Оздоблення стін панелями МДФ

Зміст
Переваги МДФ матеріалу
Екологічний інтер'єр
Панелі МДФ для звукоізоляції
Естетичний аспект

МДФ - це дрібнодисперсний фракція. Матеріал складається з деревних частинок, які під пресом «складаються» в плиту. Ці панелі потім можна використовувати в ремонті. Розглянемо особливості матеріалу і його застосування.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги МДФ матеріалу

  • Вологостійкість. Просочення панелей забезпечує надійний захист від впливу вологи. Тому матеріал підійде для обробки стін на кухні або у ванній.
  • Підвищує рівень звукоізоляції. Щільний матеріал затримує звук, не допускає підвищений рівень шуму в приміщенні.
  • Щодо недорогі панелі за хорошою ціною. Виробництво такого матеріалу не затратно, тому і ціна невисока.
  • Екологічність. Схвалюють захисники природи і любителі естетичного оформлення кімнати в еко-стилі.

А тепер детальніше.

Екологічний інтер'єр

Оздоблення стін панелями МДФ - популярний варіант використання цього матеріалу. Одним з плюсів є екологічність. Панелі роблять з деревної тирси. І це значить, що витрати сировини значно менше, ніж від використання дерев'яних плит або колод. Плюс до всього натуральне дерево дуже дороге, як і меблі з нього або деталі інтер'єру.

Чому цей матеріал дійсно екологічний?

  • Використовується натуральне дерево, а не полімери, які несуть загрозу навколишньому середовищу при неправильній утилізації.
  • До слова про утилізацію. Після умовного часу експлуатації МДФ розкладається, як і будь-яка деревина, перегниває і ніякої шкоди середовищу, навіть користь.
  • Відмінно підійде для еко-стилю в інтер'єрі. Панелі виглядає і мінімалістично, і доповнюють затишну домашню атмосферу.

Панелі МДФ для звукоізоляції

Тонкі стіни відмінно пропускають звук. Настільки, що сусіди в багатоповерхівках можуть чітко чути розмови один одного. Це нікому не на руку. Замість того, щоб підвищувати рівень «звуковий ізольованості», можна встановити панелі МДФ. Вони відмінно доповнять інтер'єр і виконають корисну звукоізолюючу функцію.

Настінні панелі знизять рівень шуму, який проникає в кімнату від іншої квартири, вулиці. Це працює так: перекриття та стіни мають властивість поглинати звук. Чим товщі і щільніше перегородки, тим краще рівень звукоізоляції в приміщенні. Через особливої ​​структури МДФ панелей вони справляються і з цим завданням «на ура».

Естетичний аспект

Практичність - чудово, але і про красу не варто забувати. Панелі МДФ для стін стануть цікавим рішенням, якщо хочеться урізноманітнити дизайн без особливих витрат. Сучасні виробники, що піклуються про покупця, випускають досить гнучкі панелі. В руках умілих майстрів, які встановлять їх, плита легко піддасться потрібній формі.

За допомогою панелей можна створити геометричний малюнок на стіні з невеликими виступами. Оздоблення спальні або вітальні - гарне рішення для додавання цікавих акцентів в кімнаті. Вони виглядають значно красивіше, ніж шпалери з текстурними виділеннями, які створюють тільки візуальний ефект обсягу. Сьогодні в магазині можна зустріти панелі навіть з 3D-ефектом. У співвідношенні ціни і якості панелі виграють також.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Люда 29.10.2020 в 19:21
new comment
А мне вот интересно, если например в помещение очень сильно повышена влажность, можно ли в таком случае использовать отделку стен панелями МДф, не испортится ли в итоге такая отделка?
Отменить
Додати коментар
Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження
Тим, хто живе у великому і не дуже місті рано чи пізно хочеться більше тиші і приватності. Життя в багатоповерховому будинку зовсім не дає розслабитися: галасливі сусіди, шум за вікнами, відсутня свою ділянку на вулиці, де можна зробити барбекю.
Детальніше
Англійський стиль в інтер'єрі
Англійський стиль в інтер'єрі
Обгрунтованість, педантичність і дотримання пристойності - приблизно такі асоціації викликає у нас англійська побут. При сьогоднішньому розмаїтті різних стилів в інтер'єрі, англійська стає все більш популярним через високу естетичність, практичність.
Японський стиль в інтер'єрі
Японський стиль в інтер'єрі
Вибір стилю інтер'єру власної квартири - це завжди досить непросто. Серед величезного різноманіття загубитися досить складно. Але сьогодні ми розповімо вам трохи докладніше про японський стиль в інтер'єрі та, цілком можливо, що саме він стане вашим фаворитом.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00