Предмети інтер'єру в японському стилі

Зміст
Декорування стін
Рослинні елементи
Зонування простору за допомогою перегородок
Панельні штори
Тати - традиційний атрибут
Ідеї ​​для створення затишку в домі

Мінімалізм, натуральні матеріали - невід'ємна частина японського інтер'єру. До цих рис багато хто звик. Тому ми розповімо про те, що унікального можна запозичити у жителів Японії для створення затишної домашньої атмосфери.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Декорування стін

На стінах у японських будинках розташовуються картини з різними зображеннями тварин і рослин, а також людей в традиційному одязі. Часто також вішають таблички з ієрогліфами, які несуть сакральний сенс для власника квартири. Кімната не виглядає перевантажено через мінімуму меблів та відсутності мотлоху. Побутові прилади заховані в шафах або робочих кімнатах, відведених для цього.

Рослинні елементи

Зображення бамбукових паростків, сакури з багатим рожевим цвітіння красиво виглядає на світлих стінах. За допомогою такого простого, але вишуканого декору кімната як і раніше не перевантажена речами, але виглядає набагато атмосферного. Для європейця теж не буде проблемою прикрасити будинок різноманітними картинами з рослинними елементами.

Зонування простору за допомогою перегородок

Простір в японських кімнатах поділяється не стінами завтовшки в 30 см, а легкими перегородками і розсувними стінами. Рамки виконують з дерева або рисового паперу. Екологічні натуральні матеріали менше збирають пил, тому простіше чистяться.

Перегородки відокремлюють зони в кімнаті. Наприклад, в студіях зручно розділити місце для готування (кухня) і відпочинку (зал). Також спробуйте розділити їдальню від кухні, щоб створити видимі зони.

Панельні штори

Це прекрасний винахід жителів Країни висхідного Сонця. Штори відкриваються і закриваються тільки в горизонтальному напрямку. Цікава особливість - штори виконують з натуральних матеріалів, тому світло проходить через тканину або бамбук, м'яко розсіюється по кімнаті.

Тати - традиційний атрибут

Напевно в японських фільмах ви спостерігали, що люди сидять на підлозі під час відпочинку і прийомів їжі. Тати - це зручні м'які мати. Вони виконані з натуральних або синтетичних матеріалів. Всередині - м'який наповнювач.

До речі, в японських будинках не прийнято ходити босоніж. Тому підлога повинна бути гладким і теплим.

Ідеї ​​для створення затишку в домі

Як створити затишну атмосферу за допомогою декоративних предметів інтер'єру, популярних в Японії?

  • Відсутність мотлоху і зайвих речей. Для створення справжнього японського інтер'єру за межами цієї країни важливо відмовитися від того, чим ви не користуєтеся.
  • Цікаві предмети інтер'єру будуть красиво виглядати тільки в тому випадку, якщо їх не перекриває тонна речей, які лежать без діла.
  • Світла і тепла колірна гамма. Природні і природні кольори допомагають домогтися унікальної атмосфери спокою. У тандемі з мінімальною кількістю предметів в будинку вийде прислухатися до себе. Адже речі в кімнаті - відображення тих, хто в ній живе.
  • Функціональність і якість. Якщо щось стоїть на полиці, лежить в шафі в японському будинку, то ця річ потрібна хазяїну. Як підсумок: простіше купувати раз високоякісний товар, який точно принесе користь, а не дешеві аналоги у великих кількостях.
  • Самота з природою. Так само як використання природних матеріалів, природні кольори для створення красивого і приємного оку простору.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Рэлла 02.12.2020 в 23:02
new comment
Больше похоже на японский стиль, хотя светлые цвета в интерьере мне например даже очень нравятся.
Катя 23.10.2020 в 13:05
new comment
Предметы интерьера в японском стиле дополнят любое помещение, такие предметы, как правило низкие и имеют необычную форму, свойственную японскому стилю.
Катя 22.10.2020 в 17:42
new comment
Не знаю, насколько сейчас этот стиль еще в моде, но раньше был просто бум на японский стиль.
Отменить
Додати коментар
Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку
Куріння кальяну - відмінний спосіб розслабитися. Цінителі такого відпочинку організовують в квартирі окрему зону для кальяну. Облаштувати простір зі смаком, зробити його зручним, функціональним і комфортним допоможе дизайнер інтер'єрів.
Детальніше
Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат
Як розрахувати шпалери на кімнату: правильний ремонт без зайвих витрат
В процесі проведення ремонту один з етапів - оновлення покриття стін. Як обробні матеріали найчастіше використовуються шпалери. Але, проблема полягає не скільки в тому, щоб підібрати відповідний будівельний матеріал, скільки визначитися з кількістю необхідних рулонів.
Арабський стиль в інтер'єрі
Арабський стиль в інтер'єрі
Сучасна різноманітність різних стилів в інтер'єрі просто вражає. Від мінімалістичний до вельми помпезних, від універсальних, практично не прив'язаних до конкретних стильових течій до етнічних.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00