Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку

Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку

Зміст
Основні підготовчі моменти
Поради і нюанси реалізації дизайну

Дерев'яні будинки приваблюють своєю самобутністю, монументальністю, привабливістю. Зведення дерев'яних будинків і котеджів не втрачає своєї актуальності. Але, навіть за умови успішного зведення будинку необхідно враховувати безліч нюансів, в тому числі опрацювання інтер'єру. Розповімо, на що варто звернути увагу і як необхідно опрацьовувати дизайн інтер'єру для дерев'яного будинку.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні підготовчі моменти


В першу чергу необхідно пам'ятати про те, що незважаючи дерево часто використовується в якості самостійного оздоблювального матеріалу, в дерев'яних будинках його не можна залишати в первинному, необробленому вигляді. Деревина не тільки візуально привабливий матеріал, він регулярно піддається негативному впливу різних чинників. Саме тому важливо потурбуватися про його захистом. Перш ніж приступати до реалізації інтер'єру приміщення в дерев'яному будинку, необхідно провести наступний спектр робіт:

  • всі дерев'яні поверхні необхідно обробити спеціальним матеріалом, який здатний запобігти гниттю деревини і поразки полотна грибками і бактеріями, зберігається природна структура і привабливість матеріалу;
  • незважаючи на те, що дерево вважається відмінним теплоізоляційним матеріалом, необхідно використовувати додатковий утеплювач і створити додатковий шар гідроізоляції за допомогою руберойду.


По закінченню будівельних робіт, необхідно закладати межвенцовие шви. Так ви зможете уникнути виникнення щілин в процесі природної усадки стін навіть через кілька місяців.

Поради і нюанси реалізації дизайну

Найчастіше дерев'яні будинки зводяться саме з дерев'яного зрубу. І це не дивно, так як матеріал виділяється привабливим виглядом, як зовні будинку, так і зсередини. Після закінчення підготовчих робіт досить просто відшліфувати колоди і покрити їх лаком або тонким шаром фарби.

У процесі створення дизайнерського проекту, необхідно пам'ятати про те, що вам не вийде перенести стіну або прорубати додатковий дверний або віконний проріз, в іншому випадку може покоситися вся будова.

Найчастіше дерев'яні будинки використовуються для втілення сільського стилю, але можливий також і прованс, скандинавський, кантрі. В обох випадках, все поверхні в будинку піддаються мінімальній обробці, досить просто визначитися з тоном для фарби. Залежно від необхідності ви зможете надати приміщенню теплих або холодних відтінків.

У будь-якому випадку, при виборі меблів перевага віддається саме дерев'яних меблів. Використання металу мінімально, бажано щоб він виконував виключно функціональні функції, наприклад запірні механізми в шафах або фурнітура.

Основний упор робиться на вибір текстилю. Ви можете використовувати як прості лляні полотна з малюнком у квіточку (для стилю прованс), так і однотонні штори (для скандинавського стилю). Не варто забувати, що при виборі техніки і дрібних побутових приладів, необхідно заздалегідь продумати місця їх зберігання, в іншому випадку стилізація буде трохи порушена.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Амира 22.10.2020 в 17:13
new comment
Мне нравится, когда в деревянном домике панорамное остекление, так же внутренней отделки частично используется вагонка.
Отменить
Додати коментар
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.
Детальніше
Особливості установки захисних ролет
Особливості установки захисних ролет
Шукайте, як встановити ролети своїми руками? Особливості установки захисних ролет на вікна своїми руками. Керівництво, інструкції, фото. Самостійний монтаж ролет. Що для цього необхідно?
Дизайн кухні в хрущовці
Дизайн кухні в хрущовці
Типова кухня в хрущовці - маленька і квадратна, площею 5.8 або 6.2 квадратних метра, з дверима в кутку і дуже специфічними особливостями дизайну. Дизайн кухні в хрущовці можна робити за стандартними сучасними правилами, не можна обманювати себе фотографіями таких кухонь з інтернету. Часто там фото порожніх кухонь тільки після ремонту і до переїзду, а в реальності все буде виглядати зовсім по-іншому. Ми сформулюємо чіткі, практично орієнтовані поради.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень