Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Рулонні штори створюють неповторний дизайн і атмосферу.
Сьогодні є різні формати рулонних штор. Для вікон з шаблонної величиною можна вільно підібрати підлягають фіранки, або можна відрізати до бажаного розміру. Краще вибрати фіранки трохи довше розміром, а також щоб були ширше ніж віконна рама. Вал фіранки також можна прибрати за допомогою ножівки до бажаного розміру.
 
Наступним етапом буде завмер ширини фіранки спільно з власниками. У кожних з сторін залиште зазор в 5 мм., Так краще встановляться кронштейни. Визначте розташування ланцюжка, яка управляє шторами. Потім закріплюються власники на віконній рамі або в отворі вікна. Управління буде перебувати з боку власника, а виступ повинен бути шестигранним. Потрібно переконатися в цьому, так як структура залежить від виробника.
 
Після вибору місця розташування власника, відзначаються місця для отвори. Перед тим як монтується тримач на рамку отвору, просверливаются проколи з тонким свердлом для дерева. Завдяки будівельним рівнями вирівнюється в горизонтальному положенні вал, а потім відзначаються отвір під другий власник.
 
Перевірочним косинцем виберіть середину рами вікна і відзначайте мітку на стелі. Кронштейни будуть розташовуватися на потрібне від мітки відстань вправо і вліво.
 
Накручуємо на вал штори, щоб розкручувалися з боку вікна. У горизонтальному положенні кріпимо стрічку на вал, інакше станеться спотворення розвороту. Верхню сторону штор загинаємо на 5 см., Для утворення складок, в яку встановлюється вал смугою вгору. Перекачуємо вал в напрямок до верхньому краях фіранки. Складіть фіранку в 3/4 її довжини і складіть нижню рейку в наявне в завіски отвори.
 
Встановлюємо штори на віконну раму. Спочатку ставимо перший край фіранки в тримач з цепочной системою, а потім другий кінець. Більшість моделей рулонних фіранок зроблені зі спрощеним способом установки на пластикові вікна. Не забудьте прочитати інструкцію по збірці, демонтаж рулонних фіранок на пластикові вікна до того, як почнете установку.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 311 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору