• Головна
  • Блог
  • равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина

равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина

Зміст
Що може нашкодити
На що ще звернути увагу

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поява маленької дитини в будинку - радість для всіх його жителів. Але, це і велика відповідальність перед ним. Важливо максимально відповідально підходити до питання облаштування не тільки його кімнати, але і кухонного простору. Як не дивно, найбільше небезпек малюків чекає саме на кухні. Особливо, якщо ваша кухня суміщена з їдальні або вітальні, або ви живете в квартирі-студії. Але, навіть в таких умовах обмеженого простору, убезпечити дитину від можливих поранень або травм дуже просто. Просто виконуйте кілька рекомендацій і необхідний рівень безпеки підтримувати буде не так важко.
 

Що може нашкодити

За статистикою медиків і рятувальних служб, найчастіше діти отримують травми в результаті опіків від перевернутих каструль з окропом і сковорідками з киплять стравами. Травмуються допитливі малюки і в результаті неконтрольованого полум'я. Що робити в такому випадку? В першу чергу важливо захистити плиту. Рекомендується встановити спеціальний обмежувач у вигляді довгої пластини. Він не дозволяє дотягнутися до сковорідок і каструль. У деяких випадках можна просто готувати на далеких конфорках чи розгортати ручки посуду в протилежну сторону.
 
Щоб дитина не зміг самостійно вмикати та вимикати полум'я, на ручки плити необхідно прикріпити спеціальні накладки. Вони легко знімаються дорослими і ідеально підходять для електричних або газових плит. При необхідності, можна використовувати для духових шаф або вбудованих варильних панелей.
 
Не меншу небезпеку дітям несуть і гострі приналежності - ножі, сокири, вилки, шампура для гриля. У процесі пізнання світу дитина легко поранитися ними. Саме тому їх необхідно прибрати з відкритого простору в шафи. Самі полички і ящики не повинні легко відкриватися. Використання накладок і кодових замків не дозволить відкрити шафку без вашого відома.
 
Варто стежити і за місцезнаходженням побутової хімії. Різні порошки, чистячі і миючі засоби нерідко приймаються всередину, так як розлиті в привабливі яскраві пляшечки. Тому їх необхідно зберігати в максимально відсторонено і закритому місці, бажано за межами кухні. Закривайте полиці шафи на спеціальні замки і обмежувачі, які не підвладні дітям.
 

На що ще звернути увагу

Необхідно також переконатися, що у вашого малюка немає доступу до:
 
  • предметів побутової техніки - навіть нешкідливий чайник може завдати шкоди, просто впавши зверху, тому необхідно прибирати будь-яку техніку з відкритого простору, стежити щоб не провисали дроти і не залишалися запчастини у відкритому доступі;
  • дрібних предметів декору і аксесуари - в квартирі, в якій живуть діти необхідно усунути вазочки, камінчики, склянки з піском і бісером, магнітики, все дрібне, яскраве і привабливе, в іншому випадку їх можуть просто проковтнути;
  • вікнам - як не дивно, вікна привертають дітей, тому необхідно використовувати якісні ролети, які не дозволять дитині випасти назовні, навіть при особливому бажанні.
Підготувати кухонний простір до появи дитини в будинку не так довго і дорого, як може здатися на перший погляд, але в будь-якому випадку ви зможете не переживати про безпеку свого малюка, навіть при короткостроковому відсутності.
Опубликавано: 29.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вікна та штори
Якщо наш будинок - наша фортеця, то вікна наших будинків і квартир - це очі в світ. А очі, як відомо, потребують захисту. І такий захист вікон - це жалюзі і ролети.
Детальніше
Стиль арт-нуво в інтер'єрі
Стиль арт-нуво в інтер'єрі
Арт-нуво - це стиль в мистецтві в цілому і, в дизайні інтер'єрів, зокрема, який просто обожнює французька буржуазія. Стиль цей, в цілому, з французькими коренями і щоб перейнятися ним, ви можете вивчити стиль типових паризьких квартир.
Як зібрати вертикальні жалюзі
Як зібрати вертикальні жалюзі
Безперечно, кращим варіантом для закривання вікон вважаються жалюзі. Їх найчастіше вішають вдома, на роботі, в школах, університетах та лікарнях. Слід зазначити, що збірка вертикальних жалюзі - це зовсім просто.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень