• Головна
  • Блог
  • Прийшов час купити рулонні штори для дому та офісу

Прийшов час купити рулонні штори для дому та офісу

Прийшов час купити рулонні штори для дому та офісу

Визнання такого типу сонцезахисних систем як рулонні штори пояснюється, в чому, різноманіттям їх забарвлень і моделей.
 
Купити рулонні штори можна з тканини, з бамбука, з джутового полотна. Відомо, що рулонні штори випускаються декількох модифікацій. Найпростіші - тканинні рулонні штори відкритого типу, вони компактні, недорогі, легко монтуються ними легко управляти. Рулонні штори закритого типу в змотаним стані заховані в акуратний стильний контейнер, який не тільки оберігає штору від небажаних впливів, але і не порушує дизайн вікна. Велика колірна гамма і різна текстура тканин для рулонних штор дозволяє застосовувати цей вид жалюзі як для класичних інтер'єрів, так і в приміщеннях стилізованих в манері мінімалізму і авангарду, а в східних і змішаних стилях особливо гарні бамбукові і джутові рулонні штори.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Застосування рулонних штор не концентрується лише на віконних прорізах, вони можуть закрити якусь нішу, вміст якої небажано для загального огляду, ними можна відгородити зональний простір або навіть обладнати дверний проріз.
 
Рулонні штори з бамбука, наприклад, прекрасно виглядають на лоджії або балконі, особливо, якщо стіни лоджії обклеєні бамбуковими або корковими шпалерами. І в той же час, ви можете повісити рулонну штору з бамбука в будь-якій кімнаті на стіну і зробити на ній експозицію дитячих або сучасних фото членів вашої родини, влаштувати виставку останніх робіт вашого маленького художника або шедеврів маленької рукодільниці. Дійсно, функції рулонних штор залежать тільки від вашої фантазії.
 
Оптові продажі рулонних штор надають можливість отримання значних знижок не тільки покупцям, але і людям, охочим зайнятися бізнесом, в якому наша компанія надає повну підтримку.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 4
Коментарі
Галя
16.08.2019 в 18:50
new comment
Я так же вижу необходимость в рулонных шторах. Во-первых, материал очень легкий и удобный, хорошая защита от солнца, а так же рулонные шторы просто дополнять любой интерьер. Посмотрев расценки, поняла, что такие шторы любой семье по карману!
Андрей
21.08.2019 в 23:43
new comment
Галя, вы абсолютно правы! Только вот выбираю защиту от солнца нужно определиться что именно вы хотите. Это важный вопрос при выборе ткани. Одно дело, чтобы солнце не слепило в глаза и другое, чтобы шторы максимально не пропускали свет.
Николай
06.08.2019 в 13:59
new comment
Делали ремонт и перепланировку в офисе недавно, и решили заказать вместо старых жалюзи рулонные шторы закрытого типа. Оказалась очень удобная вещь эти шторы, легкие и удобные. Можно выбрать любую ткань, любой плотности и цветом.
Дарина
12.08.2019 в 00:03
new comment
А как по качеству данные рулонные шторы? Можно ли их например использовать в помещении где сильно повышенная влажность, не испортятся ли они в таком случае? Просто уже так же надоели привычные жалюзи!
Отменить
Додати коментар
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна користуються великою популярністю, у великій частині завдяки зручності у використанні і привабливому виду, ніж звичайні решітки на вікна. Основною функцією і головною перевагою є захист віконного отвору від зловмисників і вандалів. Спроби розкрити даний механізм
Детальніше
Індійський стиль - яскраві фарби творчості у вашому житті
Індійський стиль - яскраві фарби творчості у вашому житті
Багатьох мандрівників приваблює Індія, як джерело яскравих емоцій і неповторних краєвидів. Деяких також цікавить легкість інтер'єрів, їх простота і максимальна функціональність, зустрічаються в індійських будинках. Втілити подібний інтер'єр у своїй квартирі або навіть заміському будинку не так важко, важливо тільки звернути увагу на кілька основних нюансів.
Вікно пластикове: деформація
Вікно пластикове: деформація
Як розпізнати деформації вікна? Причини деформації пластикового вікна. Що робити, якщо пластикове вікно деформувалося? Основні і першочергові причини деформації пластикових вікон
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень