Підготування до поклейки шпалер

Зміст
Купуємо шпалери
Правильний клей
Способи приклеювання

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поклейка шпалер - простий спосіб освіжити будь-який інтер'єр. Це не складно і не вимагає особливих навичок, але варто пам'ятати про кілька аспектів, які забезпечать успіх і ефект без будь-яких недоліків.

Купуємо шпалери

Перед тим, як розпочати наклеювання шпалер, варто зняти заміри приміщення, яке вам потрібно оновити. Завдяки цьому, ви легко можете розрахувати, скільки рулонів знадобиться. Для цього виміряйте загальну довжину стін в кімнаті, а також довжину і висоту кожної з них окремо. Також для розрахунків корисно знати розміри рулону шпалер.

Основою для рівно наклеєних шпалер, без зморшок і некрасивих вигинів є правильна підготовка стін. Їх поверхня повинна бути рівною, гладкою і ретельно очищеної. Треба позбутися залишків старих фарб або шпалер. Зіскобліть фарбу і зніміть старі покриття, замочивши їх в теплій воді і видаливши шпателем із закругленими краями. Ефективне домашній спосіб який полегшує це завдання, а також допомагає видалити старі шари клею, - це додати у воду трохи оцту або засіб для пом'якшення тканини. Якщо в стіні є порожнечі, перед наклеюванням шпалерами їх потрібно закрити і загладити.

На цьому не закінчується зняття шарів старих шпалер і вирівнювання поверхні. Стіни необхідно ретельно вимити, щоб на них не залишилися залишки старого клею. Для цього найкраще використовувати воду, засіб для миття посуду і невелику кількість малярного мила.

Після очищення склеюваної поверхні відкрутіть всі електричні розетки, а також видаліть цвяхи і шурупи зі стін. Наступним кроком в процесі підготовки є використання спеціальної грунтовки або шпалерного клею, змішаного з водою в пропорціях, зазначених виробником на упаковці. Це запобіжить вбиранню вологи. Буває, що цей крок пропускається в разі підкладок з матеріалів з низькою всмоктуючою здатністю, але його все ж варто зробити. Це значно знижує ризик з часом пошкодити шпалери, а також ймовірність розвитку грибка під покриттям.

Правильний клей

Вдала поклейка шпалер забезпечується хорошим клеєм. Незважаючи на те, що на ринку існує безліч універсальних видів клею, краще підібрати його під той тип шпалер, з якими ви будете працювати.

Способи приклеювання

Клеїти листи шпалер можна двома способами:

- нанести клей на рулон і закріпити його на стіні;

- рясно покрити стіни клеєм і наклеїти на них смужки шпалер.

Перший метод більш складний і застосовується для поверхні, яка може набухати при контакті з клеєм. Другий призначений для смуг, внутрішня сторона яких оброблена флизеліном - це так звані шпалери на недоторканній основі.

Перед тим, як розставляти смуги, добре відмітити їх хід, наприклад, олівцем. Достатньо прикласти до стіни рулон і розмітити його ширину. Також необхідно перевірити вертикальність за допомогою рівня.

Опубликавано: 13.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети в Черкасах
Грамотно підібрані жалюзі або рольставні - це дуже важливий елемент затишку в домі. Вони здатні прекрасно захищати житло від надлишку сонячного світла, а значить - оберігати ваш сон, виконувати функції шумоізоляції, а ще попереджати злом.
Детальніше
Білі жалюзі
Білі жалюзі
Дедалі популярнішими в домашніх інтер'єрах стають білий і чорний кольори. Сучасна ділова людина прагне до мінімалізму в інтер'єрі, найбільше маючи на меті економії часу. Чорне дерево і біла оббивка меблів, світлі покриття для підлоги - все це передбачає і однотонне
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж являє собою відмінне рішення для всіх, хто хоче отримати красивий, дизайнерський, оригінальний інтер'єр і не витратити при цьому занадто багато грошей. Гранж дозволяє поєднувати старе і нове, дорогі речі і мас-маркет, просте зі складним
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень