаються одним найпривабливіших прикрас. Їх яскравість, барвистість, насиченість дозволяють прикрасити будь-яке приміщення. Але при цьому мало просто встановити пару кашпо або газонів, необхідно враховувати кілька нюансів, щоб рослини в інтер'єрі саме вашої квартири змогли принести затишок, красу і насолоду як вам, так і вашим гостям.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси

Незважаючи на безліч рослин, існує тільки два основних типи озеленення всередині приміщення:

  • по вертикалі;
  • по горизонталі.

Вертикальне озеленення реалізується за допомогою спеціальних подовжених стійок, кашпо на стінах будинків і і полицях. В такому випадку вам не доведеться перевантажувати простір кімнати, навіть якщо вона не може похвалитися великою площею. Для горизонтального розміщення пріоритет йде в першу чергу на використання поличок і етажерок.

Як матеріали для підставок рослин варто звернути увагу в першу чергу на кований метал, лозу і дерево. Так рослини можна комбінувати між собою, кожен раз створюючи привабливі композиції. Якщо кімната зовсім невелика, рекомендується використовувати одну велику рослину в підлоговому горщику.

Ще один варіант декорування, який об'єднує в собі обидва варіанти - створення фітостени. Подібний декор вимагає багато сил і часу, але готовий результат не зможе не порадувати вас. У разі фітостени, зелені рослини займають майже весь простір стіни або її більша частина. Щоб її реалізувати, необхідно спорудити спеціальний каркас, який заповнюється підготовленої землею з добривами і висаджуються насіння і паростки рослин. Подібний варіант підходить при облаштуванні як інтер'єру, так і екстер'єру. Підходить для просторих кімнат, в іншому випадку буде виглядати недоречно.

На що варто звернути увагу при облаштуванні

Реалізуючи зелений куточок у своїй квартирі, необхідно враховувати наступні важливі нюанси:

  • функціональне призначення кожної рослини;
  • співвідношення розмірів кімнати і використовуваних рослин;
  • показник середньої температури в приміщенні в залежності від сезону;
  • сила природного і штучного освітлення.

З огляду на ці фактори ви зможете зорієнтуватися, які рослини підійдуть саме для вашої квартири, в залежності від їх характеристик і потреб у догляді. Далеко не всі представники флори невибагливі і готові радувати власників, незалежно від умов використання.

Досить дотримуватися тільки необхідних правил за змістом, але одне з них - необхідна кількість природного освітлення і показник вологості. Якщо води і світла буде недостатньо або занадто багато, багато рослин просто загинуть. Тому якщо бажаєте прикрасити кухню або ванну, необхідно тільки звернути увагу, як той чи інший паросток буде реагувати на навколишні умови використання.

Невеличкий зелений сад стане справжньою окрасою для вашої квартири на довгий час з мінімальними витратами, необхідно тільки докласти трохи зусиль для цього.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Еня 24.10.2020 в 08:55
new comment
Если нет таланта садовода, лучше выращивать неприхотливые растения. А в маленькой комнате большое ампельное растение лучше разместить на стене, чтобы не занимать площадь пола.
Отменить
Додати коментар
Стиль лофт в сучасному інтер'єрі
Стиль лофт (від англ. Loft - горище) - архітектурний напрям в дизайні інтер'єрів ХХ-XXI століть, для якого житлове або офісний простір створюється шляхом переобладнання горищних приміщень, будівель промзони (занедбаних внаслідок підвищення цін на оренду в центрі міста фабрик, заводів, складів ).
Детальніше
Як правильно зняти жалюзі
Як правильно зняти жалюзі
Хочете дізнатися, як правильно знімати жалюзі з вікна, щоб помити? Прочитайте інструкцію в статті. Ми розповімо про пристрої різних жалюзі: рулонних, вертикальних і горизонтальних
Стиль лаунж
Стиль лаунж
Стиль лаунж - це ідеальний варіант дизайну інтер'єру для тих, хто вдома цінує перш за все комфорт і точно не буде віддавати перевагу комфорт естетиці. За інших рівних, інтер'єри стилю лаунж ще й досить естетичні, краси з зручністю тут поєднуються більш, ніж оптимально.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00