Переваги підвісної стелі

Зміст
Переваги такої стелі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Раніше підвісна стеля встановлювався в основному в офісах і на горищах. На щастя, все більше людей починають переконуватися в тому, що це зручне рішення і починають використовувати його в своїх будинках і квартирах.

Такі конструкції не тільки у великих просторах, але і в маленьких квартирах візуально розширюють приміщення і допомагають приховати недоліки стелі. Підвісні стелі пропонують практично необмежені можливості установки - їх конструкція може бути багаторівневою, приймати форму арки або купола. Єдиним обмеженням є ваша уява і бюджет.

Вам знадобляться стельові плитки і металеві каркаси, щоб встановити підвісну стелю. Також ви можете вибрати між гіпсокартоном, деревом, металом і мінеральною ватою (вона додатково утеплює стелю). Дерев'яні і металеві панелі ідеально підходять для сучасного інтер'єру, але найбільший простір для маневру залишає гіпсокартон.

Для складних конструкцій буде потрібна допомога фахівця, який подбає про збірку професійно. Наприклад - стеля у формі арки вимагає використання методів сухого або мокрого згину. Також варто пам'ятати, що в приміщеннях, які часто бувають вологими, наприклад, у ванній і на кухні, ви повинні використовувати спеціально просочену плитку для стелі.

Простота установки і безліч переваг роблять підвісні стелі все більш популярними.

Переваги такої стелі

Перш за все, у вас з'являється можливість візуально змінити простір кімнати. Це ідеальне рішення для тих, у кого невелика квартира. Пам'ятайте, однак, що будь-які скоси і півтони повинні бути добре сплановані, тому що замість фантастичного ефекту ви можете отримати небажане скорочення внутрішнього простору.

Підвісна стеля також буде працювати скрізь, де ви хочете приховати недоліки квартири. Стара, крива і забруднена стеля більше не буде причиною ваших переживань.

Крім того, при високих стелях за допомогою такої конструкції ви можете приховати освітлення, вентиляцію, кондиціонер, домашній кінотеатр або автоматичні жалюзі.

Підвісна стеля також пригнічує звуки і покращує акустику інтер'єру - завдяки цьому в приміщеннях, в яких він встановлений, немає реверберації. Тому це ідеальне рішення для установки на кухні або у ванній кімнаті, а також в кімнаті, де часто лунає музика. Крім того, підвісні стелі відмінно захищають інтер'єр від втрати тепла і зберігають приємну прохолоду в спекотні дні.

Пам'ятайте, що газові труби не повинні бути приховані в підвісній стелі, і перед її установкою, хоча це відносно легка конструкція, ви переконаєтеся, що вона не буде занадто важкою для стелі.

Задати питання
Опубликавано: 13.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Вибір оптимальної сонцезахисної системи - це завжди справа досить-таки відповідальна. Все-таки на комфорт в будинку впливає дуже багато факторів і надлишок сонячного світла в спекотні дні - не найкраще, що можна уявити.
Детальніше
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн в інтер'єрі
Антідізайн - це одне з найбільш суперечливих напрямків в дизайні інтер'єру. Антідізайн - це поєднання непоєднуваного, це - кітч, це - відсутність будь-яких кордонів і використання всього того, що може вважатися моветоном в будь-яких інших стилях
Помаранчевий колір в інтер'єрі
Помаранчевий колір в інтер'єрі
Помаранчевий колір в інтер'єрі можна охарактеризувати як напористий, активний, яскравий і життєстверджуючий, але його присутність в інтер'єрі на кожного впливає по-різному. У роботі з таким складним кольором все, що потрібно - приручити його, а коли це виходить зробити, соковитий відтінок може надовго вжитися в образ приміщення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень