• Головна
  • Блог
  • Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент

Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент

Зміст
Загальні уявлення і значимість темпераменту
На що варто звернути увагу холерикові
Яким має бути житло меланхоліка
Специфіка інтер'єру для сангвініків
Житло флегматика

З давніх-давен вважалося, що будинок може в повній мірі розповісти про свого господаря. Риси характеру і особисті переваги безсумнівно залишать відбиток на дизайні інтер'єру. Актуальні теорії сучасного світу розглядають інтер'єр як знакової системи, де кожен складовий компонент на емоційному рівні має своє особливе значення. Але що ще впливає на вибір дизайну житлового приміщення? Про це детальніше розповість психолог Д. Гуляєв.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Загальні уявлення і значимість темпераменту

Наративний психолог, психолог-консультант Д. Гуляєв стверджує, що під темпераментом варто розуміти індивідуальні особливості людської нервової системи. При цьому кожному з нас властива своя сила, стійкість психічних процесів. А домогтися повної гармонії можна виключно при правильному підборі інтер'єру.

Хтось потребує яскравих емоційних стимулах, і тоді оптимальним варіантом для такої людини стане використання динамічного інтер'єру. Він не буде набридає і завжди зможе розбурхувати. Для деяких людей необхідний інтер'єр-тиша. Крім основних відмінностей між типами темпераменту, важливо розуміти, що існують більш тонкі задоволення. До їх числа можна віднести смислові, емоційні та смакові задоволення.

На що варто звернути увагу холерикові

Характерними рисами холериків є яскравість, часта зміна і виклик усьому навколишньому. Такі натур повинні постійно перебувати в душевній рівновазі, саморозумінні. Але щоб «творити свій світ» холерикові не варто забувати про достатню кількість повітря і вільного простору. Хай-тек - той дизайн, який в повній мірі підійде для власників викликає типу темпераменту. Він зможе заспокоїти і утихомирити бурхливу натуру. Не менш актуальне використання пастельних тонів.

Яким має бути житло меланхоліка

Меланхоліків часто називають мрійниками. Класичне або готичне напрям в створенні інтер'єру прийде їм до речі. Меблі повинна бути одночасно красивою, м'якою. Що стосується колірної палітри, то можна сміливо використовувати жовті, малинові або теракотові відтінки, бірюзовий або світло-оранжевий.

Підняти настрій цих творчих особистостей зможе застосування в інтер'єрі різних декоративних елементів.

Специфіка інтер'єру для сангвініків

Сангвініки потребують строкатому і викликає дизайні інтер'єру. Люди з таким типом темпераменту гостинні, люблять хвалитися кожним куточком в будинку. Підтримати їх життєрадісний тонус зможуть бурштинові, сині, жовті і теракотові відтінки.

Також сангвініки просто не можуть гармонійно існувати в умовах обмеженого простору. У будинку повинно бути багато світла, дзеркал. Що стосується стилю, то таким особистостям підійде постмодерн або класика.

Житло флегматика

Флегматики - неквапливі і розмірені люди. Вони цінують якісні речі, тому вважають за краще купувати їх варто їх хороших матеріалів. Невід'ємними складовими житла флегматиків є практичність і довговічність. Колірна палітра повинна бути блакитною, білою, пісочної. Також в приміщенні непогано виглядатимуть старовинні декоративні елементи, меблі, килими тощо

Дизайн інтер'єру може відображати нашу соціальну приналежність, цінності, мрії, стиль життя. А вибудовуючи його самостійно ми дозволяємо створювати нові відносини з реальним і бажаним оточенням. Саме з тими людьми, на які ми орієнтуємося. Тому не варто нехтувати порадами досвідченого психолога і спробувати відшукати свою гармонію під свою темперамент.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети у Вінниці
Правильно підібрані, якісні жалюзі - це дуже хороша інвестиція в затишок і комфорт будинку. Сьогодні жалюзі і ролети захищають від надлишку сонячного світла, від зайвого шуму, а деякі - ще й від злому.
Детальніше
Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі
Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі
Існує безліч помилок щодо поєднання правильно поєднання кольорів в інтер'єрі та одязі. Багато забобони вже просто не актуальні, залишимо їх прихильникам консервативного погляду на життя.
Броньовані ролети
Броньовані ролети
До різного роду ролетів і жалюзі все вже давно звикли: це - функціональна захист від занадто яскравих сонячних променів, від перегріву приміщення, якісно підібрані ролети або жалюзі дозволяють зберігати тепло в приміщенні навіть в самий холодний сезон.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень