• Головна
  • Блог
  • Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення

Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення

Зміст
Основні нюанси
Які матеріали можна використовувати

Процес обробки балконів забирає не менш сил і часу, ніж при облаштуванні всієї квартири. Дуже важливо підібрати матеріал при обробці всередині, який збереже початкові якості балкона, стане справжньою окрасою і не завдасть клопоту при подальшому використанні. Найголовніше, підібрати найбільш підходящий матеріал.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси

Перш ніж підібрати остаточний варіант для обробки, необхідно переконатися в його призначенні - важлива саме декоративне оздоблення або в пріоритеті утеплення всередині балкона. У такому випадку ви зможете підібрати ті будівельні матеріали, які зможуть впоратися з поставленим завданням.

Так, внутрішнє оздоблення повинна починатися з скління лоджії або балкона. В іншому випадку, відкритий простір балкона буде регулярно піддаватися впливу повітря, атмосферних опадів, тому скористатися корисною площею балкона вийде виключно в тепле і сухе пору року. Скління не тільки захищає використовувану обробку, але і дозволяє об'єднати балкон з кімнатою розширюючи вільний простір.

Необхідно тільки враховувати, що балкон в такому випадку необхідно опалювати, в іншому випадку велика частина тепла буде витрачатися для опалення балкона. Важливо, що використовувані матеріали повинні продовжувати стильовий напрям спільної кімнати. Так, якщо при обробці кімнати використовувався гіпсокартон, на який наносилася декоративна штукатурка, при ремонті на балконі необхідно використовувати аналогічні матеріали.

Які матеріали можна використовувати

Найчастіше при обробці стін і стелі балкона або лоджії використовують вагонку. Використання матеріалу під дерево, дозволяє з мінімальними витратами імітувати терасу на дачі за містом. Серед переваг варто виділити:

  • доступна ціна;
  • матеріал гіпоалергенний;
  • тривалий термін використання;
  • непогані тепло- і звукоізоляційні якості.

Щоб запобігти тепловтрати, рекомендується панелі підганяти максимально щільно один до одного.

Не менш поширені і панелі МДФ, але на відміну від вагонки відрізняються більшою товщиною, а за своїм зовнішнім виглядом максимально нагадують полотно деревини. За рахунок різноманітності кольорової палітри, підібрати оптимальний варіант для вашого дизайну не складе особливих труднощів. Але, матеріал не здатний надійно зберігати тепло, тому необхідно використовувати додатковий шар теплоізоляції. Важливо також захистити МДФ від взаємодії з вологою, в іншому випадку плити будуть набухати і втрачати свій привабливий вигляд.

 

При обробці стін пластиковими панелями також є свої переваги. Різноманітність фактур і квітів дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект.

 

Продуманий, міцний і красивий дизайн реалізувати досить просто, необхідно лише дотримуватися рекомендацій виробника щодо тих мул інших матеріалів.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 02.06.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Татьяна 30.10.2020 в 09:12
new comment
Мне кажется отделка вагонкой уже устарела, мы на своей лоджии использовали ламинат и нам очень нравиться как получилось!
Отменить
Додати коментар
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що може спровокувати поломку ролет? Основна причина будь-яких несправностей - занадто різке закривання / відкривання рольштор. Тому не слід прикладати багато зусиль, керуючи ролетою: це їй тільки зашкодить.
Детальніше
Стиль брутализм в інтер'єрі
Стиль брутализм в інтер'єрі
Якщо ви - цінуєте мінімалізм, то можливо, реалізація стилю брутализм в вашому інтер'єрі буде відмінним рішенням. Брутальний стиль в інтер'єрі або стиль брутализм точно не підійде для цінителів і цінительок легких, повітряних інтер'єрів, а також пастельних відтінків і великої кількості декору.
Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент
Чому важливо підбирати інтер'єр під свій темперамент
З давніх-давен вважалося, що будинок може в повній мірі розповісти про свого господаря. Риси характеру і особисті переваги безсумнівно залишать відбиток на дизайні інтер'єру. Актуальні теорії сучасного світу розглядають інтер'єр як знакової системи, де кожен складовий компонент на емоційному рівні має своє особливе значення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00