• Головна
  • Блог
  • Передпокій: ремонт приміщення та послідовність виконання робіт

Передпокій: ремонт приміщення та послідовність виконання робіт

Зміст
Основні нюанси
Варіанти виконання

При проведенні ремонтних робіт в будинку або квартири не варто забувати про облаштування передпокою. Не варто недооцінювати це приміщення. Саме з передпокої будь-який відвідувач знайомиться з вашим будинком, тому при проведенні ремонту приміщення необхідно приділяти не менше уваги. Ремонтні роботи припускають заміни підлогового покриття, обробки на стінах і стелі, проведення реорганізації системи освітлення та підбір предметів декору.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси


Одна з основних помилок, яка зустрічається при проведенні ремонту в будинках і квартирах - проведення робіт по ремонту прихожей в останню чергу, а в процесі проведення ремонту в іншій частині будинку, кімната використовується переважно у вигляді сховища для будівельних матеріалів. Важливо пам'ятати, що передпокій така ж важлива частина будь-якого будинку, тому як і у всіх інших кімнатах, необхідно дотримуватися заздалегідь складеного плану. При ремонті як передпокої, так і інших кімнат в квартирі необхідно дотримуватися такої послідовності:

  • створюється попередній креслення, на якому вказуються основні моменти розташування предметів інтер'єру, систем комунікацій та освітлення;
  • розробляється дизайн приміщення і його стильовий напрям в залежності від площі приміщення і його параметрів;
  • знімається стара обробка, при необхідності і покриття підлоги;
  • проводяться прописані ремонтні роботи, заодно прокладаються комунікації для підключення нової системи освітлення;


проводяться остаточні роботи з прибирання приміщення, розстановці меблів і т.п.При виборі освітлювальних приладів варто пам'ятати, що далеко не всі передпокої оснащені вікнами за рахунок особливостей розташування. Тому важливо, щоб в кімнаті використовувалися яскраві лампи.

Окрему увагу необхідно приділяти проектам, які підбираються для вашої кімнати. Вони повинні бути реалізовані в кімнатах, параметри яких схожі з вашою кімнатою, в іншому випадку результат буде незадовільним.

Варіанти виконання

Найчастіше передпокій нагадує за своєю формою купе - довга і вузька кімната, без вікон з декількома дверима. У такому випадку важливо максимально корисно використовувати весь вільний простір, не захаращуючи його меблями. Вітається якісне і продумане освітлення, щоб кімната відмінно проглядалася з будь-який час доби. Якщо немає місця розмістити повноцінний шафа або шафа-купе для зберігання взуття та верхнього одягу, можна просто встановити пару вішалок, поличку для взуття або невеликий комод і дзеркало. В такому випадку ви завжди зможете зберігати під рукою всі необхідні дрібниці.

У деяких випадках планування не передбачає наявність передпокої, але в такому випадку її можна облаштувати самостійно. Досить просто використовувати трохи відмінні від загальної кімнати будівельні матеріали, встановити невелику поличку і вішалку, для невеликої квартири це відмінний варіант.

Приклавши зовсім небагато зусиль ви отримаєте якісний ремонт і максимально функціональне приміщення, яке протягом довгого часу буде радувати вас і ваших гостей.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні 8 кв. м
Створити функціональний дизайн кухні 8 кв.м. далеко не легке завдання. Благо в світі дизайну інтер'єру давно з'явилися прийоми для вирішення цього завдання і перетворення маленької площі в саме функціональне місце в будинку. Приділіть увагу дрібницям і планування кімнати. Зібравши в одній статті вишукані дизайни, креативні підходи та чинне прийоми, ми полегшимо ваш ремонт і допоможемо створити кухню мрії.
Детальніше
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
Телевізор - один з основних приладів у багатьох будинках. Перегляд новин, кінофільмів і улюблених передач дозволяє зібратися всій родині в одній кімнаті. Тому так важливо розташувати телевізор на такій висоті, при якій екран буде максимально чітко і якісно видно кожному знаходиться в кімнаті.
Дизайн кухні 9 кв.м
Дизайн кухні 9 кв.м
Кухня площею 9 кв.м. типова для квартир в панельних багатоповерхівках. Такий метраж дозволяє компактно розмістити техніку, гарнітур і обідню зону, зручну для сім'ї з 3-4 чоловік. У деяких випадках приміщення можна додатково розширити за рахунок об'єднання з лоджією, комори, передпокої або вітальні. У цій статті ви знайдете приклади з фото, як може виглядати сучасний дизайн 9-метрової кухні, а також корисні поради щодо її оформлення. Особливості дизайну кухні 9 кв.м. Дев'ятиметрова кухня є оптимальним варіантом для ергономічного облаштування як робочої, так і їдальнею зони. Крокова доступність всього необхідного полегшує процес готування, позбавляючи від здійснення зайвих рухів, при цьому залишається досить вільного місця.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень