• Головна
  • Блог
  • равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина

равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина

Зміст
Що може нашкодити
На що ще звернути увагу

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поява маленької дитини в будинку - радість для всіх його жителів. Але, це і велика відповідальність перед ним. Важливо максимально відповідально підходити до питання облаштування не тільки його кімнати, але і кухонного простору. Як не дивно, найбільше небезпек малюків чекає саме на кухні. Особливо, якщо ваша кухня суміщена з їдальні або вітальні, або ви живете в квартирі-студії. Але, навіть в таких умовах обмеженого простору, убезпечити дитину від можливих поранень або травм дуже просто. Просто виконуйте кілька рекомендацій і необхідний рівень безпеки підтримувати буде не так важко.
 

Що може нашкодити

За статистикою медиків і рятувальних служб, найчастіше діти отримують травми в результаті опіків від перевернутих каструль з окропом і сковорідками з киплять стравами. Травмуються допитливі малюки і в результаті неконтрольованого полум'я. Що робити в такому випадку? В першу чергу важливо захистити плиту. Рекомендується встановити спеціальний обмежувач у вигляді довгої пластини. Він не дозволяє дотягнутися до сковорідок і каструль. У деяких випадках можна просто готувати на далеких конфорках чи розгортати ручки посуду в протилежну сторону.
 
Щоб дитина не зміг самостійно вмикати та вимикати полум'я, на ручки плити необхідно прикріпити спеціальні накладки. Вони легко знімаються дорослими і ідеально підходять для електричних або газових плит. При необхідності, можна використовувати для духових шаф або вбудованих варильних панелей.
 
Не меншу небезпеку дітям несуть і гострі приналежності - ножі, сокири, вилки, шампура для гриля. У процесі пізнання світу дитина легко поранитися ними. Саме тому їх необхідно прибрати з відкритого простору в шафи. Самі полички і ящики не повинні легко відкриватися. Використання накладок і кодових замків не дозволить відкрити шафку без вашого відома.
 
Варто стежити і за місцезнаходженням побутової хімії. Різні порошки, чистячі і миючі засоби нерідко приймаються всередину, так як розлиті в привабливі яскраві пляшечки. Тому їх необхідно зберігати в максимально відсторонено і закритому місці, бажано за межами кухні. Закривайте полиці шафи на спеціальні замки і обмежувачі, які не підвладні дітям.
 

На що ще звернути увагу

Необхідно також переконатися, що у вашого малюка немає доступу до:
 
  • предметів побутової техніки - навіть нешкідливий чайник може завдати шкоди, просто впавши зверху, тому необхідно прибирати будь-яку техніку з відкритого простору, стежити щоб не провисали дроти і не залишалися запчастини у відкритому доступі;
  • дрібних предметів декору і аксесуари - в квартирі, в якій живуть діти необхідно усунути вазочки, камінчики, склянки з піском і бісером, магнітики, все дрібне, яскраве і привабливе, в іншому випадку їх можуть просто проковтнути;
  • вікнам - як не дивно, вікна привертають дітей, тому необхідно використовувати якісні ролети, які не дозволять дитині випасти назовні, навіть при особливому бажанні.
Підготувати кухонний простір до появи дитини в будинку не так довго і дорого, як може здатися на перший погляд, але в будь-якому випадку ви зможете не переживати про безпеку свого малюка, навіть при короткостроковому відсутності.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 18.01.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
Телевізор - один з основних приладів у багатьох будинках. Перегляд новин, кінофільмів і улюблених передач дозволяє зібратися всій родині в одній кімнаті. Тому так важливо розташувати телевізор на такій висоті, при якій екран буде максимально чітко і якісно видно кожному знаходиться в кімнаті.
Детальніше
Що таке жалюзі
Що таке жалюзі
Жалюзі - це пристрої, основне призначення яких аналогічно штор: захист приміщень від попадання сонячних променів і огорожу мешканців від цікавих поглядів через вікна.
Стиль лофт
Стиль лофт
Стиль лофт в інтер'єрі - це один з важливих "подарунків" американської культури нам. Цей стиль зараз надзвичайно популярний і дуже універсальний, дуже багато господарів квартир воліють оформляти своє житло саме в такому стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень