Призначення рулонних штор

Призначення рулонних штор

Віконне простір завжди грає важливу роль, якщо мова йде про організацію домашнього простору. Багато жителів малогабаритних квартир вже перейшли з використання звичайних штор до рулонних. Цьому є кілька пояснень. Рольштори займають менше місця, їх простіше чистити, та й виглядають вони значно акуратніше і естетичніше.

Де доцільно використовувати рольштори?

Рулонні штори раніше користувалися великою популярністю для організації ванної кімнати і кухні. Але сьогодні такі віконні конструкції можна зустріти у вітальні, спальні та дитячої.  

  • Спальня. Рольштори відмінно підійдуть для використання в спальні. Рулонні штори захищають від сонця, тихо відкриваються, а значить не порушать сон і відпочинок жителів.
  • Вітальня. Для вітальні рулонні штори підійдуть не гірше, ніж для спальні. Особливо доречно вони виглядають в невеликих вітальнях, так як займають невеликий простір.
  • Дитяча. Рулонні штори виконані з матеріалів, які легко миються. Це актуально для дитячих кімнат, де часто зустрічаються подібні проблеми. Дітям дошкільного віку буде набагато простіше самостійно відкривати і закривати рольштори.
  • Кухня та ванна. У цих кімнатах практичність важливіше естетичного аспекту. Рольштори (знову ж) простіше мити, що незамінне для кухні. Вони також стійко тримаються в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Рольштори – це також оптимальний варіант для альтанок і літньої кухні. Через те, що вони займають невеликий простір, конструкція впишеться в будь-яку будівлю подібного типу.

Плюси рулонних штор

Якісні рольштори користуються великим попитом. І не дарма. Вони мають ряд переваг, про які клієнти відзначають у відгуках. Рулонні штори – відмінна заміна звичним штор. Вони займають мінімальний простір. Їх можна оформити за своїм бажанням, не обов'язково користуватися звичними білими мул сірими Рольштори. На нашому сайті представлено безліч варіантів того, як можна оформити рулонні штори. Далі все обмежується вашою фантазією.

Рулонні штори при грамотній установці прослужать від 7 років, що досить багато. Для порівняння: звичні жалюзі триматися близько трьох років. Це означає, що покупка рольштор набагато вигідніше. Встановлена ​​конструкція міцно тримається і не займає віконний простір.  

Штори такого типу прекрасно захищають приміщення від сонячних променів. Їх можна сміливо встановлювати на сонячній стороні: захистять не гірше тканинних штор і тюлі. Рулонні штори легко регулюються. З цим завданням впорається навіть дитина. Висота штори регулюється за допомогою ланцюжка і вала, на яких тримається конструкція.

Відзначимо, що рулонні штори виглядають дуже естетично в кімнаті з будь-яким стилем інтер'єру. Вони підійдуть як для незамінною класики, так і для сучасного стилю оформлення житлового або робочого простору.

Важливо: рольштори повинен встановлювати досвідчений майстер. Хоча це завдання не особливо складна, але набагато краще довірити роботу фахівця. Так ви отримаєте гарантію якості. У разі поломки або несправної роботи майстер усуне всі проблеми, заощадивши ваш час.  

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 574 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору