• Головна
  • Блог
  • Поширені помилки при оформленні квартири-студії

Поширені помилки при оформленні квартири-студії

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ваша перша помилка в оформленні квартири-студії може полягати в тому, щоб розглядати її як одну відкриту кімнату, а не ділити простір на частини. Але створення зон допоможе оптимізувати ваше простір. Використання роздільників або килимків для розмітки площі означає, що ви зможете максимально продуктивно використовувати кожен куточок своєї квартири. Подумайте про те, як ви хочете використовувати простір і розставте меблі відповідним чином, намагаючись визначити зони для розваг, сну і роботи. Використовуйте вільне місце раціонально. Наприклад, засуньте пару пуфиків під консольний стіл, щоб висунути їх, коли вам знадобиться додаткове місце для гостей. Встановіть предмети меблів мають більше однієї функції, наприклад, робочий стіл, який можна використовувати і як обідньої. При правильному розташуванні ви можете упакувати багато корисного в невеликий простір.

Друга помилка - вішати штори занадто низько

Правильно розташовані штори можуть перетворити маленьку кімнату в просторе приміщення. Коли ви вішаєте штори, встановлюйте карнизи якомога вище на стіні: чим ближче до стелі, тим краще. Це притягує погляд вгору, роблячи вікна більше. Також рекомендується вішати штори в підлогу.

Третя помилка - вибір занадто великий або занадто маленькою меблів

Використання таких меблів може привести до хаосу в кімнаті, в результаті чого вона буде виглядати менше, ніж насправді. З тієї ж причини уникайте перевантаження простору занадто великою кількістю меблів.

Не бійтеся експериментувати. Ви можете реалізовувати найнесподіваніші дизайнерські рішення навіть в невеликому просторі. Насправді, експерименти з квітами і візерунками можуть значно поліпшити кімнату.

Але, все ж, у всьому потрібна міра. Ваша квартира-студія буде виглядати більш цілісної, якщо стіни пофарбувати в єдиний колір. Не можна сказати, що контрастні стіни категорично заборонені, але їх краще робити в великих просторах, за ліжками або біля входу. Оскільки студія - це одна кімната, краще дотримуватися єдиного кольору. Якщо ви хочете привернути увагу до стіни, чому б не спробувати мистецтво. На стінах можна розмістити картини в рамках або інші елементи арт-декору.

Занадто багато аксесуарів може зробити вашу маленьку квартиру схожою переповнений музей, а надто мало буде виглядати бідно. Серед елементів декору вибирайте такі, які створять ілюзію більшого простору

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Чи можна демонтувати захисні ролети
Демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.
Детальніше
Жалюзі на великі вікна
Жалюзі на великі вікна
Якісна сонцезахисна система - це те, що повинно бути присутнім в будь-якому приміщенні. Будинки, в офісі, в кафе, в салоні краси - де завгодно. А вибір сонцезахисної системи - це справа дуже відповідальна, адже жалюзі і ролети, як правило, служать досить довго.
Стиль еко
Стиль еко
Мода на здоровий спосіб життя і zero waste не могла обійти стороною і сферу дизайну інтер'єрів. Велика кількість зелені, світле приміщення, використання, переважно, екологічних матеріалів, відмова від великої кількості пластику, - все це знайшло свій прояв у так званому еко-стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00