• Головна
  • Блог
  • Рослини в інтер'єрі квартири: справжній домашній сад

Рослини в інтер'єрі квартири: справжній домашній сад

Зміст
Основні нюанси
На що варто звернути увагу при облаштуванні

Рослини вважаються одним найпривабливіших прикрас. Їх яскравість, барвистість, насиченість дозволяють прикрасити будь-яке приміщення. Але при цьому мало просто встановити пару кашпо або газонів, необхідно враховувати кілька нюансів, щоб рослини в інтер'єрі саме вашої квартири змогли принести затишок, красу і насолоду як вам, так і вашим гостям.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси

Незважаючи на безліч рослин, існує тільки два основних типи озеленення всередині приміщення:

  • по вертикалі;
  • по горизонталі.

Вертикальне озеленення реалізується за допомогою спеціальних подовжених стійок, кашпо на стінах будинків і і полицях. В такому випадку вам не доведеться перевантажувати простір кімнати, навіть якщо вона не може похвалитися великою площею. Для горизонтального розміщення пріоритет йде в першу чергу на використання поличок і етажерок.

Як матеріали для підставок рослин варто звернути увагу в першу чергу на кований метал, лозу і дерево. Так рослини можна комбінувати між собою, кожен раз створюючи привабливі композиції. Якщо кімната зовсім невелика, рекомендується використовувати одну велику рослину в підлоговому горщику.

Ще один варіант декорування, який об'єднує в собі обидва варіанти - створення фітостени. Подібний декор вимагає багато сил і часу, але готовий результат не зможе не порадувати вас. У разі фітостени, зелені рослини займають майже весь простір стіни або її більша частина. Щоб її реалізувати, необхідно спорудити спеціальний каркас, який заповнюється підготовленої землею з добривами і висаджуються насіння і паростки рослин. Подібний варіант підходить при облаштуванні як інтер'єру, так і екстер'єру. Підходить для просторих кімнат, в іншому випадку буде виглядати недоречно.

На що варто звернути увагу при облаштуванні

Реалізуючи зелений куточок у своїй квартирі, необхідно враховувати наступні важливі нюанси:

  • функціональне призначення кожної рослини;
  • співвідношення розмірів кімнати і використовуваних рослин;
  • показник середньої температури в приміщенні в залежності від сезону;
  • сила природного і штучного освітлення.

З огляду на ці фактори ви зможете зорієнтуватися, які рослини підійдуть саме для вашої квартири, в залежності від їх характеристик і потреб у догляді. Далеко не всі представники флори невибагливі і готові радувати власників, незалежно від умов використання.

Досить дотримуватися тільки необхідних правил за змістом, але одне з них - необхідна кількість природного освітлення і показник вологості. Якщо води і світла буде недостатньо або занадто багато, багато рослин просто загинуть. Тому якщо бажаєте прикрасити кухню або ванну, необхідно тільки звернути увагу, як той чи інший паросток буде реагувати на навколишні умови використання.

Невеличкий зелений сад стане справжньою окрасою для вашої квартири на довгий час з мінімальними витратами, необхідно тільки докласти трохи зусиль для цього.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Рольставні для касової зони магазину
Захист касової зони магазинів від зловмисників сприяє збереження грошових коштів. З метою забезпечення безпеки можна використовувати міцні алюмінієві або сталеві рольставні, ціна на які залежить від габаритів і характеристик конструкції
Детальніше
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному
У старовинному красивому місті Рівне жалюзі з'явилися дуже давно, оскільки це місто з давніми європейськими традиціями, ще в 1492 році отримав Магдебурзьке право, швидко розвивався за рахунок міжнародної торгівлі та самоврядування. Вважають, що перші дерев'яні жалюзі прийшли в Європу
Рольставні для касової зони магазина
Рольставні для касової зони магазина
Захист касової зони магазинів від зловмисників сприяє збереження грошових коштів. З метою забезпечення безпеки можна використовувати міцні алюмінієві або сталеві рольставні, ціна на які залежить від габаритів і характеристик конструкції.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень