Обробка стін спальні

Зміст
Цегла
Бетон
Фарба
Шпалери і фотошпалери
Дерево

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Прикрасити спальню здається нескладним завданням. Досить поставити зручне ліжко, шафу, тумбочку і можна створити затишну кімнату для сну. Однак в такому інтер'єрі не вистачає індивідуальності, атмосфери, стилю. Функція цієї кімнати - приносити комфорт і розслаблення не тільки тілу, а й естетичним почуттям, тому так важлива обробка стін.

Спальні можуть відрізнятися за стилем, але їх завжди об'єднує один елемент: ліжко, найчастіше, стоїть біля стіни. А найважливіша при облаштуванні спальної кімнати - стіна, яка розташована біля голови. Саме вона визначає характер всього приміщення. З цієї причини розміщені на ній прикраси не повинні бути випадковими. Вибрати обробку не завжди просто, а безліч рішень, доступних на ринку, тільки плутають покупця. Щоб вирішити цю проблему, варто розглянути найцікавіші ідеї, якими можна надихнутися при облаштуванні простору.

Цегла

Вона буває різних видів, малюнків, кольорів і фактур, що робить його привабливою альтернативою шпалерам або фарбам. Цегла природно вписується в промислові інтер'єри, а також буде добре виглядати в більш вишуканих стилях - сільському або прованському.

Бетон

Альтернативне рішення - оформлення стіни гіпсовими панелями або просоченими бетонними плитами. Хоча ці матеріали здаються надзвичайно грубими і неприємними, їх легко пом'якшити за допомогою делікатних аксесуарів, таких як величезні м'які подушки, покладені на ліжко, або пухнасті килими, що покривають підлогу.

Фарба

Це один з найбільш очевидних варіантів, але це не означає, що він менш цікавий. Різні типи фарб, технік малювання, багата палітра кольорів і способи їх комбінування створюють безліч можливостей - все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей. Адже стіна не обов'язково повинна бути однорідною за кольором, на ній добре будуть виглядати контрастні композиції: смуги або інші геометричні форми. На штукатурці можуть з'явитися навіть художні малюнки, наприклад, портрет господарів будинку, або візерунки, намальовані за спеціальним шаблоном.

Шпалери і фотошпалери

Паперові шпалери знову стають популярними, головним чином тому, що з їх допомогою відносно швидко і легко створити унікальну композицію. У головах ліжка можуть з'явитися геометричні фігури, зображення улюбленого персонажа з відомих творів поп-культури, пейзажі з усіх кінців світу, величезна сімейне фото або рослинний орнамент.

Дерево

Старий тренд був трохи змінений і дерев'яне оформлення знову використовується для декору спальні. Тепер набагато більше уваги приділяється збереженню і розкриттю характерною текстури деревини і її природного кольору. Якості цієї сировини підкреслюють морилками і маслом, в більш сміливих варіантах його перефарбовують в химерні яскраві кольори. Всупереч зовнішнім виглядом дерево, як і цегла, впишеться в будь-який стиль. Їх можна монтувати у вигляді шпону, дошок МДФ, колоди або навіть дощок для підлоги.

Старый тренд был немного изменен и деревянное оформление снова используется для декора спальни. Теперь гораздо больше внимания уделяется сохранению и раскрытию характерной текстуры древесины и ее естественного цвета. Качества этого сырья подчеркнуты морилками и маслом, в более смелых вариантах его перекрашивают в причудливые яркие цвета. Вопреки внешнему виду дерево, как и кирпич, впишется в любой стиль. Их можно монтировать в виде шпона на доски МДФ, бревна или даже досок для пола.

Опубликавано: 13.08.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі в вітальню
Вибір якісної і надійної сонцезахисної системи - це дуже важливий крок, адже часто саме цей фактор забезпечує максимальний комфорт життя в вашому домі чи квартирі.
Детальніше
Скандинавський стиль в інтер'єрі квартир: основні елементи
Скандинавський стиль в інтер'єрі квартир: основні елементи
На сьогоднішній день, скандинавський інтер'єр квартир залишається найпопулярнішим в Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії, а також Ісландії. Жителі Північної Європи залишилися вірні традиціям і продовжують удосконалити свій стиль. Сучасний скандинавський стиль в інтер'єрі квартири виглядає лаконічно і зі смаком. Місцевим жителям не властива тяга до помпезності і багатства. Інтер'єр будинку в скандинавському стилі уособлює практичність, природність, стриманість і навіть деяку холодність. Також проглядається любов до природи. Головний принцип напрямки - щоб господарям було комфортно, а не відвідувачам завидно.
Купити джутові ролети в Києві
Купити джутові ролети в Києві
Бамбукові та джутові ролети - це аксесуар, який представляє собою пряме полотно, сплетене з спресованих тростинок і паличок бамбука. Полотно намотується на круглий карниз, розташований у верхній частині віконного отвору. Бамбук і джут добре переносять як жаркий спеку, так і вологу погоду і забезпечують прекрасну термічну ізоляцію, що не дозволяє задушливому повітрю проходити крізь полотно. До того ж природні властивості даного матеріалу можуть конденсувати теплі потоки повітря, тому служать природним кондиціонером в приміщенні. Завдяки своєрідним структурам плетіння волокон, ролети обмежують проникнення сонячних променів і регулюють освітленість приміщення.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень