• Головна
  • Блог
  • Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку

Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку

Зміст
Основні підготовчі моменти
Поради і нюанси реалізації дизайну

Дерев'яні будинки приваблюють своєю самобутністю, монументальністю, привабливістю. Зведення дерев'яних будинків і котеджів не втрачає своєї актуальності. Але, навіть за умови успішного зведення будинку необхідно враховувати безліч нюансів, в тому числі опрацювання інтер'єру. Розповімо, на що варто звернути увагу і як необхідно опрацьовувати дизайн інтер'єру для дерев'яного будинку.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні підготовчі моменти


В першу чергу необхідно пам'ятати про те, що незважаючи дерево часто використовується в якості самостійного оздоблювального матеріалу, в дерев'яних будинках його не можна залишати в первинному, необробленому вигляді. Деревина не тільки візуально привабливий матеріал, він регулярно піддається негативному впливу різних чинників. Саме тому важливо потурбуватися про його захистом. Перш ніж приступати до реалізації інтер'єру приміщення в дерев'яному будинку, необхідно провести наступний спектр робіт:

  • всі дерев'яні поверхні необхідно обробити спеціальним матеріалом, який здатний запобігти гниттю деревини і поразки полотна грибками і бактеріями, зберігається природна структура і привабливість матеріалу;
  • незважаючи на те, що дерево вважається відмінним теплоізоляційним матеріалом, необхідно використовувати додатковий утеплювач і створити додатковий шар гідроізоляції за допомогою руберойду.


По закінченню будівельних робіт, необхідно закладати межвенцовие шви. Так ви зможете уникнути виникнення щілин в процесі природної усадки стін навіть через кілька місяців.

Поради і нюанси реалізації дизайну

Найчастіше дерев'яні будинки зводяться саме з дерев'яного зрубу. І це не дивно, так як матеріал виділяється привабливим виглядом, як зовні будинку, так і зсередини. Після закінчення підготовчих робіт досить просто відшліфувати колоди і покрити їх лаком або тонким шаром фарби.

У процесі створення дизайнерського проекту, необхідно пам'ятати про те, що вам не вийде перенести стіну або прорубати додатковий дверний або віконний проріз, в іншому випадку може покоситися вся будова.

Найчастіше дерев'яні будинки використовуються для втілення сільського стилю, але можливий також і прованс, скандинавський, кантрі. В обох випадках, все поверхні в будинку піддаються мінімальній обробці, досить просто визначитися з тоном для фарби. Залежно від необхідності ви зможете надати приміщенню теплих або холодних відтінків.

У будь-якому випадку, при виборі меблів перевага віддається саме дерев'яних меблів. Використання металу мінімально, бажано щоб він виконував виключно функціональні функції, наприклад запірні механізми в шафах або фурнітура.

Основний упор робиться на вибір текстилю. Ви можете використовувати як прості лляні полотна з малюнком у квіточку (для стилю прованс), так і однотонні штори (для скандинавського стилю). Не варто забувати, що при виборі техніки і дрібних побутових приладів, необхідно заздалегідь продумати місця їх зберігання, в іншому випадку стилізація буде трохи порушена.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Амира 22.10.2020 в 17:13
new comment
Мне нравится, когда в деревянном домике панорамное остекление, так же внутренней отделки частично используется вагонка.
Отменить
Додати коментар
Які жалюзі зараз в моді?
Вибір інтер'єру - це завжди надзвичайно відповідально. Саме цей вибір буде в подальшому потужно впливати на ваш настрій і в цілому, на комфорт в будинку. Тут грають роль всі нюанси: від колірного рішення до розташування меблів. У будь-якому випадку, все інтер'єри так чи інакше піддаються поточної моді.
Детальніше
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні тканинні жалюзі - це надзвичайно популярний варіант сонцезахисної системи як вдома, так і в навчальних закладах і офісах. Вони недорогі, надійні, відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр, легко керовані, вибрати можна практично будь-яке колірне рішення, а ще, за ними дуже просто доглядати.
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб)
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00