Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?

Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?

Вертикальні тканинні жалюзі - це надзвичайно популярний варіант сонцезахисної системи як вдома, так і в навчальних закладах і офісах. Вони недорогі, надійні, відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр, легко керовані, вибрати можна практично будь-яке колірне рішення, а ще, за ними дуже просто доглядати. Ось про догляд за вертикальними тканинними жалюзі ми б і хотіли поговорити трохи детальніше і, зокрема, розглянути момент прання. Чи можна прати тканинні жалюзі і, якщо можна, то як правильно це робити?

Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?

В цілому - можна, єдине, що варто розуміти, що процес цей досить трудомісткий і часу під нього потрібно закласти досить багато. Крім цього, не можна прати вертикальні жалюзі абияк: існують суворі правила, яким потрібно неухильно дотримуватися, в іншому випадку, жалюзі зіпсуються і потрібно буде купувати нові. Прати їх часто точно не варто, робити це потрібно за потребою, а з урахуванням того, що найчастіше жалюзі виготовляються з матеріалів, досить стійких до різного роду забруднень, плям і пилу, робити це частіше, ніж раз на рік, не потрібно. І отже, як же правильно прати жалюзі?

Як правильно прати жалюзі?

  1. Обов'язково знімайте ламелі перед пранням. Укладати всю конструкцію в пральну машину точно не потрібно, вона в першу чергу цього не витримає.
  2. Бажано замочити попередньо ламелі зі спеціальним засобом для делікатного прання. Якщо є плями, в цей момент краще використовувати засіб для виведення плям. Замочувати жалюзі можна приблизно протягом пари годин. До слова, якщо на ламелях є плями, ви можете для початку спробувати їх потерти звичайним канцелярським ластиком, як правило, цей спосіб відмінно працює.
  3. Перед тим, як випрати ламелі з вертикальних жалюзі в пральній машині, завжди відключайте режим сушки і полоскання. Агресивна механічний вплив може пошкодити жалюзі. Ви можете включити спеціальний делікатний режим.
  4. Температура прання не повинна перевищувати 30 градусів. При замочуванні допустимі 40 градусів. Але навіть в цьому випадку все-таки не варто ризикувати.
  5. Якщо ваша машинка не підтримує відключення віджиму, перед тим, як прати жалюзі з тканини, зменшіть вручну швидкість віджимання до мінімального значення. 500 оборотів в хвилину досить. А краще взагалі не віджимати ламелі, а дати їм висохнути природним шляхом.
  6. Вимикайте всі додаткові функції в пральній машині перед тим, як випрати жалюзі. Вони не тільки не зможуть оптимізувати процес прання, але і здатні серйозно погіршити результат.
  7. Сушити ламелі потрібно природним шляхом, без віджиму, без використання праски та інших засобів. Ламелі повинні бути максимально розправлені, це допоможе уникнути їх деформації.

Дуже важливо розуміти, що прання жалюзі в пральній машині можлива виключно в тих випадках, коли є відповідна рекомендація виробника. В іншому випадку, категорично не можна цього робити, тоді після прання ви зможете відправити жалюзі хіба що в смітник. Якщо прання жалюзі не передбачена виробником, то ви можете використовувати засіб для сухої прання, віддати жалюзі в хімчистку, або ж

Що точно не варто робити при пранні жалюзі?

  1. Категорично заборонено прати тканинні рулонні штори в пральній машині. Прання в ній зіпсує полотно і вам нічого не залишиться, як йти і купувати нові штори.
  2. Не рекомендується замочувати ролети перед пранням.
  3. Не рекомендується терти жорсткою губкою в процесі прання. В цілому, весь процес прання повинен бути максимально делікатним.

Що робити, якщо жалюзі зіпсувалися в процесі прання, або ж зовсім їй не підлягають?

В цьому випадку, ви можете хіба що повністю поміняти жалюзі. Це не так і погано: адже ви зможете відчутно освіжити інтер'єр, можете вибрати нову, цікаву модель сонцезахисної системи.

Нові, якісні жалюзі: де можна купити?

Якщо виявилося, що прання сонцезахисних систем - це не ваша історія, то нові, якісні жалюзі ви можете без проблем замовити у фахівців компанії Nikoss. Ми вже багато років працюємо з різного роду сонцезахисними системами, розробляємо індивідуальні рішення, консультуємо, виготовляємо якісні жалюзі, - вертикальні, горизонтальні, тканинні, пластикові, джутові, - будь-які. З нами, якісний захист від сонця - це доступно, просто і швидко!

5/ 5 (2)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 365 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору