Передпокій: ремонт приміщення та послідовність виконання робіт

При проведенні ремонтних робіт в будинку або квартири не варто забувати про облаштування передпокою. Не варто недооцінювати це приміщення. Саме з передпокої будь-який відвідувач знайомиться з вашим будинком, тому при проведенні ремонту приміщення необхідно приділяти не менше уваги. Ремонтні роботи припускають заміни підлогового покриття, обробки на стінах і стелі, проведення реорганізації системи освітлення та підбір предметів декору.

Передпокій: ремонт приміщення та послідовність виконання робіт

Основні нюанси


Одна з основних помилок, яка зустрічається при проведенні ремонту в будинках і квартирах - проведення робіт по ремонту прихожей в останню чергу, а в процесі проведення ремонту в іншій частині будинку, кімната використовується переважно у вигляді сховища для будівельних матеріалів. Важливо пам'ятати, що передпокій така ж важлива частина будь-якого будинку, тому як і у всіх інших кімнатах, необхідно дотримуватися заздалегідь складеного плану. При ремонті як передпокої, так і інших кімнат в квартирі необхідно дотримуватися такої послідовності:

 

створюється попередній креслення, на якому вказуються основні моменти розташування предметів інтер'єру, систем комунікацій та освітлення;
розробляється дизайн приміщення і його стильовий напрям в залежності від площі приміщення і його параметрів;
знімається стара обробка, при необхідності і покриття підлоги;
проводяться прописані ремонтні роботи, заодно прокладаються комунікації для підключення нової системи освітлення;
проводяться остаточні роботи з прибирання приміщення, розстановці меблів і т.п.


При виборі освітлювальних приладів варто пам'ятати, що далеко не всі передпокої оснащені вікнами за рахунок особливостей розташування. Тому важливо, щоб в кімнаті використовувалися яскраві лампи.

 

Окрему увагу необхідно приділяти проектам, які підбираються для вашої кімнати. Вони повинні бути реалізовані в кімнатах, параметри яких схожі з вашою кімнатою, в іншому випадку результат буде незадовільним.

 

Варіанти виконання


Найчастіше передпокій нагадує за своєю формою купе - довга і вузька кімната, без вікон з декількома дверима. У такому випадку важливо максимально корисно використовувати весь вільний простір, не захаращуючи його меблями. Вітається якісне і продумане освітлення, щоб кімната відмінно проглядалася з будь-який час доби. Якщо немає місця розмістити повноцінний шафа або шафа-купе для зберігання взуття та верхнього одягу, можна просто встановити пару вішалок, поличку для взуття або невеликий комод і дзеркало. В такому випадку ви завжди зможете зберігати під рукою всі необхідні дрібниці.

 

У деяких випадках планування не передбачає наявність передпокої, але в такому випадку її можна облаштувати самостійно. Досить просто використовувати трохи відмінні від загальної кімнати будівельні матеріали, встановити невелику поличку і вішалку, для невеликої квартири це відмінний варіант.

 

Приклавши зовсім небагато зусиль ви отримаєте якісний ремонт і максимально функціональне приміщення, яке протягом довгого часу буде радувати вас і ваших гостей.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 28.02.2020
Просмотрено: 413 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору