Призначення рулонних штор

Зміст
Де доцільно використовувати рольштори?
Плюси рулонних штор

Призначення рулонних штор

Віконне простір завжди грає важливу роль, якщо мова йде про організацію домашнього простору. Багато жителів малогабаритних квартир вже перейшли з використання звичайних штор до рулонних. Цьому є кілька пояснень. Рольштори займають менше місця, їх простіше чистити, та й виглядають вони значно акуратніше і естетичніше.

Де доцільно використовувати рольштори?

Рулонні штори раніше користувалися великою популярністю для організації ванної кімнати і кухні. Але сьогодні такі віконні конструкції можна зустріти у вітальні, спальні та дитячої.  

  • Спальня. Рольштори відмінно підійдуть для використання в спальні. Рулонні штори захищають від сонця, тихо відкриваються, а значить не порушать сон і відпочинок жителів.
  • Вітальня. Для вітальні рулонні штори підійдуть не гірше, ніж для спальні. Особливо доречно вони виглядають в невеликих вітальнях, так як займають невеликий простір.
  • Дитяча. Рулонні штори виконані з матеріалів, які легко миються. Це актуально для дитячих кімнат, де часто зустрічаються подібні проблеми. Дітям дошкільного віку буде набагато простіше самостійно відкривати і закривати рольштори.
  • Кухня та ванна. У цих кімнатах практичність важливіше естетичного аспекту. Рольштори (знову ж) простіше мити, що незамінне для кухні. Вони також стійко тримаються в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Рольштори – це також оптимальний варіант для альтанок і літньої кухні. Через те, що вони займають невеликий простір, конструкція впишеться в будь-яку будівлю подібного типу.

Плюси рулонних штор

Якісні рольштори користуються великим попитом. І не дарма. Вони мають ряд переваг, про які клієнти відзначають у відгуках. Рулонні штори – відмінна заміна звичним штор. Вони займають мінімальний простір. Їх можна оформити за своїм бажанням, не обов'язково користуватися звичними білими мул сірими Рольштори. На нашому сайті представлено безліч варіантів того, як можна оформити рулонні штори. Далі все обмежується вашою фантазією.

Рулонні штори при грамотній установці прослужать від 7 років, що досить багато. Для порівняння: звичні жалюзі триматися близько трьох років. Це означає, що покупка рольштор набагато вигідніше. Встановлена ​​конструкція міцно тримається і не займає віконний простір.  

Штори такого типу прекрасно захищають приміщення від сонячних променів. Їх можна сміливо встановлювати на сонячній стороні: захистять не гірше тканинних штор і тюлі. Рулонні штори легко регулюються. З цим завданням впорається навіть дитина. Висота штори регулюється за допомогою ланцюжка і вала, на яких тримається конструкція.

Відзначимо, що рулонні штори виглядають дуже естетично в кімнаті з будь-яким стилем інтер'єру. Вони підійдуть як для незамінною класики, так і для сучасного стилю оформлення житлового або робочого простору.

Важливо: рольштори повинен встановлювати досвідчений майстер. Хоча це завдання не особливо складна, але набагато краще довірити роботу фахівця. Так ви отримаєте гарантію якості. У разі поломки або несправної роботи майстер усуне всі проблеми, заощадивши ваш час.  

Задати питання
Опубликавано: 15.08.2019
Комментариев: 12
Коментарі
Анна
19.09.2019 в 11:17
new comment
Декорирование окна - это дела вкуса и предпочтений. Мне очень нравятся рулонные шторы своей конструкцией. В интерьере предпочитаю минимализм. Традиционные жалюзи уже надоели, вот и заменила их на рулонные.
Виолета
14.09.2019 в 11:47
new comment
Рулонные шторы кстати очень удачно подходят для практически любых окон с различными размерами, но вот мне нравится использовать их с большими окнами, всегда можно регулировать поток света, и цветовую гамму помещения.
Моника
10.09.2019 в 14:05
new comment
Отдаю предпочтение рулонным шторам во всех отношениях. Защита от солнца зависит от плотности материала. Выбор расцветок не меньше, чем для традиционных штор. Они практичные и долговечные и никогда не выйдут из моды.
Алина
31.08.2019 в 13:23
new comment
Рулонные шторы это конечно красиво и практично, но нужно учитывать и само окно. Порой, если есть форточка будет проблематично открывать. Во всех остальных случаях это надежный вариант, да и намного современней.
Sonya
30.08.2019 в 19:44
new comment
Материал из которого изготавливаются рулонные шторы очень качественный. Максимальная защита от солца, так же считаю огромным плюсом, что не придётся использовать простые гардины, которые уже не актуальны.
Вика
30.08.2019 в 17:25
new comment
А я и не знала, что рулонные шторы служат намного дольше, чем жалюзи. Почему-то думала, что наоборот. Но три года для жалюзи - это мало, у нас они служат намного дольше и при этом в нормальном состоянии.
Addara
01.09.2019 в 17:32
new comment
Вика, как таки такие шторы служат дольше, они и практичные. Но у каждого свой вкус и кому-то по душе больше жалюзи. Плюс в том, что такие шторы сделаны из легкого материала, который не поглощает кислород и не пропускает свет.
Kilay
23.08.2019 в 21:13
new comment
Рулонные шторы сейчас очень востребованы, их очень удобно использовать в просторных помещениях. Материал из которого сделаны шторы, довольно-таки практичный, так же такие шторы придают стильный вид помещению.
Лика
20.08.2019 в 20:13
new comment
Рулонные шторы будут уместны в любом стилевом решении. Помимо защиты от солнца они выполняют еще немаловажную роль. Например яркие - оживят интерьер. Однотонные светлых оттенков визуально увеличат пространство, сделают его легким. Об этом важно знать. Все вещи которые нас окружают и их цветовая гамма влияют на настроение, характер, привносят гармонию либо напрочь ее лишают.
Леся
18.08.2019 в 00:10
new comment
Я только за рулонные шторы! Конечно, много зависит от стилистики помещения. Но за счет ткани рулонные шторы можно подобрать практически в любой интерьер. Вот только моя мама как представитель старшего поколения этого не понимает...
Марта
22.08.2019 в 22:19
new comment
Как я вас понимаю. У меня родители тоже наотрез отказываются поставить рулонные шторы. Фольгой окна закрывают и все. А когда нужно больше света, начинают ее отдерать. Такой некрасивый вид получается. А с рулонными бы было всё очень красиво!
Тая
15.08.2019 в 17:07
new comment
Рулонные шторы удобно использовать в просторном помещении, так же за счет них идет отличная защита от солнца. Имеется множество вариантов, как использовать рулонные шторы, выбор их действительно велик.
Отменить
Додати коментар
Хімчистка вертикальних жалюзі
Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів.
Детальніше
Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку
Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку
У дерев'яному будинку всі деталі інтер'єру слід продумати дуже ретельно. Досконалий дизайн і висока якість - міжкімнатні двері в приватному будинку обов'язково повинні відповідати цим критеріям. Особливо ретельно слід вибирати міжкімнатні двері при оформленні інтер'єру будинку з бруса.
Білі жалюзі
Білі жалюзі
Дедалі популярнішими в домашніх інтер'єрах стають білий і чорний кольори. Сучасна ділова людина прагне до мінімалізму в інтер'єрі, найбільше маючи на меті економії часу. Чорне дерево і біла оббивка меблів, світлі покриття для підлоги - все це передбачає і однотонне
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень