Обробка стін спальні

Обробка стін спальні

Прикрасити спальню здається нескладним завданням. Досить поставити зручне ліжко, шафу, тумбочку і можна створити затишну кімнату для сну. Однак в такому інтер'єрі не вистачає індивідуальності, атмосфери, стилю. Функція цієї кімнати - приносити комфорт і розслаблення не тільки тілу, а й естетичним почуттям, тому так важлива обробка стін.

Спальні можуть відрізнятися за стилем, але їх завжди об'єднує один елемент: ліжко, найчастіше, стоїть біля стіни. А найважливіша при облаштуванні спальної кімнати - стіна, яка розташована біля голови. Саме вона визначає характер всього приміщення. З цієї причини розміщені на ній прикраси не повинні бути випадковими. Вибрати обробку не завжди просто, а безліч рішень, доступних на ринку, тільки плутають покупця. Щоб вирішити цю проблему, варто розглянути найцікавіші ідеї, якими можна надихнутися при облаштуванні простору.

Цегла

Вона буває різних видів, малюнків, кольорів і фактур, що робить його привабливою альтернативою шпалерам або фарбам. Цегла природно вписується в промислові інтер'єри, а також буде добре виглядати в більш вишуканих стилях - сільському або прованському.

Бетон

Альтернативне рішення - оформлення стіни гіпсовими панелями або просоченими бетонними плитами. Хоча ці матеріали здаються надзвичайно грубими і неприємними, їх легко пом'якшити за допомогою делікатних аксесуарів, таких як величезні м'які подушки, покладені на ліжко, або пухнасті килими, що покривають підлогу.

Фарба

Це один з найбільш очевидних варіантів, але це не означає, що він менш цікавий. Різні типи фарб, технік малювання, багата палітра кольорів і способи їх комбінування створюють безліч можливостей - все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей. Адже стіна не обов'язково повинна бути однорідною за кольором, на ній добре будуть виглядати контрастні композиції: смуги або інші геометричні форми. На штукатурці можуть з'явитися навіть художні малюнки, наприклад, портрет господарів будинку, або візерунки, намальовані за спеціальним шаблоном.

Шпалери і фотошпалери

Паперові шпалери знову стають популярними, головним чином тому, що з їх допомогою відносно швидко і легко створити унікальну композицію. У головах ліжка можуть з'явитися геометричні фігури, зображення улюбленого персонажа з відомих творів поп-культури, пейзажі з усіх кінців світу, величезна сімейне фото або рослинний орнамент.

Дерево

Старий тренд був трохи змінений і дерев'яне оформлення знову використовується для декору спальні. Тепер набагато більше уваги приділяється збереженню і розкриттю характерною текстури деревини і її природного кольору. Якості цієї сировини підкреслюють морилками і маслом, в більш сміливих варіантах його перефарбовують в химерні яскраві кольори. Всупереч зовнішнім виглядом дерево, як і цегла, впишеться в будь-який стиль. Їх можна монтувати у вигляді шпону, дошок МДФ, колоди або навіть дощок для підлоги.

Старый тренд был немного изменен и деревянное оформление снова используется для декора спальни. Теперь гораздо больше внимания уделяется сохранению и раскрытию характерной текстуры древесины и ее естественного цвета. Качества этого сырья подчеркнуты морилками и маслом, в более смелых вариантах его перекрашивают в причудливые яркие цвета. Вопреки внешнему виду дерево, как и кирпич, впишется в любой стиль. Их можно монтировать в виде шпона на доски МДФ, бревна или даже досок для пола.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 13.08.2020
Просмотрено: 80 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору