• Головна
  • Блог
  • Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент

Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент

Зміст
Загальні уявлення і значимість темпераменту
На що варто звернути увагу холерикові
Яким має бути житло меланхоліка
Специфіка інтер'єру для сангвініків
Житло флегматика

З давніх-давен вважалося, що будинок може в повній мірі розповісти про свого господаря. Риси характеру і особисті переваги безсумнівно залишать відбиток на дизайні інтер'єру. Актуальні теорії сучасного світу розглядають інтер'єр як знакової системи, де кожен складовий компонент на емоційному рівні має своє особливе значення. Але що ще впливає на вибір дизайну житлового приміщення? Про це детальніше розповість психолог Д. Гуляєв.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Загальні уявлення і значимість темпераменту

Наративний психолог, психолог-консультант Д. Гуляєв стверджує, що під темпераментом варто розуміти індивідуальні особливості людської нервової системи. При цьому кожному з нас властива своя сила, стійкість психічних процесів. А домогтися повної гармонії можна виключно при правильному підборі інтер'єру.

Хтось потребує яскравих емоційних стимулах, і тоді оптимальним варіантом для такої людини стане використання динамічного інтер'єру. Він не буде набридає і завжди зможе розбурхувати. Для деяких людей необхідний інтер'єр-тиша. Крім основних відмінностей між типами темпераменту, важливо розуміти, що існують більш тонкі задоволення. До їх числа можна віднести смислові, емоційні та смакові задоволення.

На що варто звернути увагу холерикові

Характерними рисами холериків є яскравість, часта зміна і виклик усьому навколишньому. Такі натур повинні постійно перебувати в душевній рівновазі, саморозумінні. Але щоб «творити свій світ» холерикові не варто забувати про достатню кількість повітря і вільного простору. Хай-тек - той дизайн, який в повній мірі підійде для власників викликає типу темпераменту. Він зможе заспокоїти і утихомирити бурхливу натуру. Не менш актуальне використання пастельних тонів.

Яким має бути житло меланхоліка

Меланхоліків часто називають мрійниками. Класичне або готичне напрям в створенні інтер'єру прийде їм до речі. Меблі повинна бути одночасно красивою, м'якою. Що стосується колірної палітри, то можна сміливо використовувати жовті, малинові або теракотові відтінки, бірюзовий або світло-оранжевий.

Підняти настрій цих творчих особистостей зможе застосування в інтер'єрі різних декоративних елементів.

Специфіка інтер'єру для сангвініків

Сангвініки потребують строкатому і викликає дизайні інтер'єру. Люди з таким типом темпераменту гостинні, люблять хвалитися кожним куточком в будинку. Підтримати їх життєрадісний тонус зможуть бурштинові, сині, жовті і теракотові відтінки.

Також сангвініки просто не можуть гармонійно існувати в умовах обмеженого простору. У будинку повинно бути багато світла, дзеркал. Що стосується стилю, то таким особистостям підійде постмодерн або класика.

Житло флегматика

Флегматики - неквапливі і розмірені люди. Вони цінують якісні речі, тому вважають за краще купувати їх варто їх хороших матеріалів. Невід'ємними складовими житла флегматиків є практичність і довговічність. Колірна палітра повинна бути блакитною, білою, пісочної. Також в приміщенні непогано виглядатимуть старовинні декоративні елементи, меблі, килими тощо

Дизайн інтер'єру може відображати нашу соціальну приналежність, цінності, мрії, стиль життя. А вибудовуючи його самостійно ми дозволяємо створювати нові відносини з реальним і бажаним оточенням. Саме з тими людьми, на які ми орієнтуємося. Тому не варто нехтувати порадами досвідченого психолога і спробувати відшукати свою гармонію під свою темперамент.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як заховати на стіні дроти від телевізора: способи маскування кабелів
При облаштуванні домашнього кінотеатру телевізор найчастіше монтується на стіну. Подібний принцип використовується і при покупці телевізорів з великою діагоналлю, набагато зручніше дивитися зображення з великого екрану, який знаходиться трохи вище рівня очей.
Детальніше
Дизайн маленької вітальні 2021
Дизайн маленької вітальні 2021
Дизайнерська робота з вітальнями невеликих розмірів, має ряд труднощів, адже середньостатистична сім'я проводить весь свій вільний час, саме в цих апартаментах
Стиль онто-арт
Стиль онто-арт
Онто-арт - це стиль в інтер'єрі, який є настільки особливим і самобутнім, що про нього вкрай мало хто чув. Безумовно, про нього знають поціновувачі мистецтва і дизайнери інтер'єрів, але для обивателів ці два слова, як правило, говорять украй мало.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00