Поломки вертикальних жалюзі і способи їх усунення

Поломки вертикальних жалюзі і способи їх усунення

Якщо після покупки вертикальних жалюзі використовувати їх не дотримуючись важливих експлуатаційних правил, поломки будуть зовсім нередкостним явищем. Проте коли конструкція вийде з ладу, ви зможете полагодити її самостійно, слідуючи декільком простим і зрозумілим правилам. У цій статті ви зможете ознайомитися з рекомендаціями експертів, завдяки яким зможете помітно заощадити, адже відразу після появи дефекту вам не доведеться розщедрюватися на придбання нової речі.
 

На що звернути увагу, щоб усунення поломок жалюзі було вдалим

 
Замислюючись над тим, як замінити ту чи іншу деталь, згадайте, чи не було запасних частин в стандартному наборі жалюзі при придбанні. Зазвичай виробник пропонує разом з елементами, необхідними для монтажу сонцезахисної конструкції ще кілька деталей, які ламаються або зношуються найчастіше.
 
Прийняти рішення про те, як зробити ремонт жалюзі, допоможе розуміння причини поломки:
• Якщо пошкодився керуючий шнур, його можна зшити або замінити. Відкрийте касету керуючої системи, витягніть стару деталь і вставте назад після ремонту її або новий шнур.
• При пошкодженні або надмірному забрудненні ламелі просто вставте на місце старої деталі нову. Нанизування на ланцюжок не повинно доставити труднощів. Якщо деталь доведеться пристібати, ви витратите більше часу, але з цим завданням також можна впоратися самостійно.
• Як обрізати вертикальних жалюзі просто ретельно відміряйте оптимальні параметри, нанесіть мітки і відріжте зайві частини. Після цього пропустіть керуючу ланцюжок по нижній частині смуг і користуйтеся як раніше.
 
Але не варто братися за ремонт самому в тому випадку, якщо для жалюзі необхідно перебирати весь карниз, замінювати велика кількість деталей. Вигідніше довірити виконання цього завдання професіоналу.
 

Як уникнути поломок вертикальних жалюзі

 
Купуйте відразу якісні і надійні жалюзі від виробників з хорошою репутацією. Вони не обов'язково повинні бути дорогими: ретельно вивчіть відгуки користувачів, і навіть при середніх витратах ви зможете підібрати для свого будинку або офісу практичні і надійні вироби зі стильним оформленням. Також дуже важливо проводити монтаж жалюзі акуратно, при відкриванні та закриванні не робити різких рухів, в ході чистки слідувати рекомендаціям виробника.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 867 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору