Плитка для ванної кімнати

Зміст
Переваги використання плитки для ванної
Як вибрати плитку для ванної

Плитка для ванною залишається найбільш поширеним матеріалів в процесі проведення ремонту. Основна причина популярності - висока стійкість до впливу води і механічних пошкоджень. Після закінчення будівельних робіт, плитка буде кілька років радувати вас привабливим зовнішнім виглядом. Різноманітність колірного оформлення дозволяє підібрати той варіант, який буде більш переважний саме вам.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги використання плитки для ванної

Серед достоїнств кахельної плитки варто виділити кілька основних:

  • різноманітність фактурних і колірних рішень - можна підібрати варіанти під дерево, цегла, металу або тканину;
  • кахельна плитка виділяється відмінним рівнем зносостійкості, тому навіть через кілька років не втратить свого первісного вигляду, незалежно від умов використання;
  • установка не займає багато часу і може здійснюватися самостійно;
  • кахельна плитка відрізняється високою стійкістю до багатьох миючих засобів, в тому числі агресивних хімічних, але не рекомендується використовувати абразиви щоб не пошкодити
  • гладку поверхню плитки;
  • плитка зберігає свій первісний вигляд навіть за умови експлуатації в приміщенні з різкими температурними стрибками.


При дотриманні умов монтування і дбайливому використанні, кахельна плитка здатна протриматися кілька десятиліть.

Як вибрати плитку для ванної

При виборі матеріалу необхідно в першу чергу враховувати, для яких поверхонь буде використовуватися плитка - стін або підлоги. Це важливо, тому що стіни стикаються з меншим впливом, на відміну від статі. Тому і кахель для підлогового покриття повинен встановлюватися товщі - 1,2-1,5 см, для стін досить використання кахлю товщиною до 1 см.

Важливий критерій при виборі плитки - відповідність площі приміщення розміром самої плитки. Тому при обробці невеликій ванній в пріоритеті використання невеликої плитки. В іншому випадку вам доведеться часто обрізати краю плитки. Не менш важливими критеріями є:

якість плитки - кожен елемент повинен бути ідентичною форми, на поверхні не повинно бути ніяких виступів, западин, відколів або пошкоджень;
бренд-виробник - краще купувати матеріал від перевірених фірм, які надають гарантію на свою продукцію і вже не перший рік поставляють товари на ринку;
наявність малюнка і його розташування - актуально при необхідності обрізки, в такому випадку важливо дотримуватися параметри, щоб малюнок збігався при стикуванні обрізаних плиток.

Ідеальний варіант - використання готових колекцій. Найчастіше подібну послугу надають компанії, які вже давно працюють і розробили кілька ліній товарів, які можуть поєднуватися між собою. Колекції кахельних плит об'єднують в собі продукцію для підлоги і стін, в такому випадку вам не доведеться докладати додаткові зусилля, щоб підібрати кахель в тон.

Подібні колекції найчастіше доповнюються елементами декору, які є актуальними для будь-якої ванної - бордюри, прикраси і т.п.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 27.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Ядрова И. 29.10.2020 в 19:48
new comment
Мне нравится так же темня плитка для ванной комнаты, а так же чтобы под напольную плитку можно было установить подогрев. Так же для ванной комнаты, главное, чтобы напольная плитка не сильно скользила.
Gala 23.10.2020 в 11:24
new comment
Мне нравится, когда в ванной комнате плитка нескольких расцветок, которые между собой сочетаются.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети в Лисичанську
Жалюзі і ролети - це справжній маст-хев в будь-якому будинку. Вони допомагають регулювати освітленість, опціонально - захищати житло від злому, підтримувати оптимальну температуру, ізолювати приміщення від шуму, - жалюзі це суцільні плюси.
Детальніше
Кабінет на балконі
Кабінет на балконі
Дізнайтеся якомога дуже просто і ефективно оформити кабінет на балконі! Кабінет на балконі підійде для тих, хто працює або навчається вдома і багато часу проводить за комп'ютером. як правильно облаштувати особистий кабінет на балконі і втілити в дійсність мрію.
Що таке рулонні штори?
Що таке рулонні штори?
Якщо ви вирішили зробити свій будинок більш комфортним і сучасним, то ролетні штори - варіант саме для вас. Вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр і прослужать максимально довго.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00