Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення

Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення

Телевізор в сучасній квартирі, це вже набагато більше, ніж просто транслятор телеканалів. Технології дозволили зробити моделі телевізорів тонкими і функціональними. У той же час істотно трансформувалися і проектори: вони можуть те ж саме, що і телевізор, але представляють зовсім інший клас техніки. За рахунок специфіки телевізорів-проекторів їх можна гармонійно і практично вписати в інтер'єр. Там, де телевізор буде просто займати місце, проектор здатний привнести функціональність.
 

Як застосувати телевізор-проектор в інтер'єрі

Перед придбанням проектора дуже бажано попередньо затурбується місцем його розміщення. Найкращий результат вдасться отримати, якщо закладати розміщення проектора ще на етапі дизайн-проекту інтер'єру. Також особливості розташування будуть залежати і від самого проектора. У різних компаній і моделей пристроїв різні характеристики, які важливо врахувати, щоб отримати якісну картинку. Якщо у вас мета гармонійно інтегрувати проектор в уже існуючий інтер'єр, то це також можливо зробити з огляду на деякі нюанси.
 
Використання проектора в дизайні інтер'єру дозволить розставити певні акценти і облаштувати простір так, щоб воно відповідало побажанням замовника. Такий напрям в дизайні приміщень, як проекційний дизайн, навмисно вибудовується навколо проекторів роблячи їх головною особливістю декору. Його суть полягає в тому, щоб за допомогою проектора створити статичні або «живі» зображення на стінах. Залежно від настрою тематичні зображення легко міняються, переорієнтувати декор в необхідний на даний момент. Такий спосіб не вимагає фізичного ремонту, як фарбування стін, заміна шпалер і т.д. Завдяки подібного рішення з'являється можливість міняти декор скільки завгодно довго і без обмежень.
 
Проекційний дизайн може стати і відмінним доповненням до вже існуючого інтер'єру. Крім трансляції зображень і відеоряду, за допомогою спеціального програмного забезпечення можна також створити інтерактивні проекції, всілякі ефекти, які перетворять приміщення.
 
Телевізор-проектор відмінно вписується в дизайн приміщення виконаного в стилі хай-тек, де важлива технологічна складова. Він ідеально вбудовується і надає приміщенню родзинку. Крім цього проектор не займе багато місця.
 
Також проектор важливий в інтер'єрі приміщень, коли необхідно приховати будь-яку побутову техніку. Наприклад, це потрібно при проектуванні строго класичного дизайну або ретро-стилю. Будь-яка сучасна техніка буде кидатися в очі і порушувати концепцію. Щоб вирішити дану проблему, дизайнери всіляко експериментують, наприклад, виконуючи спеціальні короби в стилі інтер'єру для розміщення телевізора. Таким чином залишається видимим тільки екран. У підсумку виглядає це рішення спірним. Набагато простіше для цього завдання використовувати проектор. У неактивному стані полотно для зображення просто згортається.
 
Ще один спосіб використання проектора в інтер'єрі: зонування за допомогою полотна. Розгорнуте полотно проектора дозволить розділити приміщення на різні зони, які при необхідності дуже просто об'єднати в один простір. Вирішується і друге завдання: не потрібно займати місце під телевізор.
 
Для проектора потрібно мінімальне освітлення в кімнаті, тому для захисту приміщення від сонячних променів оптимально використовувати жалюзі або ролети. Вони створюють відповідні для оптимальної роботи проектора умови.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 541 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору