• Головна
  • Блог
  • Як вибрати і на що слід звернути увагу при розробці інтер'єру офісу?

Як вибрати і на що слід звернути увагу при розробці інтер'єру офісу?

Зміст
Тонкощі створення офісного інтер'єру
Тонкощі і нюанси оформлення

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Робота в офісі забирає не менше 40 годин щотижня, а в деяких випадках і більше того. Тому так важливо створити приміщення, в якому знаходитися буде максимально комфортно. Створення інтер'єру сучасного офісу має враховувати не тільки фірмовий стиль компанії, але і побажання співробітників. В результаті продуктивність буде збільшено в кілька разів, що прямо впливає на чистий прибуток всієї компанії.
 

Тонкощі створення офісного інтер'єру

Перш за все, необхідно розібратися зі специфікою робочого приміщення. Важливо розрахувати площа приміщень для кожної окремої робочої служби і виділення функціональної зони, якщо в цьому є необхідність. Крім робочих кабінетів для співробітників, важливо створити зони побутового призначення - їдальня, санвузол, кімната відпочинку, душові, кімната для зберігання особистих речей та інше.
 
Окрема увага приділяється створенню системи освітлення. Навіть вдале розташування вікон в приміщенні не здатне гарантувати якісне освітлення робочого місця всіх співробітників в офісі. Тому важливо створити таку освітлювальну систему, з якої можна комфортно працювати незалежно від пори року і розташування офісу.
 
Система освітлення може контролюватися і тканинними жалюзі. На вибір можна використовувати як тканинні, так і пластикові варіанти. У будь-якому випадку ви забезпечуєте привабливий зовнішній вигляд і надійний функціонал.
 
У процесі розробки дизайну інтер'єру офісу, необхідно враховувати наступні моменти:
 
  • корпоративні кольори компанії;
  • основні цінності кожного відділу співробітників;
  • тип робочого приміщення.
  • Не варто зупинятися виключно на простоті і функціональності.
 

Тонкощі і нюанси оформлення

Створення проекту офісного інтер'єру неможливо без врахування наступних моментів:
 
  • ергономічність - кожному співробітнику повинно бути комфортно перебувати в офісі, щоб ніщо не могло відвернути його від робочого процесу, важливо зручне розташування всіх робочих інструментів, аж до системи освітлення;
  • робоча область компанії - притримування корпоративного стилю компанії дозволить підкреслити її статусність на тлі аналогічних фірм;
  • організація робочого місця - на перше місце висувається організація робочого місця для співробітників, навіть при втіленні самого оригінального дизайну. Але при цьому не варто сильно навантажувати простір, перетворюючи офісне приміщення в склад, краще дотримуватися мінімалізму;
  • опрацювання дизайну - найчастіше для офісних приміщень вибирається класичний, мінімалізм або хай-тек. Незалежно від корпоративного стилю, в них можна втілити корпоративні кольори і не порушити балансу офісного інтер'єру. При цьому не варто забувати і про флористику. Живі рослини здатні прикрасити будь-яке приміщення і створюють здоровий мікроклімат в приміщенні, незалежно від місця розміщення.
Не варто забувати про кімнати очікування для відвідувачів, переговорні. Навіть випадковий відвідувач фірми не повинен відчувати дискомфорту в момент очікування прийому.
 
Самостійно розробити проект дизайну для офісного приміщення, особливо великої компанії досить проблематично, тому рекомендується звернутися за допомогою до команди дизайнерів, які працюють у відповідному профілі.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як зняти розсувні вікна на балконі
Ось, хто коли-нибудь приймає рішення провести полноценний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному з них знаходиться квартира, яка вимагає заміни старих віконних конструкцій на нові.
Детальніше
Основи дизайну однокімнатної кімнатної
Основи дизайну однокімнатної кімнатної
Може здатися, що наявність однокімнатної квартири - це привід відкинути сміливі ідеї інтер'єру. Однак це зовсім не так. Навіть найскромніші за розміром простору ви зможете перетворити в стильний і в той же час затишний будинок. Як це зробити? Давайте розберемо основні нюанси планування та оформлення дизайну однокімнатної квартири в 2020 році.
Японський стиль в інтер'єрі кухні
Японський стиль в інтер'єрі кухні
Кухня в Японії - це одночасне красиве і функціональне простір. Якщо ви хочете облаштувати кухню в японському стилі, то потрібно знати традиційний підхід, важливі елементи і етапи облаштування кухні. Цим ми і поділимося сьогодні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00