Плитка для ванної кімнати

Зміст
Переваги використання плитки для ванної
Як вибрати плитку для ванної

Плитка для ванною залишається найбільш поширеним матеріалів в процесі проведення ремонту. Основна причина популярності - висока стійкість до впливу води і механічних пошкоджень. Після закінчення будівельних робіт, плитка буде кілька років радувати вас привабливим зовнішнім виглядом. Різноманітність колірного оформлення дозволяє підібрати той варіант, який буде більш переважний саме вам.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги використання плитки для ванної

Серед достоїнств кахельної плитки варто виділити кілька основних:

  • різноманітність фактурних і колірних рішень - можна підібрати варіанти під дерево, цегла, металу або тканину;
  • кахельна плитка виділяється відмінним рівнем зносостійкості, тому навіть через кілька років не втратить свого первісного вигляду, незалежно від умов використання;
  • установка не займає багато часу і може здійснюватися самостійно;
  • кахельна плитка відрізняється високою стійкістю до багатьох миючих засобів, в тому числі агресивних хімічних, але не рекомендується використовувати абразиви щоб не пошкодити
  • гладку поверхню плитки;
  • плитка зберігає свій первісний вигляд навіть за умови експлуатації в приміщенні з різкими температурними стрибками.


При дотриманні умов монтування і дбайливому використанні, кахельна плитка здатна протриматися кілька десятиліть.

Як вибрати плитку для ванної

При виборі матеріалу необхідно в першу чергу враховувати, для яких поверхонь буде використовуватися плитка - стін або підлоги. Це важливо, тому що стіни стикаються з меншим впливом, на відміну від статі. Тому і кахель для підлогового покриття повинен встановлюватися товщі - 1,2-1,5 см, для стін досить використання кахлю товщиною до 1 см.

Важливий критерій при виборі плитки - відповідність площі приміщення розміром самої плитки. Тому при обробці невеликій ванній в пріоритеті використання невеликої плитки. В іншому випадку вам доведеться часто обрізати краю плитки. Не менш важливими критеріями є:

якість плитки - кожен елемент повинен бути ідентичною форми, на поверхні не повинно бути ніяких виступів, западин, відколів або пошкоджень;
бренд-виробник - краще купувати матеріал від перевірених фірм, які надають гарантію на свою продукцію і вже не перший рік поставляють товари на ринку;
наявність малюнка і його розташування - актуально при необхідності обрізки, в такому випадку важливо дотримуватися параметри, щоб малюнок збігався при стикуванні обрізаних плиток.

Ідеальний варіант - використання готових колекцій. Найчастіше подібну послугу надають компанії, які вже давно працюють і розробили кілька ліній товарів, які можуть поєднуватися між собою. Колекції кахельних плит об'єднують в собі продукцію для підлоги і стін, в такому випадку вам не доведеться докладати додаткові зусилля, щоб підібрати кахель в тон.

Подібні колекції найчастіше доповнюються елементами декору, які є актуальними для будь-якої ванної - бордюри, прикраси і т.п.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як реалізувати стиль неокласика в інтер'єрі
Неокласика Поєднуватися в собі розкіш класики і сучасну функціональність. Розбираємося, як оформити квартиру таким чином. Насправді неокласика в інтер'єрі - це не завжди химерність ліній, вензелі, камін, годинник. Це дуже гнучкий стиль, який можна обіграти практично на будь-якої площі, навіть в маленькій кімнаті.
Детальніше
Як вибрати диван
Як вибрати диван
Купуючи новий диван, ви повинні пам'ятати про кілька аспектів, які допоможуть вам у виборі ідеальної моделі. Якщо ви будете слідувати простим порадам, то забезпечите бажаний затишок для себе і своїх близьких.
Що краще встановити на кухонних вікнах
Що краще встановити на кухонних вікнах
Сьогоднішнє різноманітність різних сонцезахисних систем для будинку досить велике. Проте, конкуренція між ними і класичними шторами існує до цих пір: і досить серйозна.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень