Філії
руукр
  • Головна
  • Блог
  • Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення

Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення

Зміст
Як застосувати телевізор-проектор в інтер'єрі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Телевізор в сучасній квартирі, це вже набагато більше, ніж просто транслятор телеканалів. Технології дозволили зробити моделі телевізорів тонкими і функціональними. У той же час істотно трансформувалися і проектори: вони можуть те ж саме, що і телевізор, але представляють зовсім інший клас техніки. За рахунок специфіки телевізорів-проекторів їх можна гармонійно і практично вписати в інтер'єр. Там, де телевізор буде просто займати місце, проектор здатний привнести функціональність.

Як застосувати телевізор-проектор в інтер'єрі

Перед придбанням проектора дуже бажано попередньо затурбується місцем його розміщення. Найкращий результат вдасться отримати, якщо закладати розміщення проектора ще на етапі дизайн-проекту інтер'єру. Також особливості розташування будуть залежати і від самого проектора. У різних компаній і моделей пристроїв різні характеристики, які важливо врахувати, щоб отримати якісну картинку. Якщо у вас мета гармонійно інтегрувати проектор в уже існуючий інтер'єр, то це також можливо зробити з огляду на деякі нюанси.
 
Використання проектора в дизайні інтер'єру дозволить розставити певні акценти і облаштувати простір так, щоб воно відповідало побажанням замовника. Такий напрям в дизайні приміщень, як проекційний дизайн, навмисно вибудовується навколо проекторів роблячи їх головною особливістю декору. Його суть полягає в тому, щоб за допомогою проектора створити статичні або «живі» зображення на стінах. Залежно від настрою тематичні зображення легко міняються, переорієнтувати декор в необхідний на даний момент. Такий спосіб не вимагає фізичного ремонту, як фарбування стін, заміна шпалер і т.д. Завдяки подібного рішення з'являється можливість міняти декор скільки завгодно довго і без обмежень.
 
Проекційний дизайн може стати і відмінним доповненням до вже існуючого інтер'єру. Крім трансляції зображень і відеоряду, за допомогою спеціального програмного забезпечення можна також створити інтерактивні проекції, всілякі ефекти, які перетворять приміщення.
 
Телевізор-проектор відмінно вписується в дизайн приміщення виконаного в стилі хай-тек, де важлива технологічна складова. Він ідеально вбудовується і надає приміщенню родзинку. Крім цього проектор не займе багато місця.
 
Також проектор важливий в інтер'єрі приміщень, коли необхідно приховати будь-яку побутову техніку. Наприклад, це потрібно при проектуванні строго класичного дизайну або ретро-стилю. Будь-яка сучасна техніка буде кидатися в очі і порушувати концепцію. Щоб вирішити дану проблему, дизайнери всіляко експериментують, наприклад, виконуючи спеціальні короби в стилі інтер'єру для розміщення телевізора. Таким чином залишається видимим тільки екран. У підсумку виглядає це рішення спірним. Набагато простіше для цього завдання використовувати проектор. У неактивному стані полотно для зображення просто згортається.
 
Ще один спосіб використання проектора в інтер'єрі: зонування за допомогою полотна. Розгорнуте полотно проектора дозволить розділити приміщення на різні зони, які при необхідності дуже просто об'єднати в один простір. Вирішується і друге завдання: не потрібно займати місце під телевізор.
 
Для проектора потрібно мінімальне освітлення в кімнаті, тому для захисту приміщення від сонячних променів оптимально використовувати жалюзі або ролети. Вони створюють відповідні для оптимальної роботи проектора умови.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 27.10.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Ариана 03.12.2020 в 14:11
new comment
Мне так нравится этот подход к проекторам в гостиной. Это стильно, немного винтажно, выдает творческую натуру хозяина. И мало у кого есть.
Ася 28.10.2019 в 08:03
new comment
Проекторы давно используются в домашних интерьерах. Они создают атмосферу кинотеатра, при помощи заставок можно использовать как дополнительный декор. Наиболее актуальны в таком решении жалюзи. Они обеспечат отличную защиту.
Илья 27.10.2019 в 17:04
new comment
Да и смотреть какой-то фильм гораздо приятнее с проектором. Чем на небольшом телевизоре.
Fatma 24.10.2019 в 16:59
new comment
Однозначно такой телевизор лучшее решение из-за его размеров. Так же он дополнит любую гостиную.
Отменить
Додати коментар
Стиль неопластицизм в інтер'єрі
Правильно підібраний стиль в інтер'єрі - це не менш важливо, ніж правильно і якісно виконаний ремонт в цілому. Саме стиль інтер'єру відповідає за настрій будинку, саме правильний стиль здатний налаштувати на релакс, або ж, навпаки, заряджати енергією.
Детальніше
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату
Які тканини використовуються для вертикальних тканинних жалюзі?
Які тканини використовуються для вертикальних тканинних жалюзі?
В офісі, громадському / навчальному закладі, на дачі або в квартирі - вертикальні жалюзі з тканини доречні завжди Тканини можуть використовуватися найрізноманітніші: найтонші натуральні шовкові, важкі гардинні і жакардові тканини (з машинною вишивкою).

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень