• Головна
  • Блог
  • Поширені помилки при оформленні квартири-студії

Поширені помилки при оформленні квартири-студії

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ваша перша помилка в оформленні квартири-студії може полягати в тому, щоб розглядати її як одну відкриту кімнату, а не ділити простір на частини. Але створення зон допоможе оптимізувати ваше простір. Використання роздільників або килимків для розмітки площі означає, що ви зможете максимально продуктивно використовувати кожен куточок своєї квартири. Подумайте про те, як ви хочете використовувати простір і розставте меблі відповідним чином, намагаючись визначити зони для розваг, сну і роботи. Використовуйте вільне місце раціонально. Наприклад, засуньте пару пуфиків під консольний стіл, щоб висунути їх, коли вам знадобиться додаткове місце для гостей. Встановіть предмети меблів мають більше однієї функції, наприклад, робочий стіл, який можна використовувати і як обідньої. При правильному розташуванні ви можете упакувати багато корисного в невеликий простір.

Друга помилка - вішати штори занадто низько

Правильно розташовані штори можуть перетворити маленьку кімнату в просторе приміщення. Коли ви вішаєте штори, встановлюйте карнизи якомога вище на стіні: чим ближче до стелі, тим краще. Це притягує погляд вгору, роблячи вікна більше. Також рекомендується вішати штори в підлогу.

Третя помилка - вибір занадто великий або занадто маленькою меблів

Використання таких меблів може привести до хаосу в кімнаті, в результаті чого вона буде виглядати менше, ніж насправді. З тієї ж причини уникайте перевантаження простору занадто великою кількістю меблів.

Не бійтеся експериментувати. Ви можете реалізовувати найнесподіваніші дизайнерські рішення навіть в невеликому просторі. Насправді, експерименти з квітами і візерунками можуть значно поліпшити кімнату.

Але, все ж, у всьому потрібна міра. Ваша квартира-студія буде виглядати більш цілісної, якщо стіни пофарбувати в єдиний колір. Не можна сказати, що контрастні стіни категорично заборонені, але їх краще робити в великих просторах, за ліжками або біля входу. Оскільки студія - це одна кімната, краще дотримуватися єдиного кольору. Якщо ви хочете привернути увагу до стіни, чому б не спробувати мистецтво. На стінах можна розмістити картини в рамках або інші елементи арт-декору.

Занадто багато аксесуарів може зробити вашу маленьку квартиру схожою переповнений музей, а надто мало буде виглядати бідно. Серед елементів декору вибирайте такі, які створять ілюзію більшого простору

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку
Куріння кальяну - відмінний спосіб розслабитися. Цінителі такого відпочинку організовують в квартирі окрему зону для кальяну. Облаштувати простір зі смаком, зробити його зручним, функціональним і комфортним допоможе дизайнер інтер'єрів.
Детальніше
Стиль біоморфізм
Стиль біоморфізм
Стиль біоморфізм - це досить новий напрямок в дизайні інтер'єру. Насправді, він зібрав мало не все краще, що взагалі є в сучасних інтер'єрах. Тут і максимально функціональне використання простору, тут і простота, але при цьому - висока якість в обробці.
Малогабаритна кухня 7 кв. м
Малогабаритна кухня 7 кв. м
Створити функціональний дизайн кухні 7 кв.м. далеко не легке завдання. Благо в світі дизайну інтер'єру давно з'явилися прийоми для вирішення цього завдання і перетворення маленької площі в саме функціональне місце в будинку. Приділіть увагу дрібницям і планування кімнати. Зібравши в одній статті вишукані дизайни, креативні підходи та чинне прийоми, ми полегшимо ваш ремонт і допоможемо створити кухню мрії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень