Причини популярності тканинних ролет

Причини популярності тканинних ролет

Тканинні ролети (рулонні штори) користуються в наші дні величезним попитом далеко не випадково. Це пояснюється тим, що це практичний, недорогий і популярний метод оформлення вікон, який не вимагає складного догляду.
Їх використання доречно в таких інтер'єрах, де традиційні гардини не підходять за стилем або просто не поєднуються з декором. У таких випадках справжнім порятунком стануть рулонні штори, що нагадують жалюзі за принципом роботи. Матеріал йде зі спеціальним просоченням, яка не дає вигоряти і збирати на себе пил і бруд. Великий вибір систем і тканин, методів кріплення, привабливий зовнішній вигляд - все це дозволяє встановлювати їх в інтер'єр будь-якого приміщення. Якщо пристрій забезпечений електроприводом, то керувати ним набагато легше.
 
Популярність таких ролет полягає ще в тому, що вони виступають в якості щільного бар'єру для надмірного сонячного світла, при цьому захищаючи меблі і інші предмети від вигорання.
Крім цього, вони володіють відмінним теплоізоляційним якістю. Так, уздовж полотна створюється повітряний прошарок, що представляє буфер.
 
Багато покупців купують сучасні конструкції через те, що вони невибагливі в догляді, якщо це робити регулярно. Очищати від пилу можна за допомогою губки або вологого миття. Найкраще використовувати нейтральні засоби, допускається застосування щадного плямовивідника. Якщо є можливість, то можна вдатися до послуг хімчистки.
 
Також пристрої добре гармоніюють з портьєрами, фіранками і гардинами будь-якого матеріалу, надаючи декору ще більше шику.
 
Магазин Nikoss пропонує купити тканинні ролети за привабливою ціною. Наш асортимент моделей і матеріалів дозволить вибрати ту модель, яка максимально відповідає вашим перевагам.
Ролети бувають відкритого типу і закритого.
 
Відкрита конструкція відрізняється простим і привабливим зовнішнім виглядом. Їх найчастіше використовують для віконних прорізів, що мають великі розміри. Кріплення можливо на стелі.
 
Пристрої закритого типу славляться компактним розміром, тому як вони зливаються з самим вікном, кріпиться на саму раму і прилягаючи до склопакету.
 
Ринок пропонує однотонні моделі і з малюнками, завдяки яким можна милуватися, наприклад, морським пейзажем або Колізеєм. Всілякі фантазії дизайнерів зроблять ваш настрій краще, адже їх якість розраховане на тривалий термін служби.
 
Вибирати можна і тканину. Так, для дитячих і спалень можна повністю закривати промені сонця в найяскравіший день. Також можна застосовувати декоративні і напівпрозорі варіанти.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 70 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору