Підготування до поклейки шпалер

Зміст
Купуємо шпалери
Правильний клей
Способи приклеювання

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поклейка шпалер - простий спосіб освіжити будь-який інтер'єр. Це не складно і не вимагає особливих навичок, але варто пам'ятати про кілька аспектів, які забезпечать успіх і ефект без будь-яких недоліків.

Купуємо шпалери

Перед тим, як розпочати наклеювання шпалер, варто зняти заміри приміщення, яке вам потрібно оновити. Завдяки цьому, ви легко можете розрахувати, скільки рулонів знадобиться. Для цього виміряйте загальну довжину стін в кімнаті, а також довжину і висоту кожної з них окремо. Також для розрахунків корисно знати розміри рулону шпалер.

Основою для рівно наклеєних шпалер, без зморшок і некрасивих вигинів є правильна підготовка стін. Їх поверхня повинна бути рівною, гладкою і ретельно очищеної. Треба позбутися залишків старих фарб або шпалер. Зіскобліть фарбу і зніміть старі покриття, замочивши їх в теплій воді і видаливши шпателем із закругленими краями. Ефективне домашній спосіб який полегшує це завдання, а також допомагає видалити старі шари клею, - це додати у воду трохи оцту або засіб для пом'якшення тканини. Якщо в стіні є порожнечі, перед наклеюванням шпалерами їх потрібно закрити і загладити.

На цьому не закінчується зняття шарів старих шпалер і вирівнювання поверхні. Стіни необхідно ретельно вимити, щоб на них не залишилися залишки старого клею. Для цього найкраще використовувати воду, засіб для миття посуду і невелику кількість малярного мила.

Після очищення склеюваної поверхні відкрутіть всі електричні розетки, а також видаліть цвяхи і шурупи зі стін. Наступним кроком в процесі підготовки є використання спеціальної грунтовки або шпалерного клею, змішаного з водою в пропорціях, зазначених виробником на упаковці. Це запобіжить вбиранню вологи. Буває, що цей крок пропускається в разі підкладок з матеріалів з низькою всмоктуючою здатністю, але його все ж варто зробити. Це значно знижує ризик з часом пошкодити шпалери, а також ймовірність розвитку грибка під покриттям.

Правильний клей

Вдала поклейка шпалер забезпечується хорошим клеєм. Незважаючи на те, що на ринку існує безліч універсальних видів клею, краще підібрати його під той тип шпалер, з якими ви будете працювати.

Способи приклеювання

Клеїти листи шпалер можна двома способами:

- нанести клей на рулон і закріпити його на стіні;

- рясно покрити стіни клеєм і наклеїти на них смужки шпалер.

Перший метод більш складний і застосовується для поверхні, яка може набухати при контакті з клеєм. Другий призначений для смуг, внутрішня сторона яких оброблена флизеліном - це так звані шпалери на недоторканній основі.

Перед тим, як розставляти смуги, добре відмітити їх хід, наприклад, олівцем. Достатньо прикласти до стіни рулон і розмітити його ширину. Також необхідно перевірити вертикальність за допомогою рівня.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Серёжка 30.10.2020 в 08:58
new comment
Ой сколько мы с женой намучались с этими обоями, купили очень тонкие, они рвутся, не держатся. Пришло брать на флизелиновой основе, хоть они и дороде, но держутся уже как два года, всем советую не экономить на обоях.
Анна Волкова 28.10.2020 в 20:30
new comment
Не знала что нужно подбирать клей под тип обоев, учту это во время ремонта. Полезный совет о том, что стоит отметить карандашом ход полосы. Обязательно сделаю описанную разметку, чтоб упростить процесс поклейки.
Лидия 23.10.2020 в 11:48
new comment
Планирую первый раз сделать ремонт в комнате, возможно самоклеющиеся будет несколько проще клеить.
Маргарита 01.10.2020 в 14:35
new comment
Во время ремонта, подготовка и непосредственно сама поклейка, это одно из моих самых не любимых занятий.
Отменить
Додати коментар
Кухня в сучасному стилі - яка вона?
Будинок, в який ви повернетеся після насиченого трудового дня, повинен бути не тільки зручним і функціональним, але і комфортним та затишним. Сучасний інтер'єр відображає тенденції і настрої сьогоднішнього дня. Те, що ми вважали новим і модним 10 років тому, зараз вже старомодно і не популярно. Виходячи з цього - кухня в сучасному стилі, це відображення поточного часу. Те, що зараз є модним і новим: динаміка інтер'єру, функціональність, наповненість стилю
Детальніше
Кафе в японському стилі
Кафе в японському стилі
Все частіше люди вирішують відкривати ресторани або кафе в японському стилі з відповідною кухнею і блюдами. Деякі помилково плутають і роблять якийсь синтез китайського і японського стилю. Щоб організувати саме класичне японське заклад, потрібно знати про тонкощі. Ними ми і поділимося.
Як зробити з однушки двушку
Як зробити з однушки двушку
Дизайн квартири малих розмірів - тема і сьогодні досить актуальна. Малогабаритки для нас - явище звичне, що змушує шукати можливість ефективного і ефектного облаштування скидного метражу. Один із способів красиво вийти з положення - з однушки зробити двушку.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00