• Головна
  • Блог
  • Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення

Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення

Зміст
Основні нюанси
Які матеріали можна використовувати

Процес обробки балконів забирає не менш сил і часу, ніж при облаштуванні всієї квартири. Дуже важливо підібрати матеріал при обробці всередині, який збереже початкові якості балкона, стане справжньою окрасою і не завдасть клопоту при подальшому використанні. Найголовніше, підібрати найбільш підходящий матеріал.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси

Перш ніж підібрати остаточний варіант для обробки, необхідно переконатися в його призначенні - важлива саме декоративне оздоблення або в пріоритеті утеплення всередині балкона. У такому випадку ви зможете підібрати ті будівельні матеріали, які зможуть впоратися з поставленим завданням.

Так, внутрішнє оздоблення повинна починатися з скління лоджії або балкона. В іншому випадку, відкритий простір балкона буде регулярно піддаватися впливу повітря, атмосферних опадів, тому скористатися корисною площею балкона вийде виключно в тепле і сухе пору року. Скління не тільки захищає використовувану обробку, але і дозволяє об'єднати балкон з кімнатою розширюючи вільний простір.

Необхідно тільки враховувати, що балкон в такому випадку необхідно опалювати, в іншому випадку велика частина тепла буде витрачатися для опалення балкона. Важливо, що використовувані матеріали повинні продовжувати стильовий напрям спільної кімнати. Так, якщо при обробці кімнати використовувався гіпсокартон, на який наносилася декоративна штукатурка, при ремонті на балконі необхідно використовувати аналогічні матеріали.

Які матеріали можна використовувати

Найчастіше при обробці стін і стелі балкона або лоджії використовують вагонку. Використання матеріалу під дерево, дозволяє з мінімальними витратами імітувати терасу на дачі за містом. Серед переваг варто виділити:

  • доступна ціна;
  • матеріал гіпоалергенний;
  • тривалий термін використання;
  • непогані тепло- і звукоізоляційні якості.

Щоб запобігти тепловтрати, рекомендується панелі підганяти максимально щільно один до одного.

Не менш поширені і панелі МДФ, але на відміну від вагонки відрізняються більшою товщиною, а за своїм зовнішнім виглядом максимально нагадують полотно деревини. За рахунок різноманітності кольорової палітри, підібрати оптимальний варіант для вашого дизайну не складе особливих труднощів. Але, матеріал не здатний надійно зберігати тепло, тому необхідно використовувати додатковий шар теплоізоляції. Важливо також захистити МДФ від взаємодії з вологою, в іншому випадку плити будуть набухати і втрачати свій привабливий вигляд.

 

При обробці стін пластиковими панелями також є свої переваги. Різноманітність фактур і квітів дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект.

 

Продуманий, міцний і красивий дизайн реалізувати досить просто, необхідно лише дотримуватися рекомендацій виробника щодо тих мул інших матеріалів.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Москітні сітки - життєво важлива необхідність
Купивши квартиру на 9 поверсі, ми відразу ж приступили до ремонту. Звичайно, перш за все, замовили металопластикові вікна, при цьому, навіть не подумавши про москітних сітках. Адже так високо комарі не повинні б літати, та й для інших комах зависоко.
Детальніше
Стиль шинуазрі в інтер'єрі
Стиль шинуазрі в інтер'єрі
Етнічні стилі в інтер'єрі зараз досить популярні. І якщо з "традиційними" етнічними стилями все зрозуміло, то змішані стилі поки тільки набирають свою популярність. Сьогодні ми хотіли б трохи детальніше поговорити про стилі шинуазрі.
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень