Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент

З давніх-давен вважалося, що будинок може в повній мірі розповісти про свого господаря. Риси характеру і особисті переваги безсумнівно залишать відбиток на дизайні інтер'єру. Актуальні теорії сучасного світу розглядають інтер'єр як знакової системи, де кожен складовий компонент на емоційному рівні має своє особливе значення. Але що ще впливає на вибір дизайну житлового приміщення? Про це детальніше розповість психолог Д. Гуляєв.

Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент

Загальні уявлення і значимість темпераменту

Наративний психолог, психолог-консультант Д. Гуляєв стверджує, що під темпераментом варто розуміти індивідуальні особливості людської нервової системи. При цьому кожному з нас властива своя сила, стійкість психічних процесів. А домогтися повної гармонії можна виключно при правильному підборі інтер'єру.

Хтось потребує яскравих емоційних стимулах, і тоді оптимальним варіантом для такої людини стане використання динамічного інтер'єру. Він не буде набридає і завжди зможе розбурхувати. Для деяких людей необхідний інтер'єр-тиша. Крім основних відмінностей між типами темпераменту, важливо розуміти, що існують більш тонкі задоволення. До їх числа можна віднести смислові, емоційні та смакові задоволення.

На що варто звернути увагу холерикові

Характерними рисами холериків є яскравість, часта зміна і виклик усьому навколишньому. Такі натур повинні постійно перебувати в душевній рівновазі, саморозумінні. Але щоб «творити свій світ» холерикові не варто забувати про достатню кількість повітря і вільного простору. Хай-тек - той дизайн, який в повній мірі підійде для власників викликає типу темпераменту. Він зможе заспокоїти і утихомирити бурхливу натуру. Не менш актуальне використання пастельних тонів.

Яким має бути житло меланхоліка

Меланхоліків часто називають мрійниками. Класичне або готичне напрям в створенні інтер'єру прийде їм до речі. Меблі повинна бути одночасно красивою, м'якою. Що стосується колірної палітри, то можна сміливо використовувати жовті, малинові або теракотові відтінки, бірюзовий або світло-оранжевий.

Підняти настрій цих творчих особистостей зможе застосування в інтер'єрі різних декоративних елементів.

Специфіка інтер'єру для сангвініків

Сангвініки потребують строкатому і викликає дизайні інтер'єру. Люди з таким типом темпераменту гостинні, люблять хвалитися кожним куточком в будинку. Підтримати їх життєрадісний тонус зможуть бурштинові, сині, жовті і теракотові відтінки.

Також сангвініки просто не можуть гармонійно існувати в умовах обмеженого простору. У будинку повинно бути багато світла, дзеркал. Що стосується стилю, то таким особистостям підійде постмодерн або класика.

Житло флегматика

Флегматики - неквапливі і розмірені люди. Вони цінують якісні речі, тому вважають за краще купувати їх варто їх хороших матеріалів. Невід'ємними складовими житла флегматиків є практичність і довговічність. Колірна палітра повинна бути блакитною, білою, пісочної. Також в приміщенні непогано виглядатимуть старовинні декоративні елементи, меблі, килими тощо

Дизайн інтер'єру може відображати нашу соціальну приналежність, цінності, мрії, стиль життя. А вибудовуючи його самостійно ми дозволяємо створювати нові відносини з реальним і бажаним оточенням. Саме з тими людьми, на які ми орієнтуємося. Тому не варто нехтувати порадами досвідченого психолога і спробувати відшукати свою гармонію під свою темперамент.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 227 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору