Як вибрати і на що слід звернути увагу при розробці інтер'єру офісу?

Як вибрати і на що слід звернути увагу при розробці інтер'єру офісу?

Робота в офісі забирає не менше 40 годин щотижня, а в деяких випадках і більше того. Тому так важливо створити приміщення, в якому знаходитися буде максимально комфортно. Створення інтер'єру сучасного офісу має враховувати не тільки фірмовий стиль компанії, але і побажання співробітників. В результаті продуктивність буде збільшено в кілька разів, що прямо впливає на чистий прибуток всієї компанії.
 

Тонкощі створення офісного інтер'єру

Перш за все, необхідно розібратися зі специфікою робочого приміщення. Важливо розрахувати площа приміщень для кожної окремої робочої служби і виділення функціональної зони, якщо в цьому є необхідність. Крім робочих кабінетів для співробітників, важливо створити зони побутового призначення - їдальня, санвузол, кімната відпочинку, душові, кімната для зберігання особистих речей та інше.
 
Окрема увага приділяється створенню системи освітлення. Навіть вдале розташування вікон в приміщенні не здатне гарантувати якісне освітлення робочого місця всіх співробітників в офісі. Тому важливо створити таку освітлювальну систему, з якої можна комфортно працювати незалежно від пори року і розташування офісу.
 
Система освітлення може контролюватися і тканинними жалюзі. На вибір можна використовувати як тканинні, так і пластикові варіанти. У будь-якому випадку ви забезпечуєте привабливий зовнішній вигляд і надійний функціонал.
 
У процесі розробки дизайну інтер'єру офісу, необхідно враховувати наступні моменти:
 
  • корпоративні кольори компанії;
  • основні цінності кожного відділу співробітників;
  • тип робочого приміщення.
  • Не варто зупинятися виключно на простоті і функціональності.
 

Тонкощі і нюанси оформлення

Створення проекту офісного інтер'єру неможливо без врахування наступних моментів:
 
  • ергономічність - кожному співробітнику повинно бути комфортно перебувати в офісі, щоб ніщо не могло відвернути його від робочого процесу, важливо зручне розташування всіх робочих інструментів, аж до системи освітлення;
  • робоча область компанії - притримування корпоративного стилю компанії дозволить підкреслити її статусність на тлі аналогічних фірм;
  • організація робочого місця - на перше місце висувається організація робочого місця для співробітників, навіть при втіленні самого оригінального дизайну. Але при цьому не варто сильно навантажувати простір, перетворюючи офісне приміщення в склад, краще дотримуватися мінімалізму;
  • опрацювання дизайну - найчастіше для офісних приміщень вибирається класичний, мінімалізм або хай-тек. Незалежно від корпоративного стилю, в них можна втілити корпоративні кольори і не порушити балансу офісного інтер'єру. При цьому не варто забувати і про флористику. Живі рослини здатні прикрасити будь-яке приміщення і створюють здоровий мікроклімат в приміщенні, незалежно від місця розміщення.
Не варто забувати про кімнати очікування для відвідувачів, переговорні. Навіть випадковий відвідувач фірми не повинен відчувати дискомфорту в момент очікування прийому.
 
Самостійно розробити проект дизайну для офісного приміщення, особливо великої компанії досить проблематично, тому рекомендується звернутися за допомогою до команди дизайнерів, які працюють у відповідному профілі.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 243 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору