Підготування до поклейки шпалер

Зміст
Купуємо шпалери
Правильний клей
Способи приклеювання

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поклейка шпалер - простий спосіб освіжити будь-який інтер'єр. Це не складно і не вимагає особливих навичок, але варто пам'ятати про кілька аспектів, які забезпечать успіх і ефект без будь-яких недоліків.

Купуємо шпалери

Перед тим, як розпочати наклеювання шпалер, варто зняти заміри приміщення, яке вам потрібно оновити. Завдяки цьому, ви легко можете розрахувати, скільки рулонів знадобиться. Для цього виміряйте загальну довжину стін в кімнаті, а також довжину і висоту кожної з них окремо. Також для розрахунків корисно знати розміри рулону шпалер.

Основою для рівно наклеєних шпалер, без зморшок і некрасивих вигинів є правильна підготовка стін. Їх поверхня повинна бути рівною, гладкою і ретельно очищеної. Треба позбутися залишків старих фарб або шпалер. Зіскобліть фарбу і зніміть старі покриття, замочивши їх в теплій воді і видаливши шпателем із закругленими краями. Ефективне домашній спосіб який полегшує це завдання, а також допомагає видалити старі шари клею, - це додати у воду трохи оцту або засіб для пом'якшення тканини. Якщо в стіні є порожнечі, перед наклеюванням шпалерами їх потрібно закрити і загладити.

На цьому не закінчується зняття шарів старих шпалер і вирівнювання поверхні. Стіни необхідно ретельно вимити, щоб на них не залишилися залишки старого клею. Для цього найкраще використовувати воду, засіб для миття посуду і невелику кількість малярного мила.

Після очищення склеюваної поверхні відкрутіть всі електричні розетки, а також видаліть цвяхи і шурупи зі стін. Наступним кроком в процесі підготовки є використання спеціальної грунтовки або шпалерного клею, змішаного з водою в пропорціях, зазначених виробником на упаковці. Це запобіжить вбиранню вологи. Буває, що цей крок пропускається в разі підкладок з матеріалів з низькою всмоктуючою здатністю, але його все ж варто зробити. Це значно знижує ризик з часом пошкодити шпалери, а також ймовірність розвитку грибка під покриттям.

Правильний клей

Вдала поклейка шпалер забезпечується хорошим клеєм. Незважаючи на те, що на ринку існує безліч універсальних видів клею, краще підібрати його під той тип шпалер, з якими ви будете працювати.

Способи приклеювання

Клеїти листи шпалер можна двома способами:

- нанести клей на рулон і закріпити його на стіні;

- рясно покрити стіни клеєм і наклеїти на них смужки шпалер.

Перший метод більш складний і застосовується для поверхні, яка може набухати при контакті з клеєм. Другий призначений для смуг, внутрішня сторона яких оброблена флизеліном - це так звані шпалери на недоторканній основі.

Перед тим, як розставляти смуги, добре відмітити їх хід, наприклад, олівцем. Достатньо прикласти до стіни рулон і розмітити його ширину. Також необхідно перевірити вертикальність за допомогою рівня.

Задати питання
Опубликавано: 13.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн маленької кухні в сталінці
Будинки, побудовані в 30-х - наприкінці 50-х років минулого століття, в просторіччі звані сталинками, завжди цікавили покупців вторинки завдяки своїм безперечних переваг: високим стелям, великим вікнам, хорошою площі. Однак ремонт в сталінці вимагає великих вкладень, і причина тому - зношені інженерні комунікації, необхідність заміни проводки і серйозні роботи з вирівнюванням підлоги і стін.
Детальніше
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.
Стиль стімпанк в інтер'єрі
Стиль стімпанк в інтер'єрі
Існує величезна кількість стилів інтер'єру, здатних не просто перетворити, а зробити будинок неповторним, унікальним і єдиним. Але всіх їх перевершив стімпанк - стиль, не побоїмося слова, фантастичний.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень