• Головна
  • Блог
  • Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення

Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення

Зміст
Основні нюанси
Які матеріали можна використовувати

Процес обробки балконів забирає не менш сил і часу, ніж при облаштуванні всієї квартири. Дуже важливо підібрати матеріал при обробці всередині, який збереже початкові якості балкона, стане справжньою окрасою і не завдасть клопоту при подальшому використанні. Найголовніше, підібрати найбільш підходящий матеріал.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси

Перш ніж підібрати остаточний варіант для обробки, необхідно переконатися в його призначенні - важлива саме декоративне оздоблення або в пріоритеті утеплення всередині балкона. У такому випадку ви зможете підібрати ті будівельні матеріали, які зможуть впоратися з поставленим завданням.

Так, внутрішнє оздоблення повинна починатися з скління лоджії або балкона. В іншому випадку, відкритий простір балкона буде регулярно піддаватися впливу повітря, атмосферних опадів, тому скористатися корисною площею балкона вийде виключно в тепле і сухе пору року. Скління не тільки захищає використовувану обробку, але і дозволяє об'єднати балкон з кімнатою розширюючи вільний простір.

Необхідно тільки враховувати, що балкон в такому випадку необхідно опалювати, в іншому випадку велика частина тепла буде витрачатися для опалення балкона. Важливо, що використовувані матеріали повинні продовжувати стильовий напрям спільної кімнати. Так, якщо при обробці кімнати використовувався гіпсокартон, на який наносилася декоративна штукатурка, при ремонті на балконі необхідно використовувати аналогічні матеріали.

Які матеріали можна використовувати

Найчастіше при обробці стін і стелі балкона або лоджії використовують вагонку. Використання матеріалу під дерево, дозволяє з мінімальними витратами імітувати терасу на дачі за містом. Серед переваг варто виділити:

  • доступна ціна;
  • матеріал гіпоалергенний;
  • тривалий термін використання;
  • непогані тепло- і звукоізоляційні якості.

Щоб запобігти тепловтрати, рекомендується панелі підганяти максимально щільно один до одного.

Не менш поширені і панелі МДФ, але на відміну від вагонки відрізняються більшою товщиною, а за своїм зовнішнім виглядом максимально нагадують полотно деревини. За рахунок різноманітності кольорової палітри, підібрати оптимальний варіант для вашого дизайну не складе особливих труднощів. Але, матеріал не здатний надійно зберігати тепло, тому необхідно використовувати додатковий шар теплоізоляції. Важливо також захистити МДФ від взаємодії з вологою, в іншому випадку плити будуть набухати і втрачати свій привабливий вигляд.

 

При обробці стін пластиковими панелями також є свої переваги. Різноманітність фактур і квітів дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект.

 

Продуманий, міцний і красивий дизайн реалізувати досить просто, необхідно лише дотримуватися рекомендацій виробника щодо тих мул інших матеріалів.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 02.06.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Татьяна 30.10.2020 в 09:12
new comment
Мне кажется отделка вагонкой уже устарела, мы на своей лоджии использовали ламинат и нам очень нравиться как получилось!
Отменить
Додати коментар
Марокканський стиль в інтер'єрі
Етнічні стилі в інтер'єрі сьогодні стають все більш і більш популярними. І, на тлі тих же розпіарених скандинавського стилю або прованс, власники квартир, де планується ремонт, звертають увагу на східні стилі, наприклад на марокканський.
Детальніше
Плісе своїми руками. Як самостійно виготовити?
Плісе своїми руками. Як самостійно виготовити?
Щоб додати приміщенню затишок і неповторність кожна господиня придумує свої оригінальні ідеї, які дозволять отримати бажаний результат. Одним з таких аксесуарів є штори. З їх допомогою можна будь-якому приміщенню додати родзинку. Виготовити їх можна з самих різних матеріалів, які є у вас вдома.
Основні риси спальні в класичному стилі
Основні риси спальні в класичному стилі
Вишуканий і елегантний дизайн створить царську і одночасно затишну атмосферу, в якій господарі отримають необхідний заряд енергії на майбутній день. Принципи оформлення спальні в класичному стилі, його переваги та недоліки. Місце для сну і відпочинку має бути затишним і налаштовувати людину на умиротворення і релакс. Для кожної людини облаштування такої кімнати буде відрізнятися в залежності від його віку, характеру і способу життя.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00