• Головна
  • Блог
  • Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення

Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення

Зміст
Як застосувати телевізор-проектор в інтер'єрі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Телевізор в сучасній квартирі, це вже набагато більше, ніж просто транслятор телеканалів. Технології дозволили зробити моделі телевізорів тонкими і функціональними. У той же час істотно трансформувалися і проектори: вони можуть те ж саме, що і телевізор, але представляють зовсім інший клас техніки. За рахунок специфіки телевізорів-проекторів їх можна гармонійно і практично вписати в інтер'єр. Там, де телевізор буде просто займати місце, проектор здатний привнести функціональність.
 

Як застосувати телевізор-проектор в інтер'єрі

Перед придбанням проектора дуже бажано попередньо затурбується місцем його розміщення. Найкращий результат вдасться отримати, якщо закладати розміщення проектора ще на етапі дизайн-проекту інтер'єру. Також особливості розташування будуть залежати і від самого проектора. У різних компаній і моделей пристроїв різні характеристики, які важливо врахувати, щоб отримати якісну картинку. Якщо у вас мета гармонійно інтегрувати проектор в уже існуючий інтер'єр, то це також можливо зробити з огляду на деякі нюанси.
 
Використання проектора в дизайні інтер'єру дозволить розставити певні акценти і облаштувати простір так, щоб воно відповідало побажанням замовника. Такий напрям в дизайні приміщень, як проекційний дизайн, навмисно вибудовується навколо проекторів роблячи їх головною особливістю декору. Його суть полягає в тому, щоб за допомогою проектора створити статичні або «живі» зображення на стінах. Залежно від настрою тематичні зображення легко міняються, переорієнтувати декор в необхідний на даний момент. Такий спосіб не вимагає фізичного ремонту, як фарбування стін, заміна шпалер і т.д. Завдяки подібного рішення з'являється можливість міняти декор скільки завгодно довго і без обмежень.
 
Проекційний дизайн може стати і відмінним доповненням до вже існуючого інтер'єру. Крім трансляції зображень і відеоряду, за допомогою спеціального програмного забезпечення можна також створити інтерактивні проекції, всілякі ефекти, які перетворять приміщення.
 
Телевізор-проектор відмінно вписується в дизайн приміщення виконаного в стилі хай-тек, де важлива технологічна складова. Він ідеально вбудовується і надає приміщенню родзинку. Крім цього проектор не займе багато місця.
 
Також проектор важливий в інтер'єрі приміщень, коли необхідно приховати будь-яку побутову техніку. Наприклад, це потрібно при проектуванні строго класичного дизайну або ретро-стилю. Будь-яка сучасна техніка буде кидатися в очі і порушувати концепцію. Щоб вирішити дану проблему, дизайнери всіляко експериментують, наприклад, виконуючи спеціальні короби в стилі інтер'єру для розміщення телевізора. Таким чином залишається видимим тільки екран. У підсумку виглядає це рішення спірним. Набагато простіше для цього завдання використовувати проектор. У неактивному стані полотно для зображення просто згортається.
 
Ще один спосіб використання проектора в інтер'єрі: зонування за допомогою полотна. Розгорнуте полотно проектора дозволить розділити приміщення на різні зони, які при необхідності дуже просто об'єднати в один простір. Вирішується і друге завдання: не потрібно займати місце під телевізор.
 
Для проектора потрібно мінімальне освітлення в кімнаті, тому для захисту приміщення від сонячних променів оптимально використовувати жалюзі або ролети. Вони створюють відповідні для оптимальної роботи проектора умови.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Ариана 03.12.2020 в 14:11
new comment
Мне так нравится этот подход к проекторам в гостиной. Это стильно, немного винтажно, выдает творческую натуру хозяина. И мало у кого есть.
Ася 28.10.2019 в 08:03
new comment
Проекторы давно используются в домашних интерьерах. Они создают атмосферу кинотеатра, при помощи заставок можно использовать как дополнительный декор. Наиболее актуальны в таком решении жалюзи. Они обеспечат отличную защиту.
Илья 27.10.2019 в 17:04
new comment
Да и смотреть какой-то фильм гораздо приятнее с проектором. Чем на небольшом телевизоре.
Fatma 24.10.2019 в 16:59
new comment
Однозначно такой телевизор лучшее решение из-за его размеров. Так же он дополнит любую гостиную.
Отменить
Додати коментар
Декор склопакетів - Фацетні вставки і гнуте скло
Якщо раніше гнуте скло в основному могло бути використано для фасадів та вхідних дверей в торгово-розважальних центрах, то зараз таке скло використовується і в індивідуальному будівництві заміських будинків і котеджів.
Детальніше
Римська штора з пензликом в інтер'єрі
Римська штора з пензликом в інтер'єрі
Римські штори в інтер'єрі сучасної вітальні, кухні, спальні, дитячої та навіть ванній виглядають просто відмінно, як видно на фото.
Штори для вітальні як вибрати
Штори для вітальні як вибрати
Завершити оформлення вітальні в будинку слід правильними шторами. Ми підкажемо, які штори вибрати для вітальні. Як вибрати штори в вітальню. Центральним місцем для всього будинку можна вважати вітальню - саме сюди прагнуть всі домашні, щоб провести свій вільний час у колі сім'ї. Головні події сімейного життя також відбуваються в цій кімнаті: тут за сімейними розмовами приймають важливі рішення, проводять час з гостями, вітають рідних зі святами і збирають близьких, якщо є привід для торжества. За вітальні можна судити про смаки та вподобання всієї родини, тому, працюючи над інтер'єром цієї кімнати, необхідно враховувати всі дрібниці і деталі. Не можна нехтувати і дизайном штор для вітальні - вони є важливим елементом для створення затишної обстановки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00